Meliska potřebuje léčbu kmenovými buňkami. Rodiče se nevzdávají naděje - iDNES.cz
Nemocný Martínek vyrazil na léčbu do Francie: Domů by se měl vrátit prakticky zdráv – eXtra.cz
Vážně nemocná Sabinka potřebuje peníze na nákladnou operaci ve Španělsku | ParlamentniListy.cz
V žádném z těchto článků jsem nezaznamenal kritiku rodičů, kteří nemoc či nesprávný vývoj dítěte zavinili. Dítě se od přírody rodí zdravé, a pokud ne, je to jen a jen chyba rodičů. Chlast, kouření, promiskuita, absolutně nezdravý způsob života, to jsou příčiny nemocí dětí. Nezdravá žena prostě zdravé dítě neporodí, takové zázraky se nedějí.
Já vím, že ti rodiče byli ke svému špatnému či přímo zvrhlému jednání donuceni společností, tlak prostředí je strašný, ale to je neomlouvá. V nové, sociálně spravedlivé společnosti musí být věci nazývány pravým jménem, s licoměrností je konec.
Protože už něco o řízení společnosti vím, tak také vím, že současný stav je takový, jaký si přálo bílé křídlo Globálního prediktoru (GP), které bezstrukturně řídilo společnost právě takovým směrem, aby bylo tohoto stavu, kdy se rodí degenerované a nemocné děti, dosaženo. Současný stav společnosti je důsledkem vlád, nastoupivších po listopadu 1989.
Je to tak přátelé a studenti, společnost degeneruje právě proto, že bílé křídlo GP vytvořilo takové podmínky k životu na Zemi, aby společnost degenerovala. Každý by se měl ohlédnout do minulosti a podívat se, kteří z politiků bílému křídlu sloužili, protože právě ti jsou vinni, že takový stav dopustili. Nevolám po žádném honu na čarodějnice, ale vinníci musí být společnosti odhaleni, každý nese odpovědnost za své činy.
A zde jeden degenerát se propracoval až do čela soudcovské unie:
V rozhovoru se dotkl i problému českého soudnictví, včetně aktuální debaty o růstu platů ústavních činitelů. „Problém není v našich platech, ten problém je v platech politiků, kteří si je za ta léta tak snížili, že podle mého názoru už je to možná ohrožující pro kvalitu lidí, kteří do politiky do budoucna budou vstupovat. Třeba plat řadového poslance už v mých očích pro člověka, který je úspěšný ve svém povolání, není vůbec konkurenceschopný,“ upozornil Vávra.
Zdroj: Problém je v nízkých platech politiků, říká šéf Soudcovské unie - Seznam Zprávy