top of page
  • KoncepceObecnéBezpečnosti

Římské legie opět v Praze - proč ale bez orlů?

Tak jako v loňském roce viz Zpráva Globálního prediktoru všem, kdo dosud nepochopili, že Praha vládne Nové Říši Římské. (konceptualcz.cz), tak i letos Praha ukazuje Urbi et orbi, kde se nachází globální centrum koncentrace řízení.

Na průvod přes Karlův most se vydal svatý Martin v sobotu 11. listopadu symbolicky v 11 hodin.

Tedy nic nového, vše běží podle plánu, snad jen vznikla otázka, kde římská legie potratila své orly. V loňském roce orly ukazovali na čele průvodu:


913 zobrazení5 komentářů

5 Comments


KoncepceObecnéBezpečnosti
Nov 23, 2023

Napsal mi kolega na e-mail a toto je výtah z jeho mailu:


Komentář k současnému dění. Tedy, co stojí za zmínku je zpráva Stoltenberga o posílení jednotek NATO v Pobaltí. To vnímám jako součást příprav na konflikt, o kterém jsi psal a odhadl jeho počátek mezi únorem a dubnem příštího roku.

Další zpráva: Finsko je odhodláno postavit se jako frontový stát NATO. To je součást informačního pole, jehož cílem je zvyšování úrovně mezinárodního napětí v té oblasti. Tato okolnost bude živnou půdou pro nový konflikt. A také to znamená, že i Finsko, jakožto globalistický projekt, bude součástí procesu velkého přeformátování Evropy.

Co se týče eskalace napětí a udržování našeho světa ve stavu věčných obav z budoucnosti, prvním záměrně vyvolaným konfliktem…

Like

isskucerova
Nov 22, 2023

Orel je ve znaku Německa, našim ptákem je sokol.

Orli v Čechách vládnout nebudou - a na ostatní je čas... ???

Like

jotuma
Nov 13, 2023

Nevím, jestli ta otázka ohledně orla byla pouze řečnická, pokud ne, tak já to vidím takto: https://usa.avetour.cz/orel-belohlavy-symbol-ameriky.html

Like
jotuma
Nov 15, 2023
Replying to

Perfektní práce! Já jsem se tvrdě zasoustředil pouze na toho orla a toho "slona v místnosti" jsem úplně přehlédl. Takže odchod vlivu PAX AMERICANA a příchod "červených". Hlavní poselství této akce.

Like
bottom of page