• mmakovy

«Вопрос — Ответ» от 13 июня 2022 г. + překlad překladačem

Aktualizováno: před 6 dny

«Вопрос — Ответ» от 13 июня 2022 г. (fct-altai.ru)

Načasování:

00:00:22 A co se slaví v Rusku 12. června? Dominance trikolóry, propaganda trikolory a Vlasovščiny v médiích. Jakou ideologii trikolóra ztělesňuje. "Rossionská elita" ničí Rusko ve prospěch západního pána. Destruktivní aktivity Nabiulliny. Pokus uspořádat demonstraci ruského přetahování do OSN a reakce Nebenzie. "Patriot" Rogozin. Co může každý z nás udělat pro vítězství Ruska.

00:37:07 Zvláštní vojenská operace. Proč se Polsko chová tak bezostyšně a připravuje anexi části Ukrajiny. Jak Rusko muselo uznat DLR a LLR. Proč Polsko požaduje dát Ukrajině jaderné zbraně. Západ má katastrofální situaci: je ničen podle metodiky, která zničila SSSR. Katastrofální summit obou Amerik pro Spojené státy. Jaké úkoly musí každý z nás vyřešit pro vítězství Ruska. Prostudujte si práci Východního partnerství SSSR.

Přepis:

Moderátor: Dobrý den, Valerij Viktorovič!

Valery Pyakin: Dobrý den!

Moderátor: Dobrý den, milí diváci, posluchači audia a soudruzi ve studiu! Dnes je 13. června 2022. Včera se v naší zemi slavil svátek, nazývá se Den Ruska (nebo dříve - Den přijetí Deklarace o státní suverenitě RSFSR), vyhlášený 12. června 1990. A v tomto ohledu je položena otázka: "Valery Viktorovich, co slavíme v tento den? Rusk