• Konceptuál CZ

60. výročí prvního člověka v kosmu – Jurij Gagarin 12.04.1961

Aktualizace: dub 12

Je tomu právě 60 let, kdy „12. 04. 1961 Sovětský svaz odstartoval první pilotovaný orbitální let, když kosmickou loď „Vostok“ pilotoval kosmonaut Jurij Gagarin. Tento první pilotovaný kosmický let trval 1 hodinu a 48 minut. Během této doby kosmická loď obletěla jednou Zemi.“ (V.V.Pjakin)


„Po návratu z letu do vesmíru se stal hrdinou Sovětského svazu a oslavovanou světovou celebritou. Značnou část následujících let jeho života zaujala setkání s lidmi v Sovětském svazu i ve světě. Přes zátěž svých veřejných povinností od roku 1961 studoval na Žukovského akademii, současně stál v čele oddílu kosmonautů. K dalšímu kosmickému letu se nedostal, byl pouze náhradníkem Vladimira Komarova pro let Sojuzu 1 v dubnu 1967. V březnu 1968 dokončil studium na akademii a vrátil se k létání v letadlech, ale už 27. března 1968 při cvičném letu zahynul.“ (Wikipedie)


Než budeme pokračovat, všimněte si v textu z Wikipedie této věty: „K dalšímu kosmickému letu se nedostal, byl pouze náhradníkem… „ Cítíte, jak se autor snaží snížit a bagatelizovat osobu Jurije Gagarina? Už se k ničemu dál nedostal, byl to lempl, jen jednou ho nechali dělat náhradníka, cítíte to tam? To byla jen malá vsuvka pro ty, kteří pracují na rozvíjení své míry rozlišení.


Jurij Gagarin po svém letu do vesmíru nijak nezpychl, ale zabral se do dalšího studia. On byl doopravdy nejlepší a jako nejlepší také letěl první. Jeho cíle byly podstatně vyšší, než jen jednou obletět zemi, myslím, že se chystal na Měsíc a potom na Mars. Jenže pak přišel 5. leden 1968. Co se stalo toho 5. ledna 1968? Půjčíme si opět od Pjakina:


Vyprávím to proto, že 5. ledna začalo Pražské jaro. 5. ledna byl zvolen prvním tajemníkem Komunistické strany Československa Dubček. Byl povolán do Moskvy, tam si s ním promluvili, schválili jeho jmenování a KSČ to jen takříkajíc orazítkovala. Ale 5. ledna roku 1968 došlo i k další události, která byla důležitější, ale utajená. 5. ledna došlo k podpisu dohody mezi vládou Velké Británie a SSSR, na základě které SSSR uznal dluh ve výši 65 miliónů dolarů společnosti Lena Goldfields. A touto dohodou se zcela otevřela cesta pro jakoukoliv restituci vlastnictví zahraničních společností, které zde měly za carské vlády.

Jednalo se o smlouvu o kapitulaci.“


Právě dohoda s vládou Velké Británie a v podstatě kapitulace Sovětského svazu jsou na vině „nehody“ Jurije Gagarina. Gagarin by jim nikdy nepotvrdil, že USA byly na měsíci, proto ho zavraždili. V.V.Pjakin to hodnotí takto:


„KGB také zlikvidovala Jurije Gagarina, prvního kosmonauta planety Země ještě předtím, než došlo na to divadélko s letem Američanů na Měsíc. Neboť kdyby se ho potom na to zeptali, tak by musel odpovědět zcela jednoznačně, nic jiného by mu nezbylo. A on byl čestný člověk! Vždyť kdo jiný by to měl vědět lépe než kosmonauti? Jaký byl stav kosmické oblasti v USA? Proto, aby se neměli koho ptát, tak ho zlikvidovali.“


a takto:


„A co by se dělo, až by ti Američané údajně přistáli na Měsíci? Všechny by samozřejmě zajímal názor kosmonauta číslo jedna. Prvního člověka, který ve vesmírné raketě letěl do kosmu, Gagarina. Jeho znali všichni a všichni by se ho na to také zeptali. Zlikvidovat ho bezprostředně potom, až Američané jako odletí na Měsíc? To by okamžitě vrhlo stín na úspěchy amerického vesmíru.

Zlikvidovat ho bezprostředně před tím letem, by znamenalo to samé. Takže ho bylo nutné zlikvidovat určitou dobu před tím.“


Kvůli americkému „vesmírnému“ programu nechaly globální elity zavraždit Jurije Gagarina. Ostatně nebyl sám, již v roce 1966 zemřel při banálním chirurgickém zákroku Sergej Pavlovič Koroljov, tvůrce sovětského raketového programu, v 59 letech. Jak říká V.V.Pjakin - to je nadnárodní řízení.


O filmu hezky píše Hloupý Honza zde.

317 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše