• mmakovy

9. května Den Vítězství - KonceptuálCZ už má rok a Wiki-KOB.cz se právě narodila.

9.5.2021


Vážení přátelé a příznivci KOB, před rokem jsme v tento slavný Den Vítězství spouštěli KonceptuálCZ a dnes 9. května 2021 spouštíme 1. československou Wiki-KOB.


Na Wiki-KOB najdete v současné době cca 400 článků, které mají tu výhodu, že v nich lze pohodlně hledat. Čím delší fráze, tím přesnější je výsledek hledání. Wiki-KOB je také přizpůsobena mobilům, alespoň na mém je vše hezky uspořádané.


Když by vám něco nefungovalo nebo byste měli nápad na zlepšení, na doplnění, napište mi, Wiki-KOB je ještě v plenkách a také potřebuje hodně krmit. https://wiki-kob.cz/


Co se týká KonceptuálCZ, tam mi největší radost přináší průměrných 350 unikátních návštěvníků denně a ne na blogu, ale ve vlastních materiálech KOB a to je paráda.


Tento týden jsem hodně zadával právě do nové wiki a když jsem zadával O-O Pjakina, tak jsem si říkal, tohle si musím znovu přečíst, to je užitečné. Když jsem zadával Veličkovy Rozmluvy, říkal jsem si to samé. Ano, je potřeba se vracet ke starým věcem, protože při každém dalším čtení je člověk jinak naladěn, má už také jiné informace a jiné chápání světa a tak si z materiálů bere to, co dříve vůbec třeba ani nezaznamenal, že tam je.