top of page
  • KoncepceObecnéBezpečnosti

Bělogvardějci vytáhli zbraně těžšího kalibru – nejméně 137 mrtvých

Aktualizováno: 2. 6.

25. 03. 2024 MM

 

VK za zájmy bílých bojuje s mikrofonem v ruce, jeho soukmenovci s granáty a samopaly: Otec čtyř dětí i sotva dospělý mladík. Kdo jsou obvinění z masakru u Moskvy - Novinky 


Jedenáctek a dvaadvacítek je ve zprávách nejnovějšího teroristického činu neúrekom, další třeba zde: "Při pátečním útoku v koncertní síni Crocus City Hall zahynulo nejméně 137 lidí..."


Pokud v Rusku cestujete vlakem nebo letadlem, vždy vás několikrát filcují a pokud máte boty nad kotníky, musíte se zout a boty musí projít rentgenem. V tomto je starost o bezpečnost cestujících v Rusku na vysoké úrovni. Tedy možnost, že by jakýkoliv teroristický čin spáchal někdo jiný, nežli tajné služby, je naprosto vyloučena. Navíc, mínění lidí je silně nacionální a tak jakýkoliv náznak teroristického činu by byl odhalen ihned v jeho začátcích samotnými obyvateli. Stejné či podobné to je na každém letišti v Evropě a ve světě. V Moskvě musíte i pustit notebook, aby jste prokázali, že není plný výbušniny.


Věřit tomu, že v Moskvě mají ten masakr na svědomí ti dva Tádžici, mohou pouze chovanci ústavů pro duševně choré, a to ještě zdaleka ne všichni. Masakr se stal 22.03.2024.V Petrohradu jako nástroj použili tajné služby ženu se značně sníženým intelektem: ▶ Policie zadržela kvůli explozi v Petrohradě ženu. Atentát byl varováním Prigožinovi, míní analytici — ČT24 — Česká televize (ceskatelevize.cz) Atentát se stal 2. 4. 2023.


V Praze svůj nástroj ihned zneškodnili, aby nemluvil. Stalo se tak 21. 12. 2023: Střelba na fakultě přepsala historii. Připomeňte si dosud nejhorší útoky na školách v Česku - CNN Prima  


Dostal jsem od kolegy dotaz, dám ho sem: „… Kromě poděkování za existenci Vašeho webu mám ještě jeden dotaz, který se vztahuje k tragické události  Crocus City Hall v Moskvě. S mojí starší neteří mám koupené lístky na koncert rockové skupiny Smashing Pumpkins. Nemůžu sem vložit odkaz, ale když do vyhledače zadáte TICKETPORTAL.CZ SMASHING PUMPKINS, mělo by se objevit: the world of vampire tour, 4. července 2024, O2 universum, Českomoravská 2345/17  Praha. Možná to nic neznamená a jsem díky každé 11 a 22 zbytečně paranoidní, ale když se podívám na čísla datumu a adresy konání koncertu, tak mám obavu, aby se podobné neštěstí nestalo v červenci v Praze. Myslíte, že je to reálné?


Už jsem o těch jedenáctkách a dvaadvacítkách v datumech psal několikrát. Je to již pár let, kdy jsem ve své rodině vydal doporučení, v tyto dny nenavštěvovat místa s větší koncentrací lidí. Zvláště jsou ohrožena nákupní centra, stanice metra, oblíbená turistická místa, školy, divadla, sportovní utkání atd., jejichž návštěvu v ty dny považuji za velice rizikovou. Když si kupuji letenky, vždy propočítávám všechny možné varianty součtu 11 + 22, přičemž je potřeba brát v úvahu i číslo letu. Když už jednou ty znalosti máme, tak je potřeba jich využívat.


Datum konání toho koncertu je 4. 7. 2024 a tedy jeho návštěva se za určitých okolností jedná sebevraždě. Lidé mají ten problém, že neposlouchají svojí intuici. Intuice jim říká pozor, to může být nebezpečné, nechoď tam, ale rozum tu intuici přebíjí a uklidňuje ji, ále neboj, nic se nestane, vždyť tam jde tolik lidí atd. Ano, lidí tam chodí hodně, ale vsadím se, že Člověk ani jeden. On právě větší důraz na intuici dělá z člověka Člověka. 

 

Ale abych se vrátil ke koncertu, který tam měla mít skupina Piknik, a poté k masakru v Moskvě. Na youtube jsem našel asi nejnovější píseň skupiny Piknik s názvem Ničeho, ničeho se neboj. Text písně je zde a český překlad dávám níže, tady jen upozorním na rýmy, které mne zaujaly:

 

„Nic, ničeho se neboj - Ani ohně, ani zvonícího stínu - Ráno se umyj svou krví …“    a

„Jsi stále na koni a v rozkvětu zla…“


Text písně byl dán na internet 10. 03. 2024 a i video z koncertu je z letošního roku. Z toho by se i nechalo usoudit, že ta píseň byla dělána na objednávku, protože jak ta skupina, tak i text písně, přesně k tomu masakru pasují. „Jsi stále v rozkvětu zla“ a „ráno se umyj svou krví“, to jako kdyby byly slova ďábla či nějaké jiné Nelidské entity.


Tedy pokud někdo podporuje zlo, nemůže se potom divit, že si ho to zlo přivlastní. S Člověkem nemá taková to či podobná „zábava“ absolutně nic společného. Nemůžeme se mít jako společnost lépe, pokud jako jedinci namísto vývoje degradujeme.


Záchrana tonoucích je v rukou samotných tonoucích. Přestaňte podporovat zlo, přestaňte podporovat současný systém. Pracujte na sobě, na svém Člověčenství, protože potom nad Vámi to zlo ztratí svou moc.

 

A ještě krátký dodatek. Tady si všimněte, jak spolu stejné síly na obou stranách kooperují, jak se podporují, že prý teroristická skupina IS- Chorásán, zajímavé že? Tak asi tak.

 

Text písně "Nothing, Fear Nothing"

 

Už nejsi růžové dítě,

prošla jsi Čomolungmou, Nepálem a Tibetem

Ale nikdo, ale nikdo,

nikdo ti to ještě neřekl

 

Nic, ničeho se neboj

Ani ohně, ani zvonícího stínu

Ráno se umyj svou krví a

zatřes rozkvetlým dnem

 

Nic, ničeho se neboj

Ani ohně, ani zvonícího stínu

Ráno se umyj svou krví a

zatřes kvetoucími den

 

Ještě nejsi uříznutý krajíc, i když

ráno nejsi vždy střízlivý

A nic moc neobětuješ, A

nejsem háklivý na nic konkrétního,

 

Jsi stále na koni a v rozkvětu zla

Pořád sníš o novém životě

Nebojíš se dotknout se rukou dna, ale

nikdo, nikdo ti to už neřekl

 

Nic, ničeho se neboj

Žádného ohně, žádný zvonivý stín

Ráno si umyj obličej svou krví

A zatřes rozkvetlým dnem

 

Nic, ničeho se neboj,

ani ohně ani zvonícího stínu

Ráno si omyj tvář svou krví a

zatřes rozkvetlým dnem

 

Tak žiješ, nechápeš, proč

každý večer vychází hvězda

A díváš se do olověného zrcadla,

Někdy si říkáš...

 

Občas mluvíte...

Nic, ničeho se neboj a

ráno si umyj obličej krví,

1 016 zobrazení3 komentáře

3 Comments


KoncepceObecnéBezpečnosti
Apr 02

Pojem "Deep state" je podle mne falešný pojem, aby lidé nerozlišovali mezi jednotlivými křídly Globálního prediktoru. Vzhledem k tomu, že tento falešný pojem popularizoval bělogvardějec V.V.Pjakin, mělo by být každému jasné, odkud vítr vane a i co je zač Global Research.


Aby mohl někdo společnosti vsugerovat jasnou lež na místo pravdy, tak:

1)    Pokud se lež týká faktologické informace (3. priorita), tak aby byla cílovým objektem vnímaná jako pravdivá, je nevyhnutelné podávat ji / zaobalit ji (tu lež) do kontextu, kde je důvěryhodných informací alespoň 50%;

2) Pokud se lež týká metodologické informace (1. priorita), tak aby byla cílovým objektem vnímaná jako pravdivá, je nevyhnutelné podávat ji / zaobalit ji (tu lež) do kontextu, kde je minimálně 95% pravdivých informací, potvrzený…


Like

KoncepceObecnéBezpečnosti
Mar 28

Pro studenty KOB:

Schwarzenberci nasadili portréty Navalného. U památníku Rudé armády - Seznam Zprávy (seznamzpravy.cz)

Na zdi, která patří k paláci rodiny Schwarzenberků, jsou nově k vidění dva portréty zesnulého ruského opozičníka Alexeje Navalného. Umělci se při tvorbě inspirovali ikonickými fotografiemi z médií.

Tato zpráva hezky ukazuje rozdělení řídících nástrojů Globálního prediktoru. Ačkoliv Navalný neměl s Černohorskými na první pohled nic společného, jedná se o nástroje jednoho a toho samého křídla GP, i když musí být každému jasné, že jejich rank (postavení v hierarchii) byly velice rozdílné. Zatímco rodina Černohorských slouží po staletí, Navalný byl z kategorie spotřebního materiálu a proto mu, podle hesla GP - posloužil jako živý, ještě lépe poslouží jako mrtvý - zařídili 7. etapu PFŘ.

V minulosti jim říkali podle…

Like

KoncepceObecnéBezpečnosti
Mar 26

Ahoj Milane,

..............................................................................................................................................................................

Ovšem to, co Ti nyní posílám, by nemělo uniknout Tvojí pozornosti.

 

Ruku tiskne

 

Sv. Jiří

 

https://www.globalresearch.ca/the-pentagons-ides-of-march-best-month-to-go-to-war-2/5670257

„Ides of March 2024“ Pentagonu: Nejlepší měsíc pro válku?

 

Global Research,

25. března 2024

 

Tento článek byl poprvé publikován 13. března 2013.

 

Je to pouhá náhoda?

V nedávné historii, od vietnamské války po současnost, byl měsíc březen zvolen Pentagonem a vojenskými plánovači NATO jako „nejlepší měsíc“ pro válku.

S výjimkou války v Afghánistánu (říjen 2001) a války v Perském zálivu v letech 1990-91 vedly všechny hlavní USA-NATO a spojenecké vojenské operace po dobu

více než půl století byly zahájeny v měsíci březnu.

 

Březnové idey (Idus Martiae) 

To je den v římském kalendáři, který do…

Like
bottom of page