• mmakovy

Co si v Rusku nekoupí? Sáhodlouhý seznam se znovu rozrostl

Aktualizováno: 8. 3.

07.03.2022


Přátelé, já měl normálně tušení, že to přijde. Ve čtvrtek 3. 3. 2022 jsme byli s manželkou nakoupit a já místo nákupu fotil. A tak se podívejte na moje fotky, co naopak v Rusku v obchodech je, navíc, když porovnám ty nesmysly na Seznamu s tím, co vím a co tady v Rusku vidím, tak mám dojem, že Seznam popisuje situaci, která brzy nastane v České republice.


Proč o tom píšu. Psal mi zrovna dneska kamarád, kterého jsem se snažil vyburcovat k sebevzdělávání. Psal: „No, učením se teď moc nezabývám, spíš přemýšlím, kam odjet s rodinou, protože to bude na podzim peklo. Nebude ropa, plyn, obilí... Bude hladomor, protože se Ukrajinci nevzdají...“


Přátelé, ano, tohle všechno může být, ale určitě ne proto, že se Ukrajinci nevzdají. O tom to v žádném případě není! A jak mě znáte, zkoušel jsem kamarádovi otevřít oči. Třeba se něco z toho hodí i vám:


„Pláčeš na špatném hrobě. Zkusím vysvětlit na příkladu. Máš nějaké prachy, které jsi vydělal a potřeboval bys je nějak investovat, aby se ti buď rozmnožily, anebo alespoň aby neztrácely hodnotu. Tak vezmeš tyhle prachy a vrazíš je do ruky prvnímu člověku, kterého potkáš na ulici, aby se ti o ně staral. Co? Že to je hloupost? Ano, je to přímo debilita, ale jdeme dál.


Jsi mladý, máš pěknou a hodnou manželku, pěkné a chytré děti a ty, místo aby ses sám staral o jejich budoucnost, předáš starost o svou rodinu prvnímu člověku, kterého potkáš na ulici. Že ne, jak to, že ne? U voleb jsi určitě už někdy byl a i tím, že případně k volbám nechodíš, deleguješ starost o svou rodinu na někoho úplně cizího, koho vůbec neznáš. Velice oblíbené je rčení dnešních lidí, já se o politiku nestarám. A to hlupáci považují za cool, ale mohou si být jisti, že ta politika se o ně starat bude, ale vůbec ne v jejich zájmu. Takže se dneska nemůžeš divit, že jsi z budoucnosti tak trochu nervózní.


Zásadní tvůj problém je, že namísto toho, aby ses učil KOB, jsi mraky času prošustroval surfováním po internetu a dáváním přiblblých příspěvků na facebook. Chováš se přesně tak, jak potřebují vládci světa a jejich česká prodloužená ruka, kterou nazývám Naše řídící struktury. Vládnoucí elita potřebuje, aby se obyčejní lidi věnovali všemu možnému, jen ne tomu, že by se vzdělávali. Protože kdyby se obyčejní lidi vzdělávali, nenechali by se vodit za nos…


…Právě že chodíš pouze volit a sám se nestaráš, v tom je ten problém, na který poukazuji. Ty svojí budoucnost a i budoucnost svých dětí vkládáš do rukou někoho, koho vůbec neznáš a o kterém si můžeš být jist, že na budoucnost tvojí a tvých dětí se zvysoka vykašle. A o tom to právě je.


Třeba píšeš, děti do školy chodí taky, ale sám jsi ještě nepochopil, že tvoje děti ve škole naučí pouze tomu, co ONI chtějí. A tvojí povinností je, naučit svoje děti ještě tomu, co ONI nechtějí, aby tvoje děti věděly. Jenže ty to svoje děti sám naučit nemůžeš, protože sám nic nevíš, protože na svoje sebevzdělávání a tím i na budoucnost svých dětí kašleš!!!


Tak asi tak.