• Konceptuál CZ

DLR oznámila, že Ukrajina obdržela více než 30 sovětských houfnic z ČR - zpráva z 8.7.2018

20.04.2021


Více než 30 samohybných houfnic 2С1 Gvozdika s kalibrem 122 mm se dostaly na Ukrajinu z Česka. Informuje o tom Doněcká zpravodajská agentura s odkazem na tiskového mluvčího operačního velení DLR Daniela Bezsonova.


„Pokračujeme ve zjišťování faktů ohledně prodeje zbraní na Ukrajinu z evropských zemí. Dne 29. června přes hraniční přechod Čop bylo z České republiky na území Ukrajiny dopraveno 33 samohybných houfnic s kalibrem 122 mm 2C1 Gvozdika. Odesílatelem je společnost EXCALIBUR ARMY spol. s.r.o. Adresát je státní podnik Šebetovská továrna," řekl. Podle Bezsonova takovým způsobem evropské státy našly trh pro prodej starých vojenských výrobků a šetří tím peníze na likvidaci.


Zpráva je převzatá ze Sputniku a je skoro 3 roky stará, nicméně, zejména v dnešní době je velmi aktuální. Odesílatelem zbraní byla česká společnost EXCALIBUR ARMY spol. s.r.o.

EXCALIBUR ARMY-vypis OR
.pdf
PDF • 88KB
CZECHOSLOVAK GROUP-vypis OR
.pdf
PDF • 72KB

Výpisy z Obchodního rejstříku sem dávám proto, aby každý našinec viděl a znal ty, co dělají České republice ve světě ostudu. Bylo by zajímavé zjistit, kolik mrtvých mají na svědomí zbraně prodané společností EXCALIBUR ARMY spol. s.r.o. a dalšími českými společnostmi, kšeftujícími se smrtí.

569 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše