• Konceptuál CZ

Dotaz paní Zuzany

Právě jsem přemýšlel o nové rubrice, kterou jsem nazval Přišlo poštou, když mi mailem přišel dotaz od Zuzany M. cituji:

Zdravím, moc se mi líbí vaše články, chtěla bych vás poprosit o názor testování na covid 19, vakcinace a posléze čipování. Pokud píšete, že nechtějí aby jsme se uchlastali k smrti a měli lepší imunitu a byli plodní, tak proč by nás chtěli na druhou stranu zničit testováním, vakcinaci a čipy? Předem děkuji za odpověď, ať je jakákoli.

S pozdravem Zuzana“

Osobně si myslím, že testování a vakcinace je pouhé strašení. Je to součást hry, kterou s námi hrají. Postraší nás něčím hodně špatným, sledují reakce a pak uberou a lidé jsou šťastní. Je to podobné, jako když něco prodáváte, chcete prodat za 90, ale nasadíte cenu 110. Při jednání ustoupíte na těch svých 90 a vy jste spokojená a kupující je šťastný, jak to s Vámi skoulel.


Dával jsem někde příklad s presidentskými volbami, postrašili Drahošem a přitom tam chtěli mít Zemana. A lidi se po volbách plácali po zádech, že vyhráli.

Takto se řídí supersystémy, to je to, o čem stále mluví Pjakin.


Co se týká čipování, tam to vidím podobně, strašení a strašení. Vždyť, položme si otázku, je to vůbec potřeba. Vždyť v dnešní době o nás vědí absolutně všechno i bez těch čipů. Každý u sebe nosí a používá telefon, každý má platební kartu, a každý, kdo se pohybuje po městě je pod neustálým dohledem kamer. Dneska už se vyvíjejí software na to, aby z kamer poznaly náladu člověka, rozumíte? Rozpoznat náladu, obličeje už dávno rozlišovat umějí. Asi tak.

487 zobrazení0 komentář