top of page
  • KoncepceObecnéBezpečnosti

ODTAJNĚNO! To musíte vědět! Jak je řízen náš svět. Čím jsou ovládány masy? Co je globální prediktor?

24. 05. 2024


Přátelé, velká radost. Jsem moc rád, že jsem se nemýlil, když jsem v 81. části PMT psal, že éra fašismu skončila a že začíná éra Koncepce obecné bezpečnosti. Také jsem v následujících dílech psal, „že český národ, respektive česká společnost je mnohem lépe připravena na přijetí, lépe řečeno na vytvoření sociálně spravedlivé společnosti v duchu Koncepce obecné bezpečnosti (KOB), a proto se také stane vůdčí silou Nové říše římské a poté i celé Evropy.“ 


Vysoce odborně a zejména vysoce profesionálně udělaný krátký film o KOB, DVTŘ a PFŘ.771 zobrazení11 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

11 komentarzy


seky333
26 maj

Zdravím všechny, možná to není zpráva která úplně stojí za sdílení, ale už je to asi asi několikátý článek za měsíc nebo dva ohledně ČB jak se zde pořád něco děje, a že většinou se tu nic nedělo, teda nic jsem nezaznamenal dříve nebo coby opravdu stálo za zmínku. A včera mě napadlo že ČB budou důležité pro budoucnost.

Teď ale to co mě, řeknu to na rovinu štve. Hejtman se tváří že to dělá on, teda ty články kde je zmíněn tak samozřejmě znějí jak začal pracovat pro ČB, mě zajímá jedno opravdu ten záměr toto budovat je z jeho hlavy? Nebo je to realizováno skrze něj, protože je to hejtman? Ale záměr je úplně jiných lidí. Ale je…


Polub

allianz.stefan
25 maj

Sdělení videa je jasné, přehledné a hezky srozumitelně podané i pro člověka, který je naprostým nováčkem. Bohužel jeho forma je zvolena velmi nešťastně a sráží celé vyznění do roviny konspiračních teorií. Dokud to takto bude (viz. gramatické chyby v překladech knih apod.), tak se KOB bude velice těžce rozšiřovat mezi širší veřejnost. Proto se mi nabízí otázka - je to chyba a nebo záměr?

Polub
mmakovy
26 maj
Odpowiada osobie:

Dobré ráno Štefane, máte naprostou pravdu, nicméně, máte jasno, kdo je ta protistrana? Vy víte na koho a pro koho pan Buzek pracuje, vy víte, pro koho provádí verbovky, když po Praze roznáší knihy? Vice o panu Buzkovi a dalších najdete v Projektu Mezimoří a Trojmoří .

Tato Vaše věta: "Vím, že podstatné jsou samotné informace,..." je z mého pohledu totiž nepravdivá, je velice důležité vědět, kdo nám a za jakým účelem ty které informace podává, zejména, když se jedná KOB.

Polub

Zdenek.Zondra
24 maj

Zdravím,chci se zeptat na 2 konrétní tituly, které ve videu doporučuje.

Na vaše stránky chodím jen pár měsíců. Před cca 2 roky sem začal sledovat videa Pjakina, před rokem videa Petrova a Jefimova. A chci se přesunout k těm knihám.

Mrtvá voda a Tajemství ovládání lidstva. Vím,že je to dostupné v knižní podobě ve slovenštině.

Mrtvou vodu máte přeloženou a Tajemství ovládání postupně uvolňujete.

Spolupracujete s něktrým ve videu zmíněným knihkupectvím,půjde to v češtině někdy do tisku?

Děkuji za odpověď.

Polub
mmakovy
24 maj
Odpowiada osobie:

Také zdravím a vítám Vás na Konceptuál CZ. O tisku nepřemýšlím. Kdo chce, může si cokoliv stáhnou a případně vytisknout, dokonce každý může ty materiály vydat knižně, my si na autorská práva nehrajeme.

Polub

seky333
24 maj

Zdravím, jaká je šance že se KOB dostane především také do škol. Třeba na střední školy, jako předmět nebo čistě škola stvořená pro tento učel? Možná už na základní škole nějaké hodiny.

Polub
mmakovy
25 maj
Odpowiada osobie:

Asi každý známe tuto poučku: Mnoho věcí nechápeme nikoliv proto, že by naše chápání bylo slabé, ale proto, že tyto věci nezapadají do okruhu našeho chápání. Nicméně, v některých případech platit vůbec nemusí.

Polub
bottom of page