• mmakovy

Jak působit na státní moc od Nestora CZ (tit. Irena)

Aktualizováno: 17. 12. 2021Jak působit na státní moc

Nestor


Lidé si kdo ví proč myslí, že v Rusku se státní mocí nic nenadělají. Je chytrá a zlá, legraci nerozumí, stačí ji jednou zatahat za vousy a useknou vám za to obě ruce. Ona, státní moc, tebe a tvé problémy může ignorovat celé roky, ale když ona něco chce, tak běžíš s namydleným zadkem rychle všechno splnit. Pospícháš, protože ona žádné chyby neodpouští.

Ale když chyby nadělá sama státní moc, tak musíš mlčky řešit jejich důsledky, celé roky a držet hubu. Tím spíše, že trestat za ty chyby není koho, protože moc jako takovou nelze nahmatat ani uvidět, ani jí vymáchat držku v hnoji, který tu sama nadělala.


Takže někde tam nahoře, v křišťálovém paláci žije monstrum, které samo rozhoduje o tom, jak budeš žít. Dělá ti ze života peklo, vymýšlí stále nová muka. Má sto hlav, jedna je chytrá a hodná, to je Putin, a zbylých 99 jsou zlé a tupé hlavy. To monstrum je hnusné, jenže se bez něj, kurva, neobejdeme, protože bezzákonnost je horší než válka, a tak se s tímto vědomím smiřuješ s jeho úpornou nekompetencí, fantastickou chamtivostí a očekáváš od něj jako malý zázrak nějakou tu almužnu a shovívavost.


Ano, státní moc je potřebná, dokonce i ta nejdebilnější, a svrhovat ji je idiotismus. Ale není stejným idiotismem chovat se jako ta nejtupější slepice a jen se dívat zpoza rohu na tu její svévoli? A nic proti tomu nepodnikat?

„Co já zmůžu proti státní moci?

Mám postát s plakátkem a pohrozit pěstičkou? Jaký to asi tak bude mít vliv na politiku Kremlu?“


Možná tě to překvapí, ale úplně to samé si o tobě myslí v Kremlu. Obávají se každého tvého vzdechu a přísného pohledu, protože moc, to jsi ty! Takže státní moc je věc potřebná a užitečná, jen se jí kdoví proč nikdo nechce chopit.


Příslušník davu jednoduše neví, jak to udělat. Zdá se mu, že moc, to je nějaká ta kancelář ve Státní dumě nebo poslanecké křeslo a bez křesla není moci. To je logika degeneráta.


Ve skutečnost moc, to je… Pište si! V PRAXI REALIZOVANÁ SCHOPNOST