• mmakovy

Jen tak, aby řeč nevázla - 1

Aktualizováno: 8. 3.

22. 12. 2021 MM


Nedávno jsem dostal otázku: „Jaká bude naše budoucnost?“ No, jaká bude? Bude přesně taková, jací budeme my. Naše budoucnost nemůže být ani lepší, než my a ani horší, než my. Jak budeme dneska pracovat (učit se), tak se zítra budeme mít, neboli, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Jak dneska vychováme své děti, tak se budou ty děti mít a tak se i my budeme mít ve stáří.


Určitě se však budou mít lépe ti, kteří ví, že existuje nejen strukturní řízení, ale také řízení bezstrukturní, že existuje nějakých 5 druhů sociální moci, kteří znají, co je to 6 priorit zobecněných prostředků řízení, co je to plná funkce řízení atd., atd. Prostě ti, kteří budou znát metodologii řízení, metodologii života, na tom budou o mnoho a mnoho lépe, než ti, co toto všechno znát nebudou.


A proč se ti znalí budou mít lépe? Protože budou umět lépe předvídat obecný chod věcí a tím pádem, budou moci přijímat veškerá potřebná opatření na záchranu svojí a své rodiny.


Určitě se teď ptáte a na záchranu od čeho, no na záchranu od toho, být jatečným dobytkem. Nestor to říká na plnou hubu – žrát, spát a srát. Pokud chcete vědět, kam jako společnost směřujeme, přečtěte si knihu od Janusze Zajdela LIMES INFERIOR.


Je třeba pochopit, že jediná možnost, aby budoucnost pro nás byla světlejší, je učit se. Učit se, co je silný manévr, co je to