• Konceptuál CZ

Kurz DVTŘ pro život právě začíná – 1. lekce

Aktualizace: 4. pro 2020

ZRUŠENO!


Vážení přátelé, od dnešního dne se budete moci na našich stránkách účastnit kurzu DVTŘ pro život. Proč došlo ke změně kurzu, se dočtete zde.


Vážení přátelé, dostává se k vám 1. lekce kurzu DVTŘ pro život. Většina z vás už určitě o Dostatečně Všeobecné Teorii Řízení slyšela, někteří z vás DVTŘ už také četli, ale osobně se domnívám, že jen málokomu z vás, a tady soudím podle sebe, se povedlo DVTŘ uchopit tak, aby mu v životě pomáhala.


V minulosti jsem získal mnohé informace, se kterými se s vámi chci podělit. Jednotlivé lekce kurzu vám budeme předkládat postupně, tak jak je budeme vytvářet. Někdy bude interval mezi lekcemi týden, jindy může být třeba měsíc.


Kurz, respektive jeho 1. lekce zatím vychází pouze v české verzi, slovenskou verzi budeme řešit průběžně.


Ke každé nové lekci zde vydáme informační článek, kde budou jak organizační věci, tak zde mohou být i odpovědi na některé vaše dotazy.


Co se týká domácích úkolů, navrhuji, alespoň pro ty, kteří budou chtít vědět, jestli látku pochopili správně, aby vypracování svého domácího úkolu nakopírovali zde v diskusi pod článkem. Moje představa je taková, že se k probírané látce a k vypracovaným úlohám budeme vyjadřovat společně, tak jak kdo látku pochopil.


Každý může začít s kurzem kdykoliv, avšak pouze ti, kteří „pojedou s hlavním proudem“, budou mít komfort možnosti diskuse a kontroly svých domácích úkolů. Když někdo začne později, bude „hlavní proud“ již u jiných témat a na nižších lekcích už moc diskutovat nebude, i když, na druhou stranu, diskuse a úlohy předchozích studentů budou dobrým vodítkem pro ty, kteří začnou později.


Za kolektiv Konceptuál CZ Milan Makový


Aktualizováno 30.11.2020

2,078 zobrazení10 komentář

I jeden člověk může přivést osla k řece, ale ani 40 lidí ho nedonutí pít.