• Konceptuál CZ

Mrtvá voda II. svazek v čj., přeloženo do str. 40

Vážení přátelé, předkládám Vám další pokračování překladu II. svazku Mrtvé vody. Když v něm najdete nějaké chyby, či nesrovnalosti, prosím napište a já to opravím.

Mrtvá voda je ten nejzákladnější dokument Koncepce Obecné Bezpečnosti. Jak říká Valerij Viktorovič Pjakin: „Není tu nic, co by bylo legitimnějšího než Mrtvá voda. Stačí si ji přečíst a s přídavkem své vlastní odbornosti se stát konceptuálně mocným. Nečekejte, až něco bude sepsáno. Vždyť všichni lidé mají dostatečnou úroveň vzdělání. Čtěte, stávejte se konceptuálně mocnými a braňte zájmy své i své rodiny.“


Tedy, přátelé studujte a učte se, já se snažím to samé. K Mrtvé vodě, ještě jako základ, patří ještě knihy Valerije Viktoroviče Pjakina, O světě křivých zrcadel a abych řekl pravdu, vůbec nemám zprávy, že by někdo na překladech pracoval. Víte někdo něco?

A už jen dodám, čtěte Mrtvou vodu pomalu, jednu dvě - tři stránky denně a přemýšlejte o tom, co jste si právě přečetli. Vážně, žádný spěch, není to detektivka, je to těžké čtení.

Kdyby měl někdo chuť se na překladu Mrtvé vody podílet, rád se s ním o práci podělím, je toho ještě cca 500 stránek.

Díky Milan Makový

Blaničtí rytíři - titulní obrázek je převzatý odtud: https://www.stoplusjednicka.cz/az-bude-ceske-zemi-nejhur-nejstarsi-verze-povesti-o-blanickych-rytirich


253 zobrazení

I jeden člověk může přivést osla k řece, ale ani 40 lidí ho nedonutí pít.