• mmakovy

V. F. Bazarnyj o oddělené výuce na školách

Vážení přátelé, předkládám vám a vlastně ani ne tolik vám, jako Našim řídícím strukturám, tak trochu zapomenuté a zapadlé video pana V.F.Bazarného o oddělené výuce na školách.


Já jsem chodil do školy v Hloubětíně, do známé kachlíkárny, v té době se jmenovala ZDŠ národního hrdiny Jana Švermy a pamatuji se, že s námi experimentovali podobně, jako hovoří pan Bazarnyj. Na některé předměty jsme později (na 2. stupni) také bývali rozděleni, kluci zvlášť a holky také zvlášť. Bylo to fajn.


A ještě k panu Jiřímu Dienstbierovi, jak je uvedeno v úvodu videa.

„Nedávno náš ministr pro lidská práva prohlásil: „je třeba vytvořit genderově vyvážené učebnice“, … „dívky jsou často zobrazovány jako ty, které mají pečovat, a chlapci jako ti, kteří budou pracovat v technických oborech“ … „Nejde přitom jen o samotný text, často jde o doprovodné ilustrace, které jsou genderově stereotypní a znázorňují ženské či mužské postavy v určitých, takzvaně tradičních rolích.“ A tak toto video je reakce zmatenému panu Dienstbierovi.“


Zde je potřeba říci na rovinu, že u Jiřího Dienstbiera se nejedná o žádné zmatení či poblouznění, ale o normální klasickou protistátní činnost.

Jsem přesvědčen, že až za pár let přejdou současné události a my budeme budovat novou, spravedlivou společnost, nebude v té společnosti už místo pro takové to člověku podobné a genderem postižené parazity.

27.03.2021


189 zobrazení0 komentářů