• mmakovy

Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 16.05.2022

Aktualizováno: 22. 5.1)Speciální operace na Ukrajině


Dobrý den Valeriji Viktoroviči.


Dobrý den.


Zdravím naše vážené diváky, posluchače a kolegy ve studiu. Dnes je 16.05.2022. Jako hlavní otázku vás prosí okomentovat speciální vojenskou operaci na Ukrajině k dnešnímu dni. Co se tam děje?


Nu, co by se dělo. Probíhá speciální vojenská operace Ruska s cílem denacifikace a demilitarizace Ukrajiny, a získání bezpečnostních záruk pro Rusko a zajištění Rusku a Rusům možnost žít na planetě Zemi. Aby Rusko nebylo vyškrtnuto z dějin, ze života, jak se o to teď pokoušejí. Samu vojenskou operaci a její vojenskou část jako vždy komentovat nebudeme. A je třeba si uvědomovat, že když v té či oné míře mluvíme o generálech zrádcích, tak se to v menší míře týká generálů bezprostředně se účastnících té vojenské operace, takříkajíc na bojišti a ve větší míře se to týká těch generálů, kteří se pevně usadili v různých štábech nahoře, na ministerstvu obrany, v generálním štábu a tak dále. Tedy těch, kteří zcela konkrétně zrazují Rusko.


Nyní se řeší úplně všechno, na Ukrajině se v průběhu speciální vojenské operace řeší budoucnost celého lidstva. Na jedné straně nám Západ zcela nepokrytě a se vším všudy vyhlásil válku. Kdysi kdosi učinil významný analytický závěr, že Západ se nikdy nezapojí… Tak nevím, na základě čeho k tomu dospěl. Realita byl