• mmakovy

Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 18.04.2022

Aktualizováno: 24. 4.1)Události na Ukrajině, křižník Moskva, zrádcovství elit


Dobrý den Valeriji Viktoroviči.


Dobrý den.


Zdravím naše vážené diváky, posluchače a kolegy ve studiu. Dnes je 18.04.2022. Na Ukrajině běží speciální vojenská operace, což je hlavním tématem našich posledních pořadů. A tento týden všechny zajímá dost symbolická událost, jak píší, a konkrétně jde o tu věc, co se stala s křižníkem Moskva černomořské flotily, který byl vážně poškozen, v důsledku požáru tam vybuchla munice, a potom se, podle informací ministerstva obrany, téhož večera vlečený křižník v důsledku bouře potopil. Valeriji Viktoroviči, co je to za událost? Je symbolická?


Ano, je bezesporu symbolická. Ale není to tak, že by to byla matriční událost ve smyslu symbolické události pro Rusko. V podmínkách absence hodnověrných informací o tom, k čemu reálně došlo a jak byla ta loď potopena… Hádat, zda šlo o raketu, nebo to byl vnitřní výbuch, je nevděčná práce. Ovšem o tom, že ta loď se měla potopit, svědčí velmi mnoho věcí. A bohužel všechny zapadají do stejné matrice jako výbuch na Imperátorce Marii v roce 1916, jako výbuch na bitevní lodi Novorossijsk v roce 1955, kdy šlo o vnitřní diverzi, zcela jasně vnitřní! A že z toho jasně trčí uši rossionských tajných služeb, té části FSB, která své výložky dostala od Washingtonu, nevyvolává žádné pochyby, vůbec žádné pochyby.


A co se týká samotné té věci, tak ta se přece nestala sama o sobě. Byla součástí celé řady událostí. A ta skutečnost, že se loď Moskva nachází v nebezpečné pozici, která ji ohrožuje, bylo jasné od začátku. Jen si vzpomeňte, jakmile začala ta speciální operace, tak ukrajinští propagandisté začali rozjíždět určitý MEM o ruské lodi. Neustále ho vtloukali, vštěpovali lidem do vědomí. Zdálo by se, že to přece neodpovídá realitě, přesto to neustále lidem vtloukali do hlav, vštěpovali, aby všichni věděli o té lodi, a že ji pošlou do…


A bezprostředně před potopením té lodi, toho křižníku Moskva se Zelenskij postaral o ještě jednu prezentaci. Předvedl známky s touto lodí a s tou nadávkou. Nic z toho nebylo žádnou náhodou. Lidi tak udržovali v určitém informačním stavu, aby to potom tímto utvrdili. To znamená, že napřed vytvořili určitý znak, symbol Ruska, který se měl podle veškeré propagandistické metodiky projevit tak, aby to zapracovalo proti Rusku. A ono to zafungovalo. A důležitým faktem na té věci je, že se loď potopila při vlečení. Aby totiž hned a zcela jasně nemohla být ustanovena příčina toho výbuchu, nesměla ta loď doplout do přístavu, kde by ji prohlédli odborníci. Nyní bude nutné provést dlouhotrvající práci s celou posádkou, aby se zapsalo všechno, co kdo viděl, slyšel… Aby byl potom porovnáním výpovědí zjištěn reálný obrázek toho, co se stalo.


Ta věc s lodí přece nebyla ojedinělá. Vždyť této události předcházely velice důležité události, tedy obrazně řečeno, je to tautologie, nicméně to tak je, té katastrofě s lodí. A jaké? Co bije do očí ihned, jakmile se podíváme na informační doprovod té speciální vojenské operace Ruska na Ukrajině? Přímo do očí bije to, že Západ bez ohledu na cokoliv neustále zvyšuje sázky. Bez ohledu na cokoliv! Pokaždé jde zase výš, obviňuje Rusko z toho a tamtoho. Probíhá celkové, jednoduše absolutní vykořeňování ruské kultury z té světové. Aby po Rusku nezbyla ani stopa. Nejde už jen o ruské skladatele a spisovatele. Na Západě už je dokonce zakázáno hrát na ruských hudebních nástrojích. Rusy odlidšťují. Na Západě probíhá plnohodnotná kampaň, že Rusové jako lidé jen vypadají, ale ve skutečnosti to lidé nejsou.


A dále vidíme, že část naší, takzvané naší, rossionské „elity“ s tím plně souhlasí a je připravena se dohodnout se vším všudy. Dále si o tom něco málo povíme. Ale co je podstatné? Když se celý svět dívá na nás, tak co ho zajímá? Jak na tom vlastně je to Rusko? Čína ho nepodporuje, Indie ho nepodporuje, proč váhají? A koho mají podporovat? Mají podporovat to, že Rusko provádí speciální operaci? Ale vždyť stejné Rusko vede jednání! A z těch jednání může vzejít jakýkoliv výsledek. Vy podpoříte jedno, výsledek bude vypadat jinak a váš stát to poškodí. Proto je zřejmé, že se žádný stát na světě za nás jen tak nepostaví, dokud se Rusko konceptuálně nevyhraní. A ono se konceptuálně vyhranit nemůže. Jaký má erb? Dvojhlavý!


Chápete to? Dokud se nevzdáme té konceptuální neurčitosti, tak to u nás bude takto vypadat. Jedna část elity bude pracovat pro zájmy Ruska tak, jak tomu rozumí, a druhá část elity bude pracovat na tom, aby vše zůstalo při starém. Ale Frank Steinmeier řekl, že návrat do „normálu“ se nepovede, dokud tu bude Putin. Takže bylo přímo řečeno: „Zbavte se státním převratem Putina, a my potom rozhodneme, zda budete nadále našimi lokajíčky. Ovšem ruský dobytek je nám k ničemu. Musíte ten ruský dobytek sami zničit." A v "elitě" je dost lidí, přičemž v té, co má postavení, která přijímá rozhodnutí, přímo ve vládě jich je hodně, co se vzdávají, co jsou připraveni se vzdát. A když se na to dívá Indie, nebo Čína, tak vidí, že tu je stále velká pravděpodobnost toho, že zájmy Ruska budou zrazeny, že Rusko bude zaprodáno, že jako v roce 1991 „elita“ Rusko zradí a Západ si tak zase vyřeší své problémy na jeho úkor…


Vždyť co se nyní děje? Západ bez našich zdrojů přežít nemůže, jednoduše nemůže! Abychom vyhráli nad Západem v informační válce, snížili míru krvavosti událostí na Ukraj