• Konceptuál CZ

Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 19.04.2021 Titulky CZ

Aktualizace: dub 25

Proto museli přijít s ozbrojenou intervencí. To ta vzpoura československého sboru, ta rozběhla tu občanskou válku, a až potom díky intervenci začaly být zakládány loutkové bělogvardějské vlády.

Otázka – Odpověď z 19.4.2021


1)Telefonický rozhovor Putina s Bidenem

2)Vyhostění diplomatů a americké sankce proti Rusku

3)Proč Biden nazval Rusko velmocí?

4)Zabránění státnímu převratu v BěloruskuDobrý den Valeriji Viktoroviči.

Dobrý den.

Zdravím naše vážené diváky, posluchače a kolegy ve studiu. Dnes je 19.04.2021. Jak informuje oficiální web ruského prezidenta, tak 13.04.2021 z iniciativy americké strany proběhl telefonický hovor prezidenta Ruské federace Vladimira Putina s prezidentem USA Josephem Bidenem. V souvislosti s tím tu máme otázky. Ta první je od Mariny, která prosí napovědět, s jakým procesem řízení koresponduje ten Bidenův telefonát Putinovi a výzva k setkání s následnými sankcemi vůči našemu státu. Jedná se o boj globálního prediktoru se státní elitou USA při odstavování USA od světové nadvlády? A druhá otázka je od Konstantina, který prosí okomentovat to prudké vyostření situace Bidenem ve spojitosti s návrhem na setkání s naším gosudarem. Souvisí to s naším prohlášením, že se Rusko může obejít bez SWIFT?


Otázky jsou to zajímavé, ale dříve, než začneme odpovídat na tyto otázky, musíme alespoň v krátkosti promluvit o dvou takových základních věcech, které zůstávají mimo pozornost. Jenže bez pochopení těchto věcí posuzování toho Bidenova telefonátu, zavedení sankcí proti Rusku, zavedení odvetných sankcí ze strany Ruska, vzájemné vyhošťování diplomatů a to všechno nemá žádný význam. Je možné mluvit hodně, zbytečně žvanit, vše to bude vypadat dobře, ale nebude v tom smysl.


A v čem je ten smysl? Je v tom, že nyní, v současné době názorně, zcela jasně, takříkajíc natvrdo vidíme projevy dvou procesů. Zaprvé. Jak byla zorganizována 1. světová válka? A proč vůbec mluvím o 1. světové válce? Vždyť nyní všichni mluví o možné válce Ruska s Ukrajinou. A jak a proč… Všichni jasně vidí, že Rusku je přisouzeno postavení viníka, a že s tím se nedá nic dělat. Vůbec nic, protože je to jako hrách na stěnu házet. Neboť navzdory všemu tak očividnému…


Cožpak v Berlíně, Paříži a ve Washingtonu nevědí, kdo co a jak provádí na Donbasu? Co se děje na Ukrajině? Velmi dobře to vědí, protože to sami organizují. Sami to všechno organizují. Ale neustále vyžadují něco od Ruska. A co vyžadují? Jak říkával velitel první správy Hlavní výzvědné služby Šebaršin: „Západ od Ruska požaduje jediné, aby zdechlo!“ Takže se blíží válka.


Bude ta válka nebo ne? Bude Rusko agresorem nebo nebude? A na tom se prakticky všichni dost shodnou a říkají: „Ano, ano, jde jen o to, jak Rusko zareaguje, a to už je otázka. Zda bude mírný agresor, velký agresor a tak dále.“ Přitom je nutné tu otázku postavit takto: Co je zapotřebí udělat pro to, aby válka nebyla?


A zde už začíná být jasné, proč se vracím ke zkušenostem 1. světové války. Co donutí agresora vstoupit do války? Rozpoutat válku? Dvě věci. První věcí je iluze slabosti protivníka. Bude-li Rusko vyvolávat takovou iluzi, jako tomu bylo v roce 2008... Svým potenciálem Rusko prostě nemohlo v žádném případě prohrát s Gruzií, prostě za žádných okolností. Jenže dva kámoši, dva podpindosníci, Saakašvili a Medvěděv se spolu dohodli.


„Ty zaútočíš…“ Medvěděv řekl Saakašvilimu: „Ty zaútočíš, zabiješ mírotvůrce, provedeš genocidu obyvatelstva a já ti zajistím plnou kapitulaci Ruska.“ „Bojovat s Ruskem za takových podmínek je radost!“ A Saakašvili rozpoutal válku. Jenže ruský premiér Putin se této dohody neúčastnil a ani to neměl v úmyslu, protože je ruským vlastencem. A tak premiér Putin zařídil… Ano, promeškali jsme celý den, ale odpověděli jsme s plnou silou, jak jen to bylo možné.


A když teď někdo vyčítá, že jsme nedobyli Tbilisi, tak to přece tehdy nebylo možné. V tom stavu, v jakém bylo řízení v Rusku, by to mohl být ten kousek, kterým by se Rusko mohlo zalknout a vůbec o žádné budoucnosti by nebylo ani řeči. A mnozí hurá patrioti vykládají: „Nestihli jsme to, nebo nedokázali jsme to!“ A já se jich ptám: „A co jste chtěli? Aby Rusko padlo už tenkrát v tom roce 2008?“ Protože globalistům bylo jedno, zda Rusko kapituluje v případě agrese Gruzie v Jižní Osetii, nebo dobude Tbilisi. Bylo jim to jedno.


Je přece třeba chápat potenciály a možnosti vedení války. Jakou máme, promiňte mi ten výraz, „vlajku“? Co můžeme? Ale k tomu se ještě dostaneme. Co vyjadřuje ta vlajka a proč dosud vlaje nad Kremlem? Hymnu jsme vyměnili v roce 2000, a jak vidíte, něco jsme díky tomu dokázali. Ale protože vlajku máme stále vlasovskou, tak nás to stojí prolévání krve.


Druhá závažná příčina, kvůli které dochází k válce, je vyjádřena takovou frází zažitou u některých badatelů 1. světové války: „Válku nikdo nechtěl, přesto byla nevyhnutelná.“ Nebo: „Bylo to Německo, které se postaralo o poslední kapku, kterou pohár přetekl.“ Jenže ten problém spočívá v tom, kdo ten pohár naplnil a jak byl naplněn. Každý chlapec z ulice ví, jak začínají rvačky a jak se jim předchází. Začíná to provokováním protivníka: „A ty to..“ „A ty tamto…“ A tak dále, že? Postupně narůstá intenzita konfliktu, až je nakonec rvačka nevyhnutelná. Jednoduše začíná být nevyhnutelná.


Dá se té rvačce na ulici zabránit? Dá. Když někdo prudce zvýší to, co je v sázce. Najednou prudce zvýší to, co je v sázce. „Co to říkáš?“ To když své výhrady prudce zvýší a začne se chovat nečekaným způsobem. Potom následuje: „Co blbneš? Já to přece tak nemyslel! A ty hned…“ A protivník zacouvá. Ve světové politice platí to samé. Pokud víte, kam spěje proces, tak jednoduše musíte, abyste nepřipustili rozvoj tohoto procesu, prudce zvýšit to, co je v sázce.


My velmi dobře víme, jaký cíl sleduje ukrajinizace ruských lidí, který započal již ve 13. století Daniilem Galickým. My to víme, a pokud to víme, pokud vidíme a přesněji pamatujeme si, proč byl zřízen Talerhof a Terezín, jak rakouskouherský generální štáb řídil proces ukrajinizace, způsob, jak z ruských lidí vyrábět dobytek, banderovce-ukrajince, pokud tohle víme, tak co to pro nás znamená? Určitě ne to, že budeme bojovat s těmi následky, oni tu líheň budou stále obnovovat a udržovat.


My musíme zrušit tu líheň a ukázat tomu, kdo ten proces tenkrát, již v tom 13. století spustil, že to stačilo! O tom žádná… Proč jste spustili ten proces? Abyste zlikvidovali Rusy? Abyste zničili Rusko? Nu tak to nám promiňte, ale nač by nám byl takový svět, ve kterém by nebylo Rusko? A takto nastolená otázka okamžitě vše odhalí.


Vezměte si Evropu, Macrona, Merkelovou, která mimochodem slibovala zařídit funkční bankovní systém pro Doněckou a Luhanskou republiku. A kde je? Ten bankovní systém? Hollande tenkrát sliboval, že bude dohlížet na chování kyjevské bandy. Naslibovali toho spoustu, jenže jsou pořád podřízeni washingtonskému stranickému výboru.


A když jsme nastolili tu otázku tak, že: „Pánové, tohle v klidu nepřečkáte! My velmi dobře víme, že tito psi na řetězu, jsou vaši! A velmi dobře víme, že pokud se necháme zatáhnout do té války podle vašich pravidel, tak prohrajeme a Rusko to zničí. A proto vám sdělujeme svá pravidla, za kterých v těch svých Berlínech a Pařížích stranou zůstat nedokážete!“


Co řekl Putin? „Budeme útoči na velitelská ústředí!“ Myslíte, že Washington zůstane stranou? Ani náhodou. A jakmile to bylo takto postaveno… Tak následovalo: „A čím my jsme si to zasloužili…? My sice programově vyrábíme z Rusů dobytek, banderovce, ty lidské nedodělky a vy chcete nás, kteří toto provádíme, takto experimentujeme s lidmi, trestat? A co vaše vlasovská vlajka, kterou jste se nám zavázali sloužit?“


K tomu se dostaneme. Vlajka, to je zásadní věc! Fakticky dvacet let jsme toto téma nechávali na pokoji, protože bylo příliš brzy. Ale ten čas nastal! Vlajka musí odpovídat postavení státu! A jakmile jsme tu otázku nastolili tímto způsobem, tak hned ráz na ráz volá Biden. A pročpak? Vy jste přece, pánové, všichni takoví tvrďáci?! Vždyť jsi právě Putina nazval tím… no… ...„killerem“ a najednou mu sám voláš?


A s ohledem na ten Bidenův telefonát je třeba zohledňovat tu druhou okolnost. Aniž jí porozumíme, je zbytečné hodnotit všechny ostatní události. I s tou druhou okolností, úplně stejně jako s tou první, se střetávají lidé v běžném životě. Zda ji dokážou vyhodnotit či ne, to už je jiná. To je otázka míry vnímání života. Ale pokud se člověku napoví, tak si sám vzpomene na příklady.

Takže když pracují lidé, obzvláště v řízení nějakého podniku, tak se neustále střetávají s takovou věcí. Máte ředitele daného podniku, který má nějaké své lidi a je tam i nějaká opozice, v tom podniku, se kterou se ten ředitel nedokáže vypořádat z objektivních důvodů, protože má pod kontrolou určité klíčové pozice v daném podniku. A mezi ředitelem té korporace, klanově-korporativní skupiny a tou opozicí neustále probíhá jakýsi boj.


A jsou tam lidé neprůhlední. Kdo takového člověka dosadil a proč… To už je o míře informovanosti. Jeden se domnívá, že jedna nitka vede tam, druhá sem… A najednou jsou přijímána


nějaká nelogická rozhodnutí. Někdy taková rozhodnutí podnik vyloženě poškozují a i když je ta škoda jasně daná, stejně nikdo není potrestán. A najednou jsou přijata nějaká logická rozhodnutí, která bez ohledu na to, že tito lidé fakticky podnik neřídí, jsou nějakým způsobem v řízení podniku stejně zohledněna a vedou k výsledkům zcela neočekávaným pro vedení i opozici. A kdo jsou ti lidé? Zpravidla se říká, že je to člověk od akcionářů, od nějaké rady, z vedení… a tak dále. Ale to zde není důležité. V dané situaci to není důležité.


A proč jsem vám vykládal tento primitivní příklad? Problém je v tom, že ten Bidenův telefonát, to jeho rozhodnutí o sankcích... I ta reakce Psaki… Nu, zdálo by se, že Psaki by o prezidentovi měla vědět všechno a jaká byla její reakce na jeho vyjádření? Mimochodem, v tomto ohledu se málo čím liší od našeho tiskového tajemníka prezidenta Peskova, který nevěděl nic lepšího než vykládat, že to se prezident jen tak uřekl: „Vůbec si toho nevšímejte…“


Nu, Putin, který ho nemůže propustit a ani to, popravdě řečeno, není nutné, odpověděl zcela konkrétně: „Co ho posloucháte? Vždyť jen žvaní… Pokud chcete něco opravdu vědět, tak to porovnávejte s tím, co jsem řekl já.“ To je všechno. Ovšem nadělal hodně škod tím svým prohlášením. Peskov je teď díky tomu svému prohlášení po uši v krvi lidí, kteří zemřeli jen díky tomuto jeho prohlášení, ale k tomu se ještě vrátíme. Jak se říká, nic není zapomenuto. Přijde čas, zatím je příliš brzy.


Takže jaké síly stojí za všemi těmi událostmi u Bidena? My neustále, když mluvíme o tom, co se děje v USA, říkáme, že tam došlo ke střetu státní elity USA a globální elity USA kvůli rozdílným názorům na další směřování USA. USA jsou v postavení hlavního subjektu řízení, hlavního četníka ve světě a dlouhou dobu díky tomu disponovaly shromážděnými zdroji z celého světa, aby mohly čelit Sovětskému svazu. Byl jim podřízen celý svět, a právě odtud pramení všechny problémy, ty problémy v Česku, stejně jako ty problémy v Polsku.


Protože státní elita má v rukou strukturní řízení, zatímco globalisté plně v rukou to strukturní řízení nemají. Ti jsou jen všude přítomní, ti neprůhlední lidé, které nikdo nedokáže propustit. Jsou tam přítomni, ovlivňují procesy řízení, ale proti operativnosti strukturního řízení nic nezmůžou. A proto jsou nuceni to zpětně žehlit.


Jak například? Nu, Česko se rozhodlo vyhostit naše diplomaty, že? A před tím ještě byl vydán zatykač na Petrova a Baširova. Teď už zbývá jen maximálně to téma rozvířit a bude možné řešit řídicí úkol strukturalizace řízení v Česku. Ale to nebudeme příliš zabíhat dopředu, i když ten proces je velice zajímavý.


Takže oč jde? Cožpak samotná státní elita je jednolitá? Vůbec ne. Státní elita USA se spojila proti globalistům, proti Trumpovi jen s jedním cílem, svrhnout Trumpa. A teď vzniká otázka… Jak dále řídit stát? Vždyť USA jsou nyní tou krysou zahnanou do kouta. Je to konec. Ty vnitřní problémy v USA jsou takového rázu, že se začínají vzdouvat zevnitř a jsou připraveny se roztrhnout. Všechny novinky, které odtamtud přichází, jsou jedna smutnější než druhá pro celkovou americkou státnost i stát.


Mnohé se podobá událostem v SSSR, když ho rozvraceli. Jenže tenkrát šlo o organizovanou záležitost a nyní tato věc, tyto procesy běží samy, protože jsou objektivně podmíněny. Tenkrát kvůli tomu, aby ty procesy objektivně podmínili, museli tu novou objektivitu vytvořit, a tam ta objektivnost byla vytvořena dávno, už se zakládáním vlastního státu.


A vzniká otázka, jak je možné vyřešit ten problém funkčnosti USA tak, aby zůstaly světovým pohlavárem, světovým četníkem. A všem je řešení toho problému zřejmé. Stejně jako hladovým psům, aby se nevrhali jeden na druhého a neroztrhali vlastního pána, musíte každému hodit kus masa, tak i v USA každému klanu, každé klanově korporativní skupině, musíte hodit kus masa, aby se nažraly a zklidnily.


A takto to fungovalo v USA po celou dobu jejich dějin. V kritických okamžicích každý klan dostal svůj kousek masa díky vnějšímu nebo vnitřnímu loupení. A najednou se dostávají do situace, kdy musí krmit nejen USA, klanově-korporativní skupiny v USA, ale i klanově-korporativní skupiny podpindosníků v Evropě. Protože tam evropské státní elity, které čelí nadnárodnímu řízení Spojených států ve spolupráci s globalisty Spojené státy odstavují.

Spojeným státům nevyšel ten první tah… Vzpomínáte? Putin je zabiják. Protože měla následovat vlna, jenže ta se nerozběhla, protože svět už je jiný. Oni si mysleli, že přijdou a budou řídit postaru. Jak byli zvyklí řídit v celém světě. Jenže ten svět už je jiný. Už je zcela jinak zdrojově zajištěn. Všichni už si uvědomují, že USA pro ně nejsou záštitou, že ta situace už je jiná, že už nejde o konfrontaci se SSSR, že to je situace, ve které je velmi mnoho neznámých. A proto se nikdo za USA jen tak pro nic za nic stavět nebude.


Namítnou mi: „Jak to, že nebudou? Polsko vyhostilo diplomaty, Česko také. Poslušně se řadí do jedné linie…“ Ale to se stalo až nyní proto, že aby toho dosáhli, potřebovali čas a museli samostatně pracovat s jednotlivými státy. A tam, kde se jim to povedlo, kde to dokázali, tam to protlačili. Ten problém spočívá v nezpůsobilosti USA, nedokázaly to prosadit v celém světě, prostě nedokázaly. A to je pro ně katastrofální situace. Nedokázaly vnutit vůli celému světu, a to znamená, že jejich vliv jako pohlavára, jako světového četníka se hroutí. Hroutí se před očima. A pokud teď nepřijdou s nějakým konkrétním řešením, nepodniknou nějaké konkrétní kroky na záchranu té situace, tak se všechno zhroutí.


A tady vzniká otázka, jaké kroky by tedy měly být podniknuty? Co znamená to jejich jednání? Máme zde dvě velké klanově-korporativní skupiny státní elity USA. Upozorňuji, že zatím o globalistech nebyla řeč. Teď mluvíme jen o státní elitě. A jedna ta skupina, která vidí, že se jí nepovedlo protlačit okamžité Putinovo svržení, se rozhodla: „Pojďme použít úhybný manévr. Jak se to dělalo, když jsme rozkládali SSSR.


A jaký to bude úhybný manévr? Jako vždycky řekneme: ‚Nu dobrá, sice jsme vám neodpustili, ale co žes to po nás ty otroku tedy chtěl?‘ A oni se k nám po kolenou, po břiše zase připlazí a budou s námi mluvit.“ To proto ten telefonát, ve smyslu: „Pojďme si promluvit.“

A odkud se vzala ta reakce, kterou vyjádřila Jen Psaki: „Jak mluvit? S nimi? S Ruskem? Lidi, to vám přeskočilo? Zbláznili jste se, či co? Mluvit s Ruskem, co to povídáte? Jen si to vezměte. Oni měli 12. dubna velký svátek, mohli nás roznést na kopytech, že by z nás nic nezbylo a jak ho oslavili? Tak nějak nijak, jen aby se neřeklo.“


Například ten pozdrav Roskosmosu, to video, byl tam snad nápis SSSR? Co to bylo za stát, který vyslal kosmonauta do vesmíru? SSSR tam vůbec nebylo, zcela ho vymazali. Pořad Moskva-Kreml-Putin, z nedopatření to tam jednou problesklo, to SSSR. V celém tom muzeu nebyla ani zmínka o SSSR. Na letišti také byla fotografie bez SSSR. Tak co to bylo za stát?

Jediný případ, kdy se Rusko/SSSR/ plnohodnotně stalo ve světě subjektem globální politiky, nositelem své konceptuální moci, byla ta doba, kdy existovalo v podobě SSSR. Jen díky tomu, že tu byl SSSR, mohlo dojít k takovému vzestupu Ruska, že dokázalo vzlétnout do vesmíru. Nu, kdy jindy mohl rolnický synek získat takové vzdělání, naučit se létat a stát se kosmonautem? Snad v Ruském impériu?


Jen se podívejte, co bylo za Ruského impéria a nevykládejte ty pohádky, že něco bylo lepší dvakrát, třikrát… Jen se podívejte na čísla, podívejte se na odvětví. Je tam toho více než dost. Vždyť Rusko už na začátku 20. století úplně odepisovali. Proč si myslíte, že takový Kolčak tak spěchal do služby k britské královně? Protože se zrealizovalo to, co zamýšleli, Rusko to podle nich mělo za sebou. Mysleli, že může existovat pouze pod britskou korunou, nebo pod nějakou jinou. To za to bojovali všichni ti bělogvardějci. Takže to, že Rusko mele z posledního, bylo jasné úplně všem.


Třeba ten Savva Morozov. Uslyšíte spoustu pomluv, to kvůli ženě a tak podobně, jenže všechno je to daleko prostší. Savva Morozov nebyl žádný hlupák, velmi dobře viděl, že stát směřuje ke katastrofě, že stačí do něj strčit a zhroutí se, a že neexistuje síla, která by ho zachránila. A najednou se potkal s bolševiky a uvědomil si, že to je ta síla, která je schopná Rusko zachránit. Jenže je příliš malá, a proto je třeba ji posilovat, protože nikdo…


Vždyť čím vlastně bylo revoluční hnutí v tehdejší době? Viděli jste ten film, myslím, že se jmenuje Státní rada. „Požerte se navzájem.“ Vždyť přesně o to šlo. Kdo byl Asef? Byl to policejní provokatér. Ti lidé tím politickým terorem jen řešili své vyšší politické soupeření. Vzájemně se eliminovali, požírali se navzájem. Jen k tomu jim sloužilo to „revoluční“ hnutí.

A najednou se v tom rozsáhlém revolučním hnutí, které bylo jen projevem rozmíšek v ruské elitě, která se jeho prostřednictvím vzájemně vraždila, objevila strana bolševiků, která mluvila o velikosti Ruska, o rozvoji Ruska. Samozřejmě, že to Savva Morozov začal podporovat a za to ho také zabili. Rusko mělo zdechnout, mělo se rozložit v důsledku Únorové revoluce. A také fakticky v důsledku té Únorové revoluce zaniklo, ale bolševici ho tehdy zachránili.


A co se děje nyní? Bolševici vybudovali takový stát, který celý svět postavil před skutečnost, že se dá žít lidsky, že to jde, že jen stačí jinak zorganizovat mezilidské vztahy, že je třeba jinak organizovat mezistátní vztahy. Neokrádat se vzájemně, ale spolupracovat, že může fungovat vzájemně výhodná ekonomická a kulturní spolupráce.


A zmínky o tomto státu, o této fázi Ruska v tak významný den tady u nás, kdy výslovně SSSR zvítězil a letěl do vesmíru? 12 let! První družice letěla do vesmíru 12 let po Velké vlastenecké válce! A v roce 1961, jen čtyři roky poté, tedy za 16 let už byl člověk ve vesmíru. Byly jsme na špici celé planety. Západ nás nedokázal a stále ještě nemůže dohnat. A když vystoupil Rogozin, tak neřekl o Rusku jediné dobré slovo! Co slovo… Ani zmínku! Ani zmínku o SSSR. Ani v muzeu toho letu neuvidíte SSSR. Jak se to jmenuje? Na tom letišti s muzeem v Saratově neuvidíte SSSR. Není jasné, jaký stát to byl.


A kdo zač bojoval? Oni bojovali pod tou bílo-modro-červenou vlajkou, aby Rusko neexistovalo v žádné podobě, aby nebylo žádné vesmírné odvětví, žádné vítězství ve Velké vlastenecké válce, aby Rusko neexistovalo, za to oni bojovali. Nic z toho by nebylo, nebýt existence SSSR. A co myslíte, že to je náhoda, že všude vymazali to SSSR? Je to proto, že ti ctitelé bílo-modro-červené vlajky nenávidí Rusko a Rusy přímo na biologické úrovni. Oni si chtějí udělat oko u páníčka, a proto všude pečlivě mažou to SSSR.


Myslíte, že to byla náhoda, že nesli takovou obrovskou trikolóru, která bránila v pohledu na vlajku Vítězství? Na tu miniaturní vlajku Vítězství? To byl od nich ukazatel toho, kdo vyhrál v té válce. Byl to ukazatel toho, že vyhráli ti, kterým sám Hitler dal tuto vlajku, hitlerovskou vlajku, vlasovskou vlajku, která nyní vlaje nad Kremlem. A to je ukazatel. Myslíte, že to je náhoda, že to SSSR všude mažou? Ne, oni teď praktikují Overtonovo okno, kdy mění přehlídku našeho Vítězství, vítězství ruského národa ve Velké vlastenecké válce, ve vojenskou přehlídku Vítězství Třetí říše nad Ruskem. To je to, co dělají, když provádějí takové kotrmelce s vlajkami.

A já o tom nemluvím náhodou. Americké státní elity vidí uvnitř Ruska tu touhu se vzdát, touhu zničit svůj stát u obrovského počtu ruských elitářů. Oni to vidí, a tak si říkají: „To se máme domlouvat s těmi špinavci? S nějakým tím Vološinem, nebo snad s Děripaskou? S Mutkem, nebo další takovou chátrou? Zbláznili jste se? To my jsme je tam přece dosadili, my jim dopomohli k tomu postavení. Vološinovi jsme zase ty miliardy sebrali a co následovalo? Řekl: ‚Děkuji ti, pane, že jsi mne okradl. Já si u Rusů zase nakradu.‘ A taky nakradl. A slouží dál. Můžete mu naplivat do obličeje a on dál bude sloužit. Tak s kým tam hodláte jednat? S kým tam chcete jednat?“


Samozřejmě, že ta americká státní elita, která vyrostla v podmínkách vítězství USA v té takzvané studené válce, i když to „vítězství“ je také takzvané. Tedy v té studené válce. Oni nevidí nutnost jednat s Ruskem, oni nevidí ani subjekt, se kterým by takový dialog byl vůbec možný. Oni vědí, že když lusknou prsty, Rogozin udělá, co se mu řekne: „Luskneme a budou skákat. Nu, jsou tam některé elementy, se kterými si nedokážeme poradit, ale to přece řešíme vždy jiným způsobem. Luskneme a bude. Zatáhneme je do války na Ukrajině a tak dále.“


Vždyť co je tak podráždilo na těch přesunech ruských vojsk? Ukázalo se, že podpindosníci nemají vliv na řízení vojsk. Ano, jsou tam vlasovští generálové, kteří se jen třesou na to, aby zaprodali Rusko, zradili ho. A dokonce i velí těm vojskům, která pochodují, jenže podmínky jim to nedovolují, z hlediska řízení nad nimi jiní mají převahu. A pokud právě tady mají převahu, tak oni jsou bez šance. Jenže ta tupá americká státní elita to nechápe. Oni nevidí partnera k jednání. Putin? Ten je pro nás nikdo, nula.


A tak tu vzniká otázka, co tedy dělat? USA se hroutí a americká státní elita tvrdohlavě trvá na tom, že je třeba tlačit, se vší silou tlačit: „Když je pořádně zmáčkneme a my to dokážeme. Vždyť jakou mají vlajku? Sami tím říkají, že jsou otroci. Ta vlajka, ta o tom vypovídá. Vlajka, to je symbol. A za symboly se ukrývá smysl.“ Když je kosovská vlajka přítomná u jednání: „Toho si přece vůbec nevšímejte,“ říkají Srbům. „Nu dobrá, když o nic nejde, tak tu vlajku dejte pryč.“ „Ne, to nejde. Blázníte? To je přece svatý symbol!“


Takže nás přesvědčují, že není důležité, z jakého hadru nám udělali vlajku, zatímco v jejich řízení to má zcela určitou symboliku a smysl? Co symbolizuje vlajka v podobě trikolóry nad Kremlem? Symbolizuje to tu skutečnost, že elity, které jsou připraveny prodat, zaprodat, v kterémkoliv okamžiku… I když mnozí vykřikují: „My jsme připraveni zvítězit!“ a tak podobně. Pochopte, že v týlu vám budou to řízení mařit, budou škodit.


Stejně jako se postarali o tu havárii na Sajansko-Šušenské hydroelektrárně, tak je zorganizují po celém Rusku, pokud se Rusko bude cukat a nebude chtít být surovinovým přívěškem USA. To jsou podpindosníci, absolutní zmetci, pro ně je na prvním místě služba páníčkovi. Jen svému páníčkovi! Co nutilo Rogozina provést takovou ničemnost okolo oslavy šedesátého výročí letu do vesmíru?


On se prostě plazí před svým páníčkem po břiše a doufá… Jemu řekli: „Ty budeš jako vlastenec. Nu, budeš si na něj hrát, přece musíme nějak ty debily vodit za nos! A tak budeš vlastenec.“ A co vlasteneckého on udělal? Ach ano, já zapomněl, on vlastenecky rozkradl tři rozpočty na výstavbu kosmodromu Vostočnyj. Je to kovaný vlastenec! Ale vlastenec čeho?


Takže Američané prostě nechápou. Tady nám něco nevyšlo. Biden udělal to gesto a Putina sice nikdo nepodpořil, ale nepodpořil ani Bidena! Žádná vlna se nerozběhla. To je to, čeho si měli všimnout. Vojska se začala přesunovat. Opět tomu nerozumí: „Jak je to možné? Vždyť i mezi generály máme krucinál celé moře vlasovců, kteří radostí bez sebe pochodují pod trikolórou. Ale přesto se ta vojska přesunují a dopadá to tak, že ten generál, který by vybočil z řady, bude prostě zatčen a zastřelen. Nu, zákon válečných časů. Jak to vypadá, nějak nám to nevychází.“


Jenže oni to stále nevidí. Oni nevidí v těch vlasovcích, v těch podpindosnících… Vždyť proč by měl pán jednat s cvičeným zvířetem a brát ohled na jeho názor? Nebo bude prostě cvičit to zvíře tak, jak chce? A takto si páníček cvičí všechny ty Vološiny, Mutky a ty další. Všechny takto cvičí.


A dále vzniká otázka: „Co dělat?“ A na tuto otázku se rozhodla odpovědět chytřejší skupina, ti druzí ze státní elity USA. Já pochybuji o tom, že to tak rozhodli oni sami. Pamatujme na to, co jsem vyprávěl, že v každém podniku jsou neprůhledné osoby, které nelze propustit, a ty někdy napovídají takovéto cenné myšlenky.


Takže jak se rozhodli? Pro porozumění tomu, co se děje, je zapotřebí vědět, že jakmile se objevila první státnost, jakmile se začala formovat státnost a za ní potom i stát, tak se okamžitě také objevil dialog mezi elitami. Napřed to byl dialog mezi kmeny, potom mezi státnostmi vyššího řádu, a potom i mezi státy v plném smyslu toho slova. Tomu se prostě nemůže vyhnout žádný stát. Pokud někdo nemá tyto určité instituce, tak je to právě ukázka toho, že to není stát.


A o jakou se jedná instituci? Musí tam existovat instituce pro dialog mezi elitami. Měli jsme tu SSSR. A Sovětský svaz, budeme-li ho posuzovat podle jeho lídrů, tak to byl SSSR Lenina, Stalina, Chruščova, Brežněva a tak dále, Gorbačova. Takže dokud běžela občanská válka, tak prostě nemohli navázat dialog mezi elitami, jak probíhal dříve. Také proto, že Západ nepotřeboval vést dialog mezi elitami s Ruskem, které pro něj bylo jen „žrádlem“. Poslali sem k nám interventy, ti zde nasbírali ty, kteří byli ochotni bojovat za zájmy cizích států a vydání svého státu do otroctví.


No a ti bojovali pod trikolórou, která byla přidělena už v 17. století dynastii Romanovců. Jen si vezměte ničemnost té situace. Celých tři sta let tu byla ta dynastie Romanovců dosazená v Rusku v důsledku smuty (období zmatků), do které silně investovali globalisté, jejichž nástrojem tehdy byli Holanďané. Ta holandsko-anglická symbióza funguje dodnes, tu nelze nijak opomíjet. Ale tehdy byli tou údernou silou především Holanďané.


To oni nám dosadili dynastii Romanovců, to oni Romanovcům přidělili vlajku a celých tři sta let tato dynastie Romanovců zavedení této vlajky ze všech sil vzdorovala, protože cítili svoji vazbu na svou vlast, na Rusko, na národ. Ať už to bylo, jak chce, tak odmítali ten holandský hadr udělat státní vlajkou, protože se nechtěli spustit na tak nízkou úroveň, na kterou je chtěli dostat. Na úroveň pudlíků, se kterými všichni ořou. Petr I. vybudoval impérium, činil si nárok na rovnoprávné vztahy a oni mu vnucovali ten podřadný hadr, tu trikolóru, jak ji mohl přijmout?

Carové se jí celých tři sta let bránili. Rok 1910. Mikuláš II.: „Blíží se nám sté výročí vítězství nad Napoleonem a pořád nemáme státní vlajku. Celých tři sta let přede mnou ten problém moji předchůdci, carové ignorovali, ale já chci mít vlajku.“ A tak kvůli tomu zřídili Zvláštní radu, která nad tím pracovala, a potom přišla a řekla: „Care náš, báťuško, promiň nám to, ale tyto vlajky nejsou ruské a tím spíše ne státní.“


Přece je k dispozici závěr této Zvláštní rady, který je přístupný na internetu, je naskenovaný. V knihovně je přístupný. To všechno tam je, tak si to prostě přečtěte. Car si ten závěr pozorně přečetl a řekl si: „Ne, kvůli tomu svou hlavu riskovat nebudu. Tři sta let jsme bez vlajky vydrželi, tak to přežijeme i dál, ať si s tím láme hlavu můj následník, co s tím udělá.“ Jenže žádný následník nebyl, protože sám dovedl stát k totální katastrofě, se vším všudy.


Takže celých tři sta let ta dynastie Romanovců, která sice byla dosazena zvnějšku, ale stala se fakticky ruskou, carskou dynastií, tak dokonce i ta tuto vlajku odmítala! A ti zatracení šmejdi z Prozatímní vlády, kteří programově stát rozkládali na národní dvorečky, ti zatracení zmetci z Prozatímní vlády, kteří ve státě rozpoutali občanskou válku se rozhodli, že stát bude mít právě tuto vlajku!

A všichni, kteří byli proti bolševikům, z různých důvodů, neboť v občanské válce není lehké zvolit si stranu. Lidé do občanské války vstupovali z různých příčin, pod různými vlajkami, a také přecházeli z jedné strany ke druhé. Ale ten problém je jinde. Ani to, že rudí porazili bílé a vykopli je společně s interventy z Ruska, dokonce ani to s konečnou platností nerozhodlo o tom, jakou vlajku bude mít Rusko, komu kdo slouží.


Konečným řešením této otázky se stal 22. červen 1941, kdy na Rusko zaútočila Třetí říše a kdy se pod tou trikolórou pospojovala všechna ta pakáž, zatracení zmetci, kteří se dopouštěli těch nejhorších zvěrstev, upalovali lidi zaživa, topili děti ve studních. Ani hitlerovci jim kolikrát nesahali po paty v tom, co tu prováděli ti prevíti bojující pod bílo-modro- červenou vlajkou. Oni fakticky vyhlazovali národ, protože Rusko nenáviděli. Rusko přece má být jen surovinovým přívěškem pro kohokoliv, prostě musí mít zahraničního páníčka. A oni tomu zahraničnímu páníčkovi sloužili.


A když byla v roce 1991 přijata trikolóra jako státní vlajka, tak právě ta okolnost, že tato vlajka byla předtím přiřčena vlasovcům, že jim ji dal Hitler, byla hlavní a určující pro ty, kteří o tom rozhodovali. Pro ně je to svatá vlajka, protože pod touto vlajkou bylo Rusko vždy likvidováno a oni v tom jen pokračovali. Oni zlikvidovali Rusů více než Hitler a jsou na to hrdí. Pro ně ty roky byly svaté! Kdy likvidovali Rusy a z Ruska prakticky nic nezbylo. A najednou přišel Putin a něco začal dělat.


Ale to jsme opět odbočili. Takže je tu ta otázka. Jedna skupina vidí vlajku, vidí ty vlasovské zmetky všude, v armádě, ve státním řízení a říká si: „To je přece jen pakáž a my jsme s takovou pakáží nikdy nejednali. Ta nám vždy jen sloužila.“ A jiní říkají: „Ne, něco se zvrtlo. Něco se zvrtlo! Je tam ten faktor Putin, je tam ten faktor přesunu vojsk, a také tu je to prohlášení, že budou útočit na velitelské štáby, že se neschováme za oceánem, v Paříži ani Berlíně. Musíme to nějak řešit.“


A vrátíme se k tomu dialogu mezi elitami. Sovětský svaz, jakmile vnutil svou hru, jednalo se o skvělý globální tah, politický s ohledem na to Turecko. Když Západu vnutili Turecko jako ten kufr bez držátka a mnohé další věci, tak si na Západě uvědomili, že se Sovětským Ruskem musí začít jednat jinak, že s nimi musí začít jednat.


To vyvolává otázku, jaký byl tehdy komunikační kanál? Byl založen Institut světového hospodářství a světové politiky, za Stalina. Tento institut byl tím komunikačním kanálem, existoval, myslím do roku 1947? Ano, do roku 1947. A proč ho Stalin zrušil? Protože splnil svou úlohu. Stalin už nepotřeboval komunikační kanál, protože jednal přímo.


Díky vítězství ve Velké vlastenecké válce ten komunikační kanál jako konceptuálně mocný člověk řídící na úrovni globální odpovědnosti, jenž vybudoval světový systém socialismu, jenž vybudoval zcela odlišné státní sdružení, jiné státy fungující na jiných pravidlech s jinými úkoly, s úkolem rozvinout vnitřní genetický potenciál každého člověka, už nepotřeboval ten zprostředkovatelský nástroj pro dialog mezi elitami. Jemu stačilo, že dostával kvalitní analytiku z profilových institucí.


Jenže Stalin zemřel. Nastoupilo vedení, které nedisponovalo konceptuální mocí a na globální řízení nemohlo ani pomyslet. Kdyby nás tak někdo řídil. Jak to bylo řečeno v tom letopisu? „Přijďte a vládněte nám! Země naše je bohatá a hojná, jen pořádek nám tu chybí. Přijďte a vládněte nám!“ Ta inverze byla vštípena už tehdy, speciálně a je vyjádřením jednání naší rossionské elity v každé době, kdy Rusko spěje k úpadku.


Chruščov toužil po tom, aby to tu někdo řídil, a tak se hned rozběhnul k anglické královně. O tom jsem už ale mluvil nejednou o těch návštěvách lodí a o návštěvě samotného Chruščova. On nevěděl, jak má řídit takový obrovský stát. A co udělal? Založil Institut mezinárodní ekonomiky a mezinárodních vztahů. Tedy jen s trochu jiným názvem, který se stal komunikačním kanálem mezi elitami. A právě přes tento kanál dialogu mezi elitami byl SSSR postupně přiveden ke krachu.


Právě přes tento kanál bylo provedeno to přesměrování zdrojů, kdy bylo zapotřebí Státy povznést v oblasti kosmonautiky, Státy potřebovaly zachránit automobilový průmysl a náš naopak potopit, a tak dále. Bylo toho tímto způsobem řešeno spoustu, to tímto komunikačním kanálem se všechny tyto otázky řešily. Právě díky tomuto komunikačnímu kanálu byla provedena ta takzvaná srpnová revoluce, či puč z roku 1991, to je jedno. Tou podstatou je, že přes tento kanál byly koordinovány kroky kolektivního Západu a SSSR, partajní sovětské nomenklatury SSSR s ohledem na rozklad SSSR i obnovu dominance USA.


A oni ten kanál stále mají, ale dialog s Putinem se nedaří. Podívejte se na to, jak se chová Putin, stejně jako Stalin, protože nepotřebuje zprostředkovatelský nástroj dialogu, on komunikuje přímo. A ty profilové instituce potřebuje pouze k tomu, aby dostával kvalifikované expertní hodnocení. A nač v tomto ohledu přišli ti více méně přemýšlející ze státní elity? Řekli si: „Pokud Putin nevyužívá tento nástroj a my jím jeho prostřednictvím nemůžeme manipulovat, tím nástrojem, který máme plně pod kontrolou, tak musíme provést přímý dialog, protože čas nás tlačí. Potřebujeme v Rusku provést státní převrat, a ono se nám to nedaří!“


A co to znamená vést přímý dialog? Volá Biden a říká: „Pojďme se někde setkat.“ Ať už to setkání bude nebo ne, tak každá taková schůzka předpokládá rozsáhlou přípravnou práci, velmi rozsáhlou přípravnou práci. A to znamená, že bezprostředně Putinova administrativa a já jsem říkal, že tam jsou různí lidé, jako například Peskov, a lidé z americké administrativy budou mezi sebou přímo komunikovat. Budou spolu oficiálně komunikovat, a tak bude možné zkoordinovat kroky americké státní elity a podpindosníků tady uvnitř státu s ohledem na organizaci Putinovy vraždy a státního převratu.


To proto přišli s tou žádostí! To proto je to zapotřebí v nejbližších týdnech, jak říká Blinken. A Putin přes Peskova odpověděl: „Ne, v nejbližších týdnech to nepůjde.“ A proč? To je o té intenzitě komunikace. Musí se dohodnout, kde jsou jaké nástroje připravené, kde co a jak. A to je třeba roztáhnout v čase. A čas, to je to… Putin pracuje časotvorně, on není svázán časem. Zatímco USA jsou začleněny do určitých procesů a oni ten čas protahovat nemohou. Putin může protahovat čas jakkoliv dlouho a USA musí něco udělat teď nebo bude pozdě. To je pro ně tou katastrofou.


A nakonec jsme se dostali k těm neprůhledným chlapíkům, kteří sedí, mlčí a někomu něco napovídají. Není pravděpodobné, že by ta státní elita stojící za Bidenem, která je připravena k dialogu jako prostředku k provedení státního převratu v Rusku a vrácení devadesátek do Ruska… Ti druzí tvrdohlaví vůbec netuší, s kým zde vést dialog, zatímco tito alespoň trochu přemýšlí: „Když se něco nedaří, tak musíme navázat dialog přímo a působit na konkrétní lidi v Putinově okolí. Možná i Putinovi něco sdělit.“


Ale nemůže to být Biden, kdo s ním bude jednat, ten, když přijel, tak mu řekl: „Já ti nařizuji, že ani pomyslet nesmíš na prezidentskou kandidaturu! My tu máme svého člověka! Dimona, Medvěděva. To jeho jsme určili za prezidenta!“ A co? Poslechl ho snad tenkrát Putin? Myslím, že spíš Biden z toho měl problémy, když najednou tak rychle otočili: „Ne, jen ne Dimona, raději s inteligentním prohrát, tedy s Putinem, než s hlupákem, tedy s Medvěděvem, vyhrát. S takovým debilem bychom také mohli dospět k planetární katastrofě! A sami nebudeme mít kde žít.“


Takže vyvstává otázka, jak se u nás objevila ta vlajka? Ta trikolóra? Všichni vědí, že když v Bělorusku v Bělověžském pralese sešli tři čudáci/šupáci, a podepsali kolektivní dohodu, že rozpouštějí SSSR, tak kdo se jako první stihnul dovolat Bushovi? Jelcin. A když čtete stenogram toho rozhovoru, tak vidíte, jak z toho byl Bush vedle, že nebyl na takový zvrat vůbec připraven. Americká státní elita, americká rozvědka vůbec nebyla připravena na to, že se SSSR takto zhroutí.

Protože americká státní elita nedisponuje takovou úrovní odpovědnosti a znalostmi o řízení složitých sociálních supersystémů z nadnárodní úrovně. Oni znají ty procesy pouze v té části, která se jich týká, a to je to, co u nich vyvolává to pokušení, tu iluzi: „My jsme se napakovali na 1. světové válce, díky 2. světové jsme ještě více posílili a jak jsme zatočili se SSSR…“


A jak jste zatočili se SSSR? Vždyť jste na to vůbec nebyli připraveni. Vy jste nevěděli, jak to proběhlo, vůbec jste nechápali, proč nehledě na všechno okřikování Gorbačova, aby ho ani nenapadlo dovolit spojení Německa, to stejně udělal. Proč Gorbačov v takovém spěchu všechno potápěl, aby byl SSSR zlikvidován co možná nejrychleji. Ano, on zachraňoval pozice globálního prediktoru na planetě, protože SSSR se zhroutil jen o půl roku dříve než USA.


A kdyby to protáhli ještě alespoň o půl roku. Jen o půl roku. Potom by se vše rozhodovalo za jiných podmínek a k tomu nebyl globální prediktor svolný. Pracovat s jinou ideologií, s jinou koncepcí, na to vůbec nebyl připraven, on světu přináší něco úplně jiného. Přináší mu zotročení obyvatelstva a snížení jeho počtu. A tady je ruský svět, který říká, že všichni mohou žít a pískat si, vzájemně spolupracovat.


Není důležité, na jaké úrovni je národní kultura a nakolik je schopna zajistit existenci národního státu. Je tu národ, který jí s tím pomůže, vytvoří jednotný mnohonárodnostní… Připojte se do bratrské rodiny národů a personálně potom můžete dosáhnout jakýchkoliv výšin a národ nezmizí, protože bude chráněn ruskou kulturou. To proto je vedena taková válka proti Rusům, proti ruské kultuře, to proto se ji všude snaží likvidovat. Takže globalisté nemohli zůstat stát stranou té situace, kterou vyvolává státní elita. Oni přece nepotřebují celkový kolaps světa.


Ano, Putin předvedl, že je konceptuálně mocný v řízení na úrovni globální odpovědnosti. On velmi dobře chápe, k čemu vede celá ta situace. To vyvolává otázku. Pokud zítra státní elita udělá nepředloženost a donutí Ukrajinu k ozbrojenému střetu s Ruskem…


To je mimochodem velmi dobře, že všechnu tu ukrajinskou, banderovskou pakáž teď koncentrují do vojenských praporů. Místa jejich dislokace jsou známa, přiletí rakety a vyčistí to tam tak, že ani myš nepřežije a bude s nimi menší práce. Zbytek jich okamžitě uteče na Západ, z těch, co zbydou, protože tam nebudou všichni, tam se hrnou jen ti nejfanatičtější. Takže část jich stihne utéci na Západ, část se pokusí dělat ramena, ale o ty už se postarají ukrajinské orgány činné v trestním řízení nezávislého a neutrálního státu Ukrajina, samostatného, ale už pod jiným deštníkem, nebude to ten z USA.


Ona teď vlastně Ukrajina ani pod žádným deštníkem není, je to robot řízený na dálku z USA, kdy si USA na Ukrajině dělají, co chtějí. Takže přijít o… A já opakuji, že na Ukrajině pracovali od 13. století. A dále. Ať už chtějí či ne, aby tam Rusko provedlo čistku nebo udělalo ve světě pořádek... I když jak vidíte, tak Rusko všude využívají k tomu, aby upevnili civilizaci na planetě Zemi.


Ano, dnes je i těm nejtupějším jasné, že z Číny a Íránu jsou formována dvě centra řízení. Ale zatímco Číně se to celkem daří, tak Írán to absolutně nezvládá. Jen se podívejte na to neustálé íránské pošťuchování Ruska. Zdálo by se, že poskytnout nám přestupní letiště bylo tehdy v našich společných zájmech, abychom mohli vybombardovat teroristy, ale ne: „Jen za našich podmínek!“ „Tak to si strčte někam, vy nám nebudete diktovat vnitřní ruskou politiku!“ „Páníčku, Rusko nám ubližuje, zase nám nechce sloužit!“


A co? Jednou si takto stěžovali a potom Irák zlikvidovali společnými silami se sjednocenou evropskou armádou, nu, s tou sjednocenou mezinárodní koalicí. V Sýrii to zbabrali, prostě všude. Ten boj mezi Izraelem a Íránem je prostě cirkus, kdyby neumírali lidé, tak by to bylo směšné.


A co je s tím jaderným programem? Všichni chápou, že je ho potřebné udržovat na určité úrovni, protože ho nedokážou rychle pozvednout na tu úroveň, jaká je potřebná. A hlavně, i když ho tam dostanou, tak by se i sám stát musel dostat na příslušné mezinárodní pozice. Mezinárodní! A tím spíše globální pozice, aby mohli pracovat s těmito jadernými zbraněmi a energetikou. Je to všechno žalostné.


Rusko je na nějakou dobu zapotřebí zachovat. A když je zapotřebí, aby ještě nějakou dobu vydrželo, tak tu vzniká otázka. Co je pro to potřebné udělat. Podíváme-li se na to z hlediska globalistů, tak ti nesmí připustit, aby ta banderovská líheň na Ukrajině byla zcela zlikvidována. Hodilo by se jim Ukrajinu rozdělit. Jak to neustále někteří vykřikují: „Pojďme tomu napomoci….“


A co je na tom udivující? Když říkají: „Arménie, to je naše všechno!“ Tam mohou ruští vojáci zdechnout, jen aby Arménie byla zachráněná!“ A když jde o Ukrajinu: „Vždyť to nejsou žádní Rusové, přenechte je (Evropě), ať jsou tam dál ti banderovci!“ A že budou neustále chtít válčit s Ruskem…?! To přece Rusko nemůže potřebovat, nějakou Halič. S lidmi provádějí nelidský experiment, s ruskými lidmi provádějí nelidský experiment. „Vždyť to jsou jen Rusové…“ A takto mimochodem mluví ti „vlastenci“ v televizi.


A co? Banderovská líheň musí být zlikvidována. Nelidské pokusy přeměňovat ruské lidi v banderovce-ukrajince musí přestat! Lidé musí mít možnost stát se lidmi, nebo alespoň lidmi na té úrovni, na jakém se nyní nachází naše planeta, alespoň na této úrovni. A oni z nich dělají banderovce, dobytek. Je to mluvící zbraň, dobytek. Vychovávají je jen k jednomu, aby zabíjeli ruské lidi.


Pro ně není zásluhou zabít vojáka v boji, ale dítě, a to je úspěch, který mu všichni závidí. „Zabil to dítě!“ „Zabil toho staříka!“ „To je také chlapík, ale není to tak ostrý hoch, jako když zabije dítě!“ „A vojáka v boji? Zbláznil ses?“ Ano, na kameru toho navykládají, jak to chodí na Ukrajině, že tam jsou samí kabrňáci. Ale banderovci se vždy čestnému boji vyhýbali. Dokázali zabíjet jen lidi beze zbraně, bezbranné, to potom nemají žádné slitování ani soucit. V tom se projevuje celá jejich podstata.


Ale přesně takto je vychovávali. Oni je nevychovávali tak, aby chtěli letět do vesmíru. Vrchol jejich socializace, vrchol jejich úspěchu je být pucflekem v nějaké té putyce. To je vrchol úspěchu, proto také s takovým klidem přijímají: „Pojedeme tam vylévat nočníky, a tak podobně, nu co, jsme přece Ukrajinci!“ Tohle má být lidská důstojnost, nebo co?


Takže globalisté potřebují přeexponovat tu situaci. Oni nechtějí dopustit válku, stejně jako my, ale zároveň potřebují zachovat ten problém s Ukrajinou a my ho musíme naopak vyřešit. Do budoucna ten problém s Ukrajinou musí řešit i globalisté. Proč? Dříve byl centrem koncentrace řízení Egypt. Sever a Jih, Memphis a Veset. Potom Středozemní moře, Itálie, Janov a Benátky. Potom se objevila Evropa a Velká Británie jako Anglosasové a Euroasijci. Euroatlantisté a Euroasijci. Teď se to centrum řízení přesouvá do Číny a Íránu.


A to vyvolává otázku, kde vůbec bude následující centrum řízení? Odpověď je ve všech těch fantasy a dalších, kde se o tom mluví přímo. A politická řídicí praxe po celá staletí ukazuje, že to tak je, že ty fantasy jsou brainstormingem, jak ten projekt realizovat. O čem mluvím? O Středozemí, o Hartlandu. O Rusku, jenže jiném Rusku. A aby bylo Rusko jiné, je zapotřebí napřed ho rozebrat na státečky bez suverenity, zlikvidovat ruský národ, a až potom ho znovu osídlit vyšší rasou Anglosasů, kteří budou řídit civilizaci na planetě Zemi, jejíž obyvatelstvo nebude překračovat jednu miliardu. A všichni ostatní musí vymřít.


Když se vrátíme k tomu telefonátu, tak jeho podstata je následující. Pokus americké státní elity vyřešit byť i jen malý intelektuální úkol zkrachoval, jednoduše zkrachoval. Ušakov si k sobě pozval amerického velvyslance, prezidentův pomocník, a doporučil mu, aby odjel do Washingtonu na konzultace. Málokdo si povšimnul, a to je velice symbolická věc. Je to zásadní věc s ohledem na to, k čemu je Rusko připraveno. Ten ruský návrh od Ušakova, aby odjel na konzultace tam, je o tom Putinově prohlášení: „Nám je k ničemu svět, ve kterém nebude Rusko.“


Uvedu historickou paralelu. Před Vlasteneckou válkou 1812, když Napoleon řešil úkol, jak si podřídit Rusko mírovou cestu, dostat se k jeho zdrojům, aby mohl čelit Velké Británii, protože si neuvědomoval, že sám je produktem Velké Británie, tak když viděl slabost, absolutní slabost Alexandra I., vyslal k němu hraběte Narbonna jako vyjednavače. Alexandr I. s ním mluvil jeden den, druhý den… A ta situace byla taková, že stačilo jedno nadbytečné slůvko, aby bylo přijato za znak kapitulace Ruska s tím, že Napoleon přebírá moc nad Alexandrem I.


Alexandr I. vůbec netušil, jak se z té situace dostat. Sám byl úplně k ničemu, ale okolo sebe měl lidi, kteří k němu přišli a řekli mu: „Care náš, báťuško, nezbláznil ses náhodou? Víš vůbec, co provádíš?“ On neví, oč jde a oni mu to vysvětlují: „Posaď se a piš.“ A on začal psát hraběti Narbonnovi, co mu bylo řečeno.


A zatímco hrabě Narbonne prodlévá v té nejlepší náladě a myslí si, že vše jde dobře, tak k němu najednou přijdou vysoce postavení úředníci od Alexandra I. a začnou se s ním loučit: „Oj, hrabě, vy už odjíždíte? Tak to vám přejeme šťastnou cestu.“ A on na to: „Ale já nikam nejedu?“ A zatím z carské kuchyně přinášejí rozličné jídlo na cestu, vína a průvodní dopis od Alexandra I. Narbonnovi. Ten je z toho v šoku a neví, jak se zachovat. Potom přijde sluha a říká: „Koně jsou zapřažené, pane hrabě, můžete si nastoupit a ráčit se vydat na cestu ke svému císaři.“


Potom se stala válka mezi Ruskem a Francií nevyhnutelnou. Uvědomovali si to ti lidé, kteří to dělali? Uvědomovali. Jenže zájmy Ruska pro ně byly důležitější.


Naší výhodou je v dané situaci to, že máme konceptuálně mocného gosudara řídícího na úrovni globální odpovědnosti, který nepotřebuje žádné pomocné nástroje zajišťující dialog mezi elitami. On sám vede tiskové konference, on sám poskytuje rozhovory v tom rozsahu, v jakém je to potřebné. On sám se všemi mluví tak, jak je to nezbytné. A velkou výhodou je, že dobře umí německy a naučil se anglicky.Stalin by dokázal daleko více, kdyby znal cizí jazyky a mohl komunikovat přímo.


Jenže v dějinách žádná kdyby neplatí. Ale to je široké téma, někteří to rozporují, nemá to však smysl. Tak to bylo v podstatě v krátkosti. Velice stručně. Bylo to letem světem, jen abychom zmínili ty nejdůležitější věci.
Téměř hodinu a čtvrt. Pokud je to možné ještě v krátkosti doplnit, mluvili jsme o státní elitě USA, o globalistech a tak dále. To vypovězení diplomatů a zavedení dalších sankcí proti nám, proti našemu státnímu dluhu ze strany USA, to udělali globalisté kvůli ořezání podpindosníků uvnitř Ruska? A konkrétně Radomir píše, že před několika lety se jakýsi Siluanov v pořadu u Solovjova zapřísahal, že není možné zavedení žádného omezení proti těmto státním dluhopisům, že by šlo o finanční terorismus.


Ano, byla vytvořena situace a neudržitelné podmínky pro všechny ty podpindosníky. Teď už je to třeba jen využít. Chápete to? Ten Siluanov, který kvůli USA s prominutím div nelezl po stropě, vyřvával: „Ne, co to povídáte? Tohle USA nikdy nemohou udělat, to není možné, vždyť by to byl mezinárodní terorismus. Tohle se nemůže stát!“ A teď se to děje!


A tak se ptám: „Tys veškerou státní politiku i finance postavil na scestných základech. A věděl jsi to? Věděl! Protože ti to říkali! Věděl jsi to, protože se to děje, jen sis myslel, že se z tohoto svého zločinu nebudeš muset zodpovídat.“ A bude se zodpovídat. On i Nabiullinová. Pořád nás straší tím SWIFTem, že prý nás od něj odpojí. Víte, odpojit nás od systému SWIFT, to by si Západ rovnou mohl prostřelit kulkou hlavu, hned, aby se zbytečně netrápil.


Rusko je jedinou světovou pokladnicí různorodých zdrojů a obzvláště pitné vody. Jedinou pokladnicí! Pokud nás odpojí od SWIFTu, tak my v režimu soběstačnosti existovat dokážeme, ale oni ne. Navíc jakmile by ten SWIFT odpojili, k čemu by to vedlo? Pro všechny by se Rusko stalo centrem koncentrace řízení s ohledem na faktickou skutečnost, protože pokud by odpadl tento prostředník, museli by začít navazovat s Ruskem přímé vztahy. Jen ať nás od toho SWIFTu klidně odpojí. Ať to udělají! A konečně tu bude suverénní internet i všechno to ostatní. My máme v rukou všechny klíče k budoucnosti, oni nemají nic.


A proto je jejich úkolem i úkolem podpindosníků, pro které je vlajka v podobě trikolóry, kterou jim daroval sám Hitler, svatyní a kteří realizují Overtonovo okno, když se pokoušejí proměnit naši vojenskou přehlídku Vítězství v přehlídku Vítězství Třetí říše… To svinstvo, kdy ta trikolóra byla obrovská… Ani se nenamáhali vzít stejně velké vlajky, tu státní a… Oni předem ničemně předimenzovali plátno té trikolóry. A proč? Aby vlajka Vítězství neměla šanci vlát, a ještě ji místo na normální žerď dali na klacíček, aby se nesla jako nějaký praporek.


Oni doufají, že se jim povede Rusko zabít a zachrání jeho zdroji svého páníčka. Ale to se nepovede. Nepovede! Státní elita nemůže nad globalisty vyhrát v žádném případě. A to, že tak ostře: „A s kým bychom tam jako měli jednat? Kdo je ten drobný potěr? Různí ti Mamutové, ti... jak se panebože jmenuje, nu ten... Alexandr Staljevič… Teď si nemůžu vzpomenout, už jsem ho tu dnes několikrát jmenoval…“ Vološin, už jsem ho několikrát zmiňoval. Ďas aby ho spral...


Prostě tihle, kteří pro ně nejsou ničím. S takovými přisluhovači a zmetky se dialog nevede, s takovými se nejedná. Nějaké to své cvičené zvířátko, nebo pejska může páníček podrbat za ouškem, ale nebude s ním diskutovat o životních problémech týkajících se například života toho psa. Pokud si páníček vzpomene, tak ho nechá uspat.


A jaká je ta situace? Jen se podívejte, jak jedná americká státní elita. A to mimochodem hraje na ruku globalistům i nám. Oni bezhlavě ve hře obětují celou svou periférii tady u nás. Všechny své vlasovské generály obětují, všechny ty podpindosníky ve státním řízení. Už jim na nich nezáleží, oni teď potřebují, oni jsou začleněni do procesu a nemohou vydržet jako Putin. Protože Putin pracuje časotvorně a oni v tom čase žijí a nemohou ho protahovat, kvůli zdrojovému zajištění. Pokud teď nehodí po kousku masa každé klanově-korporativní skupině uvnitř USA a něco také Evropanům, tak to pro ně bude katastrofa. USA se jim začnou sypat. Státy se jim prostě posypou.


A k té otázce stahování vojsk z Afghánistánu. To je mimochodem velice důležitá věc. Ten týden byl tak přeplněn událostmi a natolik symbolickými událostmi, že o tom můžeme mluvit a mluvit. Já to probírám letem světem, jen letem světem.


Proto je tak důležité, aby se všichni lidé vyznali v řízení složitých sociálních supersystémů a nastudovali si práce vnitřního prediktoru SSSR, a potom sami dokázali, přímo za pochodu porozumět všem těmto věcem a nečekali, co na to řekne Pjakin nebo někdo jiný. Kde je záruka, že to ten někdo nezkreslí? Proto ty znalosti musíte získávat sami, neboť někdo správně sečte, že 2 + 2 = 4 a jiný může sčítat 2 + 2 a přijít k výsledku 3 nebo 5. Proto se nesmíte spoléhat na cizí rozum, ale sami získávat znalosti.


Takže k tomu stažení vojsk. Fakticky je to stahování amerických vojsk z Afghánistánu národním sportem amerických prezidentů počínaje Georgem Bushem starším, který tam s tou armádou vstoupil v roce 2001. Omlouvám se, byl to ten mladší, George Bush mladší. Oni je neustále stahují, a i když tyto své sliby plní, tak Američanů tam stále neubývá... ...v tom Afghánistánu


A proč? Protože existuje takový mechanismus jako soukromá vojenská agentura. A co je to taková soukromá vojenská agentura? Co je to za soukromé výzvědné agentury, co je to za soukromá analytická centra? Jsou to nástroje globalistů.


A teď se USA začínají sypat, jenže mají na svém území jaderné objekty. Aby například na Ukrajině na ty jaderné objekty nelezla ta banderovská pakáž, musela být její část na místě zneškodněná. Některým prostě posráželi hlavy. Ale to byl případ Ukrajiny. V USA je to všechno daleko závažnější.


Kdo tedy musí zajistit bezpečnost těchto strategických objektů? Armáda? Nu to promiňte, armáda má v USA určitou kvalitu a navíc je navázána na stát, který se hroutí. A jak vypadá armáda hroutícího se státu? Jen si vzpomeňte, jak se hroutil SSSR. Co jako taková znamenala? Nic. A jak to u nás přestály jaderné objekty? Jen díky vnitřní kultuře a naší součinnosti s globalisty. V USA na to budou potřebovat ty soukromé vojenské agentury, bezprostřední nástroj globalistů. Až tyto agentury začnou stahovat z Afghánistánu, bude to ten ukazatel. To je v podstatě všechno.

A když ještě zůstaneme u Bidena, tak v Ria Novosti se 16. dubna objevil následující titulek: Biden připomenul, že Rusko a USA mají jako velmoci svou odpovědnost. To je ta otázka, proč Biden nazval Rusko velmocí?


Oni vždy nazývají Rusko velmocí. Dokonce i v devadesátkách ho nazývali velmocí. Vezměte si, co udělal Biden a jak se k tomu postavil? On urazil Rusko, a potom, jako by se nic nestalo: „Pojďme se sejít!“ A u nás všichni ti podpindosníci hned ožili: „Páníček si chce promluvit. Nesmíme být vztahovační, to není důležité, že nás předtím urazil. Zasloužili jsme si to, zasloužili!“


A proč si k tomu vybral Rusko? Je to jako ve zločineckých bandách. Vždy se tam najde někdo, kdo je neustále demonstrativně trestán všem pro výstrahu. Jenže jednou věci je trestat nějakého moulu, který nic neznamená. Představte si tu situaci, že by se Biden začal vytahovat na Estonsko. Jak dlouho by mu to vydrželo? Vždyť by se mu smáli a všude se od něj odvraceli. Přišel by všude o své řízení. Svou moc a sílu je třeba předvádět na tom, kdo ve světě něco znamená, kdo má ve světě nějaké postavení, autoritu, a to je Rusko.


Historicky to bylo carské Rusko i při všech jeho mínusech, Sovětský svaz byl přímo subjektem globální politiky, proto se všichni podpindosníci včetně Rogozina tak vynasnažili odstranit jakoukoliv jeho připomínku, aby tak posloužili svému americkému páníčkovi. Rusko je… Není důležité, jak se právě nazývá, zda SSSR, Ruské impérium… Stále je to Rusko, proti kterému Západ vždy bojoval. A Rusko má určitou autoritu. A když neustále šíříte, že Rusko je pramenem zla, zla, zla… Ano, není to pravda, ale postavíte na tom tu protiruskou hysterii. Tak to znamená, že s oporou na to můžete provádět nějaké řídicí manévry i u sebe.


Rusko nejedná jejich metodami, neprovádí špinavosti v jejich státě a oni to velmi dobře vědí. A proto je pro ně bezpečné využívat to pro jejich vnitřní politiku i pro nadnárodní řízení… Mám na mysli USA ve vztahu k Evropě. Oni mohou vyřvávat, jaké je Rusko strašné zlo, se kterým je třeba bojovat. To znamená, že tak vytvořili obraz něčeho, proti čemu fakticky bojovat nemusí. Takže se jako bráníte proti zlu, které vám Rusko nečiní. Třeba různé ty kybernetické útoky a tak podobně. Lidí se to většinou moc nedotkne a oni říkají: „Jen se podívejte se, jak jsme se ubránili!“ Neboť pro faktologii je třeba s něčím málo přijít.


Ale to nejdůležitější! Oni jsou přece přesvědčeni, že Rusko je možné urážet po libosti a ono si to všechno nechá líbit, protože tam jsou všichni ti Medvěděvové, Vološinové, Mamutové a další a další Rogozinové, Šuvalové, Siluanové, Nabiulliny… Můžete je jmenovat dlouho, všechny ty vlasovce. Ti si nejen nechají líbit jakoukoliv urážku, ale i jakékoliv ponížení. Mohou s nimi vymetat podlahy a oni budou šťastní.


Jen se podívejte, jak stále utíkají s nakradeným do Londýna. Oni je tam tráví, vraždí, strkají do vězení, majetek jim zabavují a oni tam stejně pořád utíkají. Protože pro ně je Londýn pupkem světa. To je prostě otázka jejich víry.


Víte, když jsem mluvil o tom lízání zadků, tak jsem mluvil právě o tom. Je to iracionální chování, patologické. V daném případě to sice není sexuální úchylka, přestože i tento nádech to může mít, ale apolitický. I když skutečně mohou i díky tomu politickému ponižování pociťovat i sexuální slast. Kdo ví, vždyť jsou to zvrhlíci, pakáž likvidující vlastní stát.


A teď si představte, jak v očích světového společenství, jak v očích vlastního obyvatelstva, vlastního státu Biden vypadá, když staví do latě velmoc! Jedinou, která může setřít z povrchu země USA. Jedinou, která je schopná zlikvidovat USA. A on jí v tom vymáchal čumák. „Viděli jste, jak jsem jim to dal sežrat? Tak, že ani ceknout si nedovolili! A to je to velmoc! Tak co asi dokážu s těmi ostatními?“ A ti ostatní se dívají a přikyvují: „Ano, ano, co my bychom zmohli, když takto mávají s Ruskem!“


Jenže pořád nechápou, co se to v tom Rusku děje. A tam probíhá formování státu, suverénního státu. Získáváme stále více suverenity a budujeme strukturní řízení na základě toho bezstrukturního. Čtěte práce vnitřního prediktoru SSSR, tam je to řízení složitých supersystémů popsáno. To vše probíhá. Z bezstrukturního řízení krystalizuje to strukturní. Nahoře Putin, dole lid a mezi nimi ta podpindosnická, vlasovská elita, která touží náš stát zničit.


Co jim na to Putin řekl v odpověď? „My také můžeme provést znárodnění!“ A co je to znárodnění? Takové vlastnictví bylo vždy naším vlastnictvím. To my jsme řídili svou ekonomiku, která je teď řízena ze zahraničí. Až jim sklapne, tak provedeme znárodnění a oni proti tomu nezmůžou vůbec nic. Ovšem v dané situaci bude nutné včas pozatýkat všechny ty podpindosníky, kteří by mohli rozkázat svým pohůnkům, aby se postarali o nějakou tu Sajano-Šušenskou havárii.


Ano, beze ztrát se to neobejde. Ale vždyť Rusku jde o přežití! Zda Rusko ve světě bude existovat nebo ne. To právě proto Putin jedná tak: „Nu dobrá, tady se dohodneme, tam se dohodneme…“ A oni to považují za slabost. Jenže to není slabost, není. To není slabost, to je zkušené vedení státního a nadnárodního řízení. Jestliže tedy jde o přežití státu, je nutné riskovat, i když ve dvou třech místech dojde na Sajano-Šušenskou havárii. Ano, bude to těžké a obtížné, ale stát bude zachráněn. Ale ti podpindosníci, ti všichni půjdou.


Jenže pro ten dobytek je na prvním místě služba páníčkovi, i kdyby měli zdechnout. Ne, tak daleko nepůjdou, zradí ho. Oni sami si neuvědomují, že je páníček odsoudil k tomu, aby zdechli. Oni to řízení ekonomiky vyvedli do zahraničí, a to si teď musíme vrátit zpátky sem. Navíc včasné vytyčení úkolu utváří podmínky pro jeho bezkrizovou realizaci.


Stát prostě dospěl k úkolu znárodnění průmyslu, který nepracuje pro zájmy Ruska a hotovo. A teď tento úkol, i přes veškerou Šochinovu snahu, přes tu jeho hysterii a řev, aby na sebe upoutal pozornost a Putin musel řešit jeho hysterie místo toho, aby promluvil k věci. Jenže mu to nevyšlo. Putin řekl, co potřeboval a teď už ty informace pracují samy. Budou vytvořeny nástroje, a potom už nebudou žádné… Ani jedna Sajano-Šušenská havárie. Bez problémů to všechno znárodníme, až nastane čas.

A poslední otázka, okomentujte, prosím to, jak ruská Federální služba bezpečnosti zatkla občany připravující v Bělorusku státní převrat 9. května.


Nu, tu šaškárnu by ani nebylo zapotřebí komentovat, protože takto se spiknutí nepřipravují. Takových „spiklenců“ jsou všude mraky, sedí ve svých kuchyních a o něčem mluví, něco plánují a tak dále, a tak dále. Takto se to neplánuje, to je absolutní pitomost. Ale proč tuto šaškárnu nemůžeme jen tak opominout? Protože se jednalo o krycí operaci. A co to mělo zakrýt? Dva procesy.


Zaprvé, sama osoba Alexandra Grigorjeviče nás vůbec nezajímá, s těmi jeho touhami stát se imperátorem celičké Rusi a království běloruského. Kdy že to chtěl udělat to důležité prohlášení? Dvacátého druhého? To jsou jen brouky v jeho hlavě. Ten Rusko vždy zrazoval, zrazuje a bude zrazovat.


To je, jako když škorpión požádá želvu, aby ho převezla na druhý břeh. A ona na to: „Ale ty mne pak bodneš!“ „Nebodnu, vždyť se potřebuji dostat na druhou stranu, tak proč bych tě za tvou pomoc měl bodnout?“ A tak si na ni nasednul a přepluli na druhý břeh, a tam ji škorpión bodnul. „A co tvůj slib?“ „Promiň, takový už je holt můj charakter!“


Lukašenko takto vždy za dobro zaplatí špinavostí. Vždy takto Putinovi odplácel. Nejsou žádné příklady, kdy by jednal jinak, prostě nejsou. Zato těch příkladů, kdy se zachoval podle, ničemně a hnusně… Jen si vzpomeňte na to zatčení těch 33 prý „vágnerovců“.


A teď se k tomu vrátíme. Každé spiknutí, prostě každé spiknutí má vhodné realizační podmínky pouze za podpory v silovém bloku a státním řízení. To je podle mne kniha druhá o státu z té série O světě křivých zrcadel, která je i v elektronické podobě. Píše se tam i o občanské válce. Tak ne, bude to ta třetí o válkách. Omlouvám se, jmenuje se Válka (pozn. Je to ta čtvrtá o bolševismu :-) ). O tom, čím se liší občanská válka od jiných typů válek.


Takže pokud nemáte k dispozici tento segment, oporu ve státním řízení a silovém bloku, tak vám to nemůže vyjít. Jak to bylo za bolševiků v roce 1917? Stát jako takový už prakticky neexistoval. Ale v celém státu byli lidé, kterým záleželo na obnově normálního fungování státu. A bolševici měli k dispozici revoluční vojenské jednotky, které jim byly věrné, jejichž vojáci kupodivu nárameníky sundávat nechtěli, sundali je jako poslední. A byl to, mimochodem, i kádrový důstojnický sbor, generálové, kteří se na tom podíleli. A mezi těmito revolučními jednotkami byl mimo jiné i jeden velmi zajímavý generál.


Všichni slyšeli o tom takzvaném útoku mrtvých na pevnost Osowiec. A kdo mu velel? Generál Svěčnikov, který v září, už v září roku 1917 oficiálně vstoupil do bolševické strany! Takže když dělají z bolševiků jakousi chátru, tak ať mlčí o hrdinství u té pevnosti Osowiec, nebo nechají bolševiky na pokoji. Nějak si to už laskavě přeberte!


Velký počet významných generálů, obzvláště z Hlavní výzvědné služby a Ústřední dělostřelecké správy, tam to byl celý blok generálů, se skutečně pustil do práce. Proto také všechno vyšlo, proto následoval ten vítězný pochod sovětské moci po celém státě. Proto museli přijít s ozbrojenou intervencí. To ta vzpoura československého sboru, ta rozběhla tu občanskou válku, a až potom díky intervenci začaly být zakládány loutkové bělogvardějské vlády.


Kaledin, který řekl, že nemůže bojovat proti svému lidu, se najednou „sám“ zastřelil. Povídá se, že ho prostě zastřelil anglický důstojník: „Bylo ti řečeno, co máš dělat, přijeli jsme k tobě, peníze ti dovezli a ty nebudeš bojovat proti lidem? A ještě budeš namítat, že lidé stojí za bolševiky? Řekli jsme ti, že máš rozpoutat občanskou válku!“


Takže toto cirkusové, šaškovské spiknutí by ani nebylo třeba komentovat, protože takto se spiknutí neplánují. Takto se spiknutí neprovádějí. Ale vzniká tu otázka, když se vrátíme k tomu, jak zatkli těch 33 našich z vojenské agentury v Bělorusku. To znamená, že v běloruském silovém bloku jsou nějaké síly, které nezastupují Lukašenkovy zájmy a mají nějaké své plány. To jen Lukašenko si mohl myslet, že řídí ten proces s jejich zadržením ve svých zájmech, aby zase bodnul Rusko do zad.


Jen si vzpomeňte na ta jeho prohlášení. O tu politickou část se postaral on sám. Mluvilo se v této souvislosti o as-Sádátovi, a co se stalo s těmi, kteří ho zavraždili? Všechny je zlikvidovali. Politický režim se změnil a ti, kteří udělali tu špinavou práci, byli zlikvidováni. A tihle se fakticky bavili o tom, kde najít podobné debily, kteří by to udělali a oni na tom už dál stavěli.

A tady, jak říkám, se jedná o krycí operaci, dvojitou. To první, co má zakrýt, je reálné spiknutí s cílem odtržení Běloruska od Ruska. S využitím tužeb Alexandra „Hrihorjeviče“ Lukašenka, těch jeho snů… On neustále sní o tom, že se stane imperátorem celičké Rusi a tak dále. Proto tak nenávidí Putina, že mu to neumožnil. Takže na rozdíl od něho i americká státní elita, vždyť kdo Lukašenka řídí? On už klesnul na úroveň státní elity! Americká státní elita i globalisté už Lukašenka odepisují jako něco opotřebovaného.


Oni potřebují Bělorusko odtrhnout od Ruska. Bělorusko! Protože další plány na rozčlenění Ruska, aby potom na jeho základě zformovali Hartland jako budoucí centrum koncentrace řízení, vyžadují určitý čas.


Čínu začali formovat od 15. století. A někteří se ptají, proč se tedy ještě Čína nestala tím centrem koncentrace řízení? Cožpak v 15. století byla Evropa plnohodnotným centrem koncentrace řízení celého světa? Cožpak v 15. století byla Amerika plně pod kontrolou? Nebo Afrika? Řízení vždy pracuje výhledově.


Takže co potřebuje ta státní elita? Potřebuje rozpoutat válku někde u ruských hranic. Globalisté zase nechtějí, aby Rusko příliš posílilo a dokázalo získat plnou suverenitu. Mimochodem globalisté mohou dát svůj souhlas na návrat rudé vlajky. Mohou. V rámci jejich plánu vybudovat SSSR 2.0 to nebude problém. Je jen zapotřebí správně tu otázku nastolit, a to Putin dokáže.


Dále, aby nebylo odhaleno skutečné spiknutí, potřebují vytvořit mýtické spiknutí, aby si běloruské tajné služby zaneprázdněné jeho rozkrýváním, nevšimly toho skutečného. Proč? Protože samotným spiknutím jsou právě ty běloruské tajné služby. Abyste pochopili vzájemnou součinnost světových tajných služeb vám doporučuji seznámit se s tím, jak fungovalo společenství pirátů. Ty vztahy jsou tam přibližně stejné.


Ze strany Ruska se také jedná o krycí operaci. Ale jakého krytí? „Pánové, my víme o tom spiknutí, víme, co je v plánu. Uchopili jsme tuto část, ale kdo zaručí, že naše vyšetřování nekopne hlouběji a neodhalí v běloruské KGB, v běloruské armádě určité lidi?! A to včetně zahraničních kurátorů například v Polsku a USA.“


To znamená, že zde pracují v předstihu. Tím odhalením tohoto spiknutí, kryjí odhalení toho skutečného spiknutí, jehož ohlášení zatím není v zájmu Ruska. To ovšem neznamená, že Rusko toto spiknutí nemůže ohlásit. Jen si povšimněte, že když se věc týká tajných služeb, tak Rusko vždy provádí určité informační výpady. Lidé se tomu zasmějí, a potom ten výpad postupně obrůstá faktologií a potvrzením ze zahraničí. Potom se ukáže, že ten proces měl podobu určitého vodítka, po kterém následovalo odhalení samotného jevu.


Takže toto odhalené spiknutí proti Lukašenkovi je takovým vodítkem, za kterým stojí ten jev. Lukašenko by měl konečně pochopit jednoduchou věc, mělo by mu to dojít, že Rusko ho nebude bránit za žádných okolností. Pokud tam bude zorganizován na potřebné úrovni palácový převrat, tak také proběhne. Ten problém je jen v tom, že Rusko je začleněno do těch procesů, a pokud to bude uvnitř Běloruska… Lukašenko musí změnit svůj postoj k Rusku a Putinovi. Musí konečně pochopit, že když chlap dá slovo, tak ho také musí dodržet, a ne jako on za pomocnou ruku odplácet špinavostí.


Nu, jak jsem už říkal, to byla poslední otázka.


Ty otázky, které jsme dnes probírali, i když reálně bychom každou tu otázku mohli probrat do větší hloubky jen na základě té faktologie, kterou poskytuje tisk, otevřené zdroje informací. A těch informací je tolik, že je to prostě ohromující. Náš pořad je jeden z těch delších, že?


Už pracujeme hodinu 42 minut.


Nu vidíte, hodina 42 minut. Nemuseli byste se na to dívat, pokud byste sami měli znalosti o řízení složitých sociálních supersystémů. Okamžitě byste sami, operativně, v míře seznamování se s informacemi v běžném běhu života. Z televize, při nějaké práci z rádia, vždy se k vám dostávají nějaké informace, odevšad. A kdybyste v tomto obvyklém běhu svého života tyto získávané informace dokázali sami vyhodnocovat, tak kolik by vám to celkově ve vašem životě ušetřilo času?


Pamatujte si, že znalosti znamenají moc. Berte tuto moc do svých rukou. Tyto znalosti o řízení složitých sociálních supersystémů najdete v pracích vnitřního prediktoru SSSR zveřejněných do roku 2018. A teorie ohledně tohoto silného manévru s koronavirem a dalšími věcmi, je vyložena v pracích zveřejněných Fondem konceptuálních technologií v sérii O světě křivých zrcadel. Tam je ta teorie Koncepce obecné bezpečnosti vyložena v míře potřebné pro manévrování při realizaci tohoto složitého, silného manévru ze strany globálního prediktoru.


Berte si ty znalosti o řízení složitých sociálních supersystémů do svých rukou. Buďte konceptuálně mocní a braňte zájmy své i své rodiny. Buďte šťastní, přeji vám mírové nebe nad hlavou.

Do příštích setkání.

283 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše