• Konceptuál CZ

Otázka - Odpověď V. V. Pjakina ze dne 25.01.2021 Titulky CZ

Aktualizace: led 31

V každém takovém davu jsou vždy nějací provokatéři. Také je vždy možné využít

„neznámé“ odstřelovače. Takže když svoláváte dav, tak sami vytváříte podmínky pro vyvolání nestability. Sami vytváříte podmínky, aby došlo k nějakým událostem, které půjdou mimo vás.

O to se postarají jiní, kteří ten dav potřebují jako výchozí materiál. Bez davu by jim byli jejich provokatéři k ničemu, nemohli by použít odstřelovače, nic z toho. A oni potřebují krev, aby vyvolali sociální otřesy. A proto je možné říci, že Trump měl ještě štěstí, že to proběhlo tak lajdácky a ty jeho lidi nedokázali pořádně vybudit.

Otázka – Odpověď z 25.1.2021


1)Volby v USA. Vyhrála státní elita nad globalisty?

2)Proč nechal globální prediktor tak snadno nechal potopit Trumpa a nezabojoval za jeho druhé období, když má tak málo kádrů?

3)Útok na Kapitol

4)Takzvaná sebevražda zloděje notebooku Pelosiové

5)Nakolik je pro politického lídra prospěšné posílat politický elektorát do ulic na svou podporu? Řeší ta ulice vůbec něco?

6)Mítinky, které se 23. ledna konaly v RuskuDobrý den Valeriji Viktoroviči.

Dobrý den.

Zdravím naše vážené diváky, posluchače a kolegy ve studiu. Dnes je 25.01.2021. Mnoho z našich otázek se tak či onak týká posledních voleb v USA, inaugurace a vůbec všeho, co se v posledních měsících dělo v USA. A konkrétně Vladimir píše: Takže státní elita vyhrála nad globalisty, takzvanými lobbisty Trumpa a Biden už je ve funkci prezidenta USA, přestože jste se zapřísahal, že státní elita nikdy, ani omylem nemá šanci vyhrát nad globálním prediktorem.

A já to teď zopakuji, státní elita nikdy, ani omylem nevyhraje nad globálním prediktorem. Pokračujte, promiňte.

Už předem znám Pjakinovy výmluvy. Globální prediktor nemá dost lidí, hraje v delším časovém úseku, takže za 5-10 let dosáhne svého. Jak to okomentujete?

Když to ten člověk ví, tak co chce vysvětlovat? I když skutečně vzniklo velké haló, jak že se ten Pjakin bude zase vymlouvat, jak se z toho bude vykrucovat a vysvětlovat, že státní elita porazila globalisty.

A já se ptám a v čem nad globalisty vyhráli? Teď stojíme před otázkou, jaká je úroveň chápání procesů? Pokud vaše chápání procesů končí u strukturního řízení státní úrovně, tak samozřejmě Biden vyhrál na celé čáře. I když k tomu se ještě vrátíme. Opravdu vyhrál? A když tu situaci zhodnotíme celkově, tak státní elita si díky tomuto rádoby vítězství pěkně naběhla.

Ve vojenství je takový termín, takový pojem: Pyrrhovo vítězství označující vítězství, které se fakticky rovná porážce. K záhubě potom stačí ještě jedno takové „vítězství“, jako se to stalo Pyrrhovi.

Takže oč jde? O globální politiku zaměřenou na přestavbu všech států světa. Je nutné je dostat do určitého stavu. Po přeformátování SSSR, které nebylo dokončeno, neboť Rusko se vydalo zcela jinou cestou a nedodrželo při přeformátování plánované kroky globalistů... A já připomenu, že SSSR se zhroutil tak rychle, že se na to ani americké státní instituce nestačily připravit. Odneslo si to dost lidí v rozvědce: „Proč jste nám nedali vědět, že se SSSR zhroutí? Teď na to jako stát nejsme připraveni a musíme ty problémy řešit tak říkajíc za pochodu na koleně.“

Protože se o to postarali globalisté a státní elita byla v šoku, což globalisté využili k tomu, aby v kádrové politice USA poněkud změnili postavení svých figur. SSSR měl být reformován a v roce 1996 mělo Rusko po té přestavbě, přestřelce, krvavých reformách a zločineckých válkách opět hlasovat pro Komunistickou stranu RF, vrátit se ke své skvělé temné marxistické minulosti a Zjuganov měl předat řízení hlavě jednotného svazového státu Lukašenkovi. Jenže tento manévr nezvládli a Rusko se vydalo svou cestou.

To právě z tohoto důvodu bylo odloženo přeformátování USA. A za tu dobu, kdy bylo odloženo jejich přeformátování, státní elita došla k přesvědčení, že nad ní není a že teď řídí úplně všechno. Dosáhli přece toho, že se SSSR zhroutil, tak moc jsou na výši, dál v klidu vykrádají celý svět a tak dále. A že na chvíli nastoupil jakýsi Trump? To bylo jen takové malé systémové selhání. „On nám tvrdí, že se USA mají stáhnout na úroveň národního státu. A proč bychom to dělali? Když všechny tak snadno okrádáme a díky tomu si pěkně žijeme?“ myslí si stání elita. A tak proti tomu masově začala bojovat.

S takovým masovým projevem jsme se setkali jak za SSSR, tak i v postsovětském Rusku, když se regionální elity daly dohromady a hájíce své klanově-korporativní zájmy dávaly ultimáta státnímu řízení. Jen si vzpomeňte, jak Žukov převážel první tajemníky na plénum vojenskými letadly. Takový mechanismus funguje všude. Aniž by chápala ucelenost cílů uplatňované politiky, začne část elity podílející se na řízení, která má v ruce určité zdroje, na základě sledování vlastních klanově-korporativních zájmů zasahovat do oblasti, kterou nechápe. A neuvědomuje si, že tak likviduje vlastní stát.

Stejným způsobem začala do politiky zasahovat státní elita USA. Jenže ten problém nespočívá v tom, kdo bude řídit americký stát, ten problém je v tom, že USA musí být přeformátovány, rozebrány na státečky bez suverenity, a potom znovu sjednoceny. Takže to rozdělení USA je už dlouho aktuální. A když jsem mluvil o tom, že mají na výběr Trumpa nebo Bidena, tak jsem také říkal, že to jen znamená odlišný způsob přeformátování USA, zda to proběhne s větší či menší mírou krveprolití.

Bude-li to Trump, bude míra krveprolití menší, bude-li to Biden, tak bude ta míra krvavosti nadcházejících událostí vyšší. A to je objektivně podmíněno tím, o jaké vrstvy, hybné síly se opírá Biden a o jaké Trump. Zatímco Trump se opírá o pracující část obyvatelstva, a není důležité, zda jde o drobný nebo střední byznys, zda ti lidé pracují ve fabrikách nebo ve státní sféře, nebo v infrastruktuře či jinde, jsou to všechno pracující lidé.

A zcela jinou sociální základnu pro uplatňování své moci využívá státní elita. Je to lumpenizovaná část obyvatelstva z okraje společnosti, která nepracuje, žije ze sociálních dávek, která své řízení vidí v diktátu, ve vynucování si ho silovým způsobem. Je přece vypovídající, jak se chovali při takzvaném obsazení Kapitolu Trumpovi přívrženci a jak se chovají ty sociální síly, o které se při uplatňování svého řízení opírá Biden and Company? Státní elita? Jako je Antifa, BLM a další: loupení, žhářství, takzvaný looting, který není ničím jiným než drancováním.

Lidé rozvíjeli svůj byznys a teď o něj přišli, všechno jim rozkradli, zůstali jim jen dluhy a veškeré jejich životní úsilí tak vyšlo naprázdno. Jedná se o absolutně destruktivní síly, které nedokážou nic vytvořit, umí jen brát jiným. Ti lidé zabíjeli, loupili, znásilňovali a úřady, establishment USA dělal všechno pro to, aby tito výtržníci silou vnucující svou moc, nebyli nijak postihováni.

Stejně jako majdanová část obyvatelstva Ukrajiny, která provedla protiprávní státní převrat, a potom s využitím toho, že za nimi fakticky stálo vedení státu a nebyli podle zákona nijak postihováni, vnutili státu fakticky fašistický režim a uvrhli ho do trvalé občanské války na celém území. Po celé Ukrajině teď putuje ohromné množství zbraní, v různých šarvátkách už jsou používány granátomety a tak dále.

To samé je teď v USA. Vsadit na to obyvatelstvo na okraji společnosti, které není schopné tvořivosti, ale vždy bude loupit, znásilňovat a zabíjet, znamená jednu míru krvavosti. Sázka na tvořivou část obyvatelstva by znamenala jinou míru krvavosti.

Příkladem toho jsou i oběti mezi nimi. Kdo je kultovním hrdinou pro tu aktivní část obyvatelstva, o kterou se opírá státní elita? Kriminálník s dlouhým trestním rejstříkem, narkoman, který zemřel na předávkování. Ale udělali z toho vraždu, které se měli dopustit policisté, pochovali ho ve zlaté rakvi a nutili všechny se mu klanět. Na Ukrajině je to stejné, nutí lidi poklekat na kolena a tak podobné, ten mechanismus je stejný.

A kdo zemřel na straně těch, kteří čelí těmto kriminálníkům a zločincům, jež jsou hybnou silou státní elity? Žena, která 14 let sloužila svému státu. Můžeme diskutovat o tom, čeho se ten stát dopouští, ale ona sloužila svému státu, a v tomto ohledu šlo o řádnou občanku. A ten co ji zabil? Člověk, který s „hrdinským“ křikem utekl, když měl chránit senátora, kongresmana, který díky tomu div nezahynul.

Nu, myslím toho policistu, který tak „hrdinsky“ křičel a statečně se schoval, tak ten stejně „hrdinsky“ zastřelil tu ženu, vojenskou veteránku. V té chvíli ho nic neohrožovalo, tak proč by ji neodstřelil? A to tím spíše, že on sám je černoch a ona byla bílá. Když černoch zabije bílého, tak ho přece v USA za to nebudou trestat?! On je přece ČERNOCH a ona jen běloška. On je neprofesionální, zbabělec, podrazák a zabil bílou ženu, jejíž daně ho živí. Přestože ona také jako voják dlouho žila z daní, ale to teď není tak důležité.

Ta míra krvavosti nadcházejících událostí se v případě vítězství Trumpa nebo Bidena zásadně liší, ale pro vlastní budoucnost USA v tom žádný rozdíl není, zda vyhraje Biden nebo Trump. USA jsou tak jako tak odsouzeny k přeformátování. A když už jsme u toho, tak státní elita nevyhrála ani v tak důležité věci, jako je člověk, který nahradil Trumpa. Trumpa nahradil Biden, kterého tam úplně stejně dosadili globalisté, protože přesně takového kandidáta, přesně takového možného budoucího prezidenta USA tam v případě vítězství (demokratů) potřebovali. A proto podpořili právě jeho, aby to vedlo k úplné diskreditaci.

Dále. Co teď dostal do rukou Biden? V jakém stavu je stát? Už jsme o tom mluvili v minulém pořadu. Pokaždé, když vyvstane otázka, na koho je třeba hodit všechno to negativní, jednají globalisté na základě principu… Je to znázorněno v mnohých filmech. Je to vždy tak, že když se blíží zhroucení, je nutné se z toho vyvléknout a nechat někoho jiného, aby mu to zlomilo vaz. Pokud se blíží krach firmy, je nutné tam dosadit někoho, kdo za to bude odpovědný. Tedy ne ten, který ji k tomu krachu přivedl, ale ten, kdo tam bude právě sedět. Pokud se hroutí stát, je nutné tam dosadit toho, kdo si to odnese.

Takže co máme fakticky v USA? Máme tam fakticky již dva zformované státy. Když Trumpa obviňují z toho, že něco neudělal, něčeho nedosáhl, že neumí řídit, že byl špatný prezident a tak dále, tak jen ti lidé ukazují, že vůbec nerozumí řízení složitých sociálních supersystémů, ani za mák. Nechápou, co je to stát, jak funguje, jak jsou s ním provázány klanově-korporativní skupiny, jak je vybudováno státní řízení.

Co se stalo? Opět připomínám to, o čem už jsem mluvil. V roce 2016 jsem mluvil o tom, že Trump vyhraje a dokáže si to vítězství udržet, protože ty klanově-korporativní skupiny, které mu čelí, a které jsou základem toho establishmentu… Přičemž nesmíme pouštět ze zřetele, že USA jako stát je nadnárodním mechanismem řízení. Proto je ten establishment velice početný, neboť řídí procesy ve světě, vykrádají všechny státy díky svým vojenským základnám, díky tomu, že ovládají ostatní státy a národy.

Neboť aby se jim povedlo rozložit SSSR, museli pod řízení USA soustředit všechny světové zdroje. Všechny státy jim byly podřízeny, proto také USA všude dosazovaly svou kádrovou základnu. Ale nikdo přece netvrdí, že to všechno byli lidi globalistů. Naopak to v žádném případě nemohli být všechno jejich představitelé. Šlo o lidi státní elity a v cizích státech to zase byli podpindosníci, pro které slunce vychází ve Washingtonu. Proto také nejsou bez řízení z Washingtonu akceschopní. Jednoduše nejsou akceschopní. Vůbec si nebudou vědět rady, pokud se ve Washingtonu něco zhroutí. Proto se také ze všech států ozývá takový jásot: „Hurá, Biden vyhrál!“

Co jim fakticky Trump řekl? „Pánové, my se stahujeme z nadnárodní úrovně. Teď musíte budovat národní stát.“ Jenže to oni neumí. Nevědí jak budovat národní stát. To by v elitě museli být jiní lidé, jenže nikdo se teplého místečka jen tak nevzdá.

Trump v roce 2016 využil to, že tento americký establishment a jeho opora ve světě neměly žádné možnosti, protože se na to jednoduše nepřipravily, aby mu to vítězství sebraly. Ano, po jeho vítězství tam rychle přihodili více než 2,5 miliónů hlasů, že jako Clintonová dostala více hlasů, ale Trump jakýmsi nedorozuměním, kvůli zastaralosti systému vyhrál na volitele. Nějak to museli vysvětlit, protože všude vyšly časopisy - žena prezidentkou a tak dále. Všichni už jí blahopřáli.

A jak by tedy lidem vysvětlili, že všechna média všude rozhlašovala, že na 92% vyhraje Clintonová, že je to zcela jasné, a najednou se ukázalo, že lidé hlasovali proti ní. Přišli a masově hlasovali proti ní, a proto post factum připočítali… Cožpak to šlo? Ukazuje se, že ano. A teď už na základě toho, že takto dříve porušili zákon… Ten establishment se přece okamžitě postavil proti Trumpovi, okamžitě začali blokovat jeho řízení. Celý státní aparát se postavil proti prezidentovi, blokovali jeho rozhodnutí. A to hromadně.

V nějakých jednotlivých bodech, jednotlivými změnami, výměnami lidí v klíčových pozicích se ta situace nedala změnit. Protože tu byly nějaké klanově-korporativní zájmy, které mimochodem nikam nezmizely. A tyto klanově-korporativní zájmy se projevily v hromadných sabotážích. Kde to jen šlo, tam se vše sabotovalo. Všechny soudy se okamžitě postavily proti Trumpovi a blokovaly jeho rozhodnutí. Jen si vzpomeňte na ten rok 2016. Trump se ale tenkrát bez ohledu na to všechno udržel. Ano, oni vytvořili zcela falešnou představu, že tenkrát Trump na počet hlasů prohrál a vyhrál jen díky volitelům.

Nyní se na to už připravovali, připravovali se na volby, aby je zfalšovali "zákonným způsobem" a stejně se jim to nepovedlo. Stejně zase počítali hlasy už po skončení voleb. A přesvědčovali, že vyhrál Biden. Když lidé žádali ruční přepočítání hlasů tak všichni viděli, jak prostě přestavěli krabice a počítali: „Vidíte? Krabice jsme přepočítali.“ Takto vypadalo ruční přepočítávání lístků a bylo tam toho víc. To znamená, že ten odpor establishmentu proti Trumpovi se ukázal být kolosální.

Ale co předvedly ty volby roku 2020? Na rozdíl od těch v roce 2016? Na rozdíl od těch voleb v roce 2016 ty volby v roce 2020 ukázaly, že se u Trumpa objevil segment státního řízení tvořící alternativu ke státní elitě. A tento segment státního řízení se stal základem toho, že stát Texas podal na Pensylvánii, Michigan, Wisconsin a Georgii žalobu, ke které se připojily i jiné státy. A rozdělili se tak na dvě poloviny, Amerika se rozdělila na dvě poloviny. Polovina vystupovala za to, že každý stát má právo nedodržovat federální zákony a ústavu USA a Texas trval na tom, že takové právo státy nemají.

Řekli jim: „Pokud žijeme v jednom státě, tak platí federální zákony a ústava pro všechny stejně! Nejvyšší soud 11. prosince washingtonského času přijal rozhodnutí, podle kterého mají státy právo nedodržovat federální zákony a ústavu USA. Po tomto 11. prosinci jsem řekl, že už vůbec nehraje žádnou roli, a to zhola žádnou, kdo vyhraje. A přesněji, kdo bude uznán a inaugurován jako prezident USA, že už je to jedno, protože zaznělo to hlavní: „Berte si tolik suverenity, kolik chcete!“ A tenkrát 11. prosince se rozhodlo o tom, že už je jen otázkou času, kdy zákonodárně zformují centra koncentrace řízení přímo v USA. Jaké státy se přimknou ke komu, neboť kvasit už to tam začalo.

Časopis The Week zveřejnil tento týden velmi zajímavou karikaturu odrážející podstatu současné situace v USA. Na tom obrázku je loď plující po řece a směřující k vodopádu. A v té chvíli Trump stojící na přídi předává kormidlo, prostě jako volné kolo, které nic neřídí, Bidenovi. Ať už to bereme jakkoliv, tak kormidlo bývá blíž k zádi, pokud není přímo na zádi, kde je i velitelské stanoviště. A navíc to kormidlo musí být přimontováno k řídícímu mechanismu lodi. A na té karikatuře je to kormidlo jen tím kolem, symbolem řízení. „Partaji, půjč nám taky to kormidlo!“Tenkrát ale žádali funkční kormidlo skutečně řídící loď, a zde Trump Bidenovi předává kormidlo, které nic neřídí.

11. prosince bylo konstatováno, že situace je taková, že ať vyhraje kdokoliv, tak reálné páky na řízení lodi/státu mít nebude. Existuje pouze symbol tohoto řízení, takže kdo ho bude držet ve svých rukou, je úplně jedno. A celá ta otázka spočívá v tom, co se stane s lodí, až spadne do toho vodopádu, jak se o ni posádky podělí, jak ji budou zachraňovat a tak dále. To je to, oč tu jde. To znamená, že zabránit ztroskotání USA už se nepovede nikomu. Je to jen otázka času. Biden ani Trump nemají reálné řízení v rukou, jen symboly tohoto řízení.

Jenže moc, to není cedulka na dveřích, o kterou bojovala státní elita, ani křeslo v (oválné) pracovně. Moc je v praxi realizovaná schopnost řídit a řízení je proces informační. Šíření informací je řízení. Pokud neřídíte objekt, je zbytečné bojovat o cedulku na dveřích, je hloupost bojovat o křeslo, a přesně na to nachytali globalisté státní elitu. Státní elita se plně soustředila na to, aby se zmocnila toho prezidentského křesla. Ale co dál?

Jen si vzpomeňte na Prozatímní vládu a sověty. Vzpomeňte si na Gorbačova a Jelcina. Gorbačov ještě chvíli seděl v Kremlu po těch srpnových událostech a viděl, že ho nikdo neposlouchá: „Nu dobrá, tak já jdu,“ Kancelář zavřete na klíč a spusťte státní vlajku. To je to, k čemu to v podstatě směřuje, a není to jen tak. Vždyť už samotnou tou Bidenovou inaugurací bylo to jejich „vítězství“ zcela zdiskreditováno. Přece se na to podívejte. Aby tu inauguraci vůbec mohli provést, soustředili tam Biden and Company velké množství vojáků. Svolali je tam, protože se báli, že se proti nim někdo pozvedne.

Jedna taková zajímavost. Nejvyšším velitelem ve státě byl Trump, a při povolávání těch vojsk

na ochranu Kongresu ho obešli. To je k té otázce řiditelnosti. Kdy je třeba to včas pustit a něco tím ukázat. A proč to tak udělali? Mnozí z toho měli legraci. Povolali tu národní gardu, vyzbrojili ji samopaly a nedali jim zásobníky, nedali jim náboje. Co to mělo být? Státní elita se v obavě, že jí budou bránit zmocnit se toho prezidentského křesla, předem pojistila. Povolali národní gardu a připravili tak Trumpa o armádu, kterou by mohl použít na obranu své legitimity. Jiná věc je, že by to Trump neudělal, ale fakt zůstává faktem, oni to udělali.

Proč to potřebovali? Aby Trumpa připravili o ozbrojenou sílu, kterou by mohl potlačit řádění Antify a BLM. Proto tam ty vojáky soustředili. Takže je tam povolali a dále tu je ta věc, že to fakticky převedli do jiné roviny. Kdy vyjádření občanského postoje, to, že člověk odmítá Bidenovo vítězství a vyjádřil to nějak aktivně, vede k tomu, že se z něj stává zločinec. Okamžitě, i národní gardista by se tak stal zločincem, takže nic neudělá.

A dále, aby přece jen nemohli ohrozit státní elitu, nebyly jim vydány náboje. Kdyby to však bylo zapotřebí, tak by jim ty náboje vydali a nechali je v tom konfliktu umazat si ruce krví. V podstatě jde o fintu, která se pro rozpoutání občanské války používala odpradávna. Takže takto dostali do svých rukou armádu.

Ale jaký je skutečný výsledek? Celému světu tak ukázali, že se té moci zmocnili, že nemají žádnou legitimitu, že kvůli tomu, aby se zmocnili oválné pracovny a změnili tam cedulku na dveřích, použili ozbrojené síly, protože ve volbách vyhrát nedokázali. Ať už tvrdí cokoliv. A v očích širokých mas obyvatelstva USA jsou absolutně nelegitimní. Teď už jen zbývá, aby vyrostlo alternativní centrum koncentrace řízení, aby se zformovalo nové řízení, aby se vedle Bidenovy Prozatímní vlády objevily sověty. A Trump už je v podstatě jedním z prvků jejich vzniku.

Proč tak pospíchali s tím impeachmentem? Protože kdyby prosadili prezidentův impeachment, tak by se s ním po skončení jeho mandátu mohli vypořádat jako s obyčejným občanem. Přišel by o svou nedotknutelnost jako bývalý prezident, a to je pro ně důležité. To právě proto tak pospíchali s tím impeachmentem. Ale i v tom si naběhli. Plnohodnotný impeachment už stihnout nemohli, neprovedli ho a další trvání na impeachmentu povede k tomu, že se začnou formovat jiné skupiny států. A co na to oni? Nu, když má každý stát právo nedodržovat ústavu USA a federální zákony, tak se od sebe budou vzdalovat.

Biden teď nemá v rukou vůbec nic. Převzal hmotu, které se mu v rukou rozpadá. A Trump, ať už je to dobře nebo špatně, má něco, na základě čeho může vybudovat nové státní řízení. Jak to bude probíhat, to už je otázka osobnosti v dějinách a vůbec stavu společnosti USA.

To bylo velice v krátkosti, velice v krátkosti. Takže proč bych se měl ospravedlňovat… Státní elita nepřevezla globalisty, státní elita nemůže vyhrát nad globalisty už z podstaty věci, protože tady přece nejde o to, koho usadí do křesla, ale jak ve výsledku dopadne ten stát, o přeformátování celého světa.

Existuje vnitřní politika, vnější politika a globální politika. Vnitřní politika, to je politika vládnoucí třídy ve vztahu ke svému státu, vnější politika, je politika daného státu uplatňovaná v zájmech vládnoucí třídy uvnitř státu pro dosažení určitých cílů. A globální politika vytyčuje místo a roli každého státu ve světě, a nemá nic společného s vnější politikou. A když lidé staví své úvahy na tom, že Biden je v křesle… Tak o čem mluví, fakticky jen o té vnitřní politice. A jak to bude vypadat ze strany globální politiky, a jaké postavení v ní ten stát zaujme, to už vůbec nikdo nehodnotí.

Vždyť se na tu situaci podívejte. Oni teď všechny vystrašili. Trumpa odpojili od Twitteru a tak dále. K čemu nás to tlačí? Nutí teď… Zatímco dříve o suverénním internetu nemohlo být ani řeči, tak teď je otázka suverénního internetu otázkou přežití každého státu, každého státu! A v závislosti na tom, jak velký podíl je podpindosníků ve vedení státu, se tato otázka bude muset řešit v každém státě, v koalici států nebo s oporou na nějaký větší stát, například Rusko. Německo je stát okupovaný a žádnou vnitřní ani vnější a tím spíše globální politikou nedisponuje, všechno je tam řešeno telefonátem z Washingtonu.

Další otázka je od Maxima. Valeriji Viktoroviči, proč když má globální prediktor tak málo kádrů, tak snadno nechal potopit Trumpa a nezabojoval za druhé období? Naopak ho všichni zradili. Nebo Trump udělal svou práci, Trump (mouřenín) může jít?

Ne, v žádném případě. Ještě jednou se vrátíme s důrazem na to, co už jsme řekli. Ta věc přece nespočívá v tom, usadit někoho do nějakého křesla. Ta věc spočívá v tom, aby byl nakonec ten řízený objekt uveden do žádoucího stavu. Míra krvavosti je jim ukradená, je jim úplně jedno zda těch Američanů zahyne méně nebo více. Jaký je v tom rozdíl, když cílem je zlatá miliarda na planetě? Stejně je zapotřebí počet obyvatel snižovat.

Problém spočívá jen v tom, aby byl objekt řízení předvídatelný. To je to, oč jim jde. Proto hrají na dvě přihrávky. Na jedné straně mají Trumpa, který je akceschopný a vedl by to cestou menšího krveprolití, protože by se přitom opíral o pracující vrstvy. Mám na mysli o lidi žijící ze své práce. A na druhé mají Bidena, který se opírá o kriminální vrstvy marginálů, kteří nepracují a umí jen loupit, znásilňovat a zabíjet.

Problém je v tom, že se teď musí vypořádat s Trumpem. A Trump už mluví o založení strany, má základnu v podobě státu Texas, který se stal centrem koncentrace řízení pro jiné státy, které chtějí dodržovat ústavu USA. Takže Trump je teď fakticky tou figurou, se kterou když se pokusí vypořádat… Čím více se přitom soustředí na jeho osobu, tím více budou USA přicházet o své řízení procesů ve světě. Oni už teď mají jiné starosti než svět. Trump jim takto váže jejich zdroje.

A než by Trumpa nechali v čele USA v takové složité době, oni si ho přece připravovali, vybírali, nechali ho čtyřikrát zbankrotovat, dvakrát udělal velký a dvakrát menší bankrot. Prověřili ho tak na stresovou zátěž, vyzkoušeli si ho. A proto opakuji, že to, co bude dál... Trump je bojovník a má svou základnu na vybudování své obrany. Jak přesně ten boj bude vypadat? Nu, to už uvidíme. Nikdo přece netvrdil, že bude mít zajištěnou růžovou budoucnost. Ve světě tak jednoduše nic neprobíhá. Jen se podívejte na světové dějiny, na výměny královských dynastií, palácové převraty a tak dále. Trump je ve stejné situaci. Ano, určitá pomoc je mu ze strany řídicích struktur poskytována, ale dál už je to jen na něm.

Další otázky také spojené s tím útokem na Kapitol. Je tu otázka, Valeriji Viktoroviči s jakým cílem popíráte, že ten útok provedla Antifa převlečená za Trumpovy přívržence?

Ale já to přece vůbec nepopírám, když jsem mluvil o chování těch, kteří takzvaně útočili na Kapitol a porovnával je s BLM, tak jsem mluvil o jejich masovém chování. Ti lidé, kteří přišli ke Kapitolu, a které provokacemi dostali dovnitř, se chovali natolik slušně, že žádné takové bakchanálie, jaké pořádaly BLM a Antifa v ulicích amerických měst, nebyly možné. To znamená, že tam byly jednotlivé excesy, ale pogrom jako takový, to ničení, marodérství se v takové míře nekonalo.

Navíc ti převlečení agenti Antify a BLM tam být museli už jen z toho důvodu, že se jednalo o provokaci s cílem dotáhnout tam ty lidi a ponoukat je účastnit se společně pogromu. Aby tam řádili trumpovci, ale protože tam přišli slušní lidé se zcela jiným chováním, tak se jim je k tomu moc vybičovat nepodařilo. Potřebovali ten dav rozehřát a dostat ho do konfrontace ještě předtím, než se dostal do Kapitolu. Prostě dost dobře neodhadli informační stav toho davu, který se tam shromáždil na Trumpovu podporu, takže uvnitř jim to potom neklaplo.

A co se týká převlečených agentů Antify a BLM, tak už jich odhalili dost a dost. Ukázalo se, že ti, které zatkli, kteří tam začali řádit a byli zatčeni, jsou většinou právě těmi převlečenými agenty Antify a BLM a navíc hrdě prohlašují, že se schválně převlékli a přidali k Trumpovým přívržencům, aby je diskreditovali, aby ukázali, že… A oni se jim omlouvali: „Nu dobrá, ty jsi z našich, tak můžeš jít…“ A ty, kteří se chovali slušně, kteří Trumpa přišli podpořit, nechávají ve vězení.

Přestože jak říkám, ti převlečení agenti BLM a Antify byli zatčeni za protiprávní chování a reálně by měli zůstávat ve vězení, přesto je propouští. Zatímco lidi, kteří se ničeho nedopustili, drží ve vězení. Protože se chtějí vypořádat s lidmi. Potřebují ty lidi zastrašit, stejně jako na Ukrajině. Aby si nedovolili pozvednout hlas proti tomu diktátu menšiny, aby tam mohl být plně ustaven fašistický režim. To je to, k čemu to kloní. Proto se je tam snažili nalákat (do Kapitolu), jenže jim to tak úplně nevyšlo, proto byli nuceni pustošit kanceláře až poté, kdy Trumpovi přívrženci ten Kapitol opustili. Ti provokatéři tam být museli a také tam byli, ve velkém počtu.

Mimochodem okomentujte tu takzvanou sebevraždu zloděje notebooku Pelosiové.

Víte, ty ukradené notebooky, oznámené sebevraždy… Mimochodem, zajímavá sebevražda. Celý dům plný krve, jeho našli ve sklepě a z pušky se měl střelit do hrudi. Zda ten notebook ukradl nebo ne, není známo, on to popíral. Je to tak, že ohlásíte-li ukradený notebook, můžete na tom postavit velice široké spektrum řídicích kroků. Někdo se někam vloupal, něco tam jako ukradl, a protože zmizel notebook, můžete na tom postavit nějakou protistátní politiku: „Tys to podněcoval, řídil, kam zmizel ten notebook?“

Můžete díky tomu masově zatýkat, obviňovat lidi z vlastizrady a tak dále. A co víc, můžete ohlásit, že takové a takové informace byly v tom ukradeném notebooku, což zase můžete použít proti svým protivníkům. To proto ohlásili zmizení těch notebooků, a proto také tak podivně umírají lidé. A kdo umírá? Ti, kteří něco vědí, nebo na koho se jim hodí jejich ukradení svalit.

Opět se vrátíme k těm událostem v USA. Je možný takový scénář v Rusku, jak se bude vyostřovat politický boj? Takový scénář už jsme tu měli v roce 1991, když shromažďovali v ulicích emočně vybuzený dav, aby řádil a na tomto pozadí došlo ke státnímu převratu a likvidaci našeho státu. Už to tu bylo. A když zvou lidi do ulic, tak to znamená právě možnost realizace takového scénáře. Proto také vždy tvrdíme, že protesty v ulicích nesmí být základem pro politickou činnost. Vždy se jedná jen o obrázek, za který se schovává reálné řízení.

A ještě jedna otázka. Nakolik je pro politického lídra prospěšné posílat politický elektorát do ulic na svou podporu? Řeší ta ulice vůbec něco?

Ulice nikdy o ničem nerozhodovala a nikdy rozhodovat nebude. Takové protesty mají jen u davu vyvolat ty nejnižší emoce, jak to také vidíme na všech těch protestech: na Bolotném náměstí 23. ledna, na těch protestech Navalného a dalších. To, co se děje v USA. A nakolik je to prospěšné?

Nu, tak se na to podívejte. Trump svolal lidi, neplánoval to vniknutí do Kapitolu. Mělo jít o americkou tradici, kdy lidé jdou zabušit na dveře Kapitolu a prohlásí: „My jsme lid a požadujeme dodržování zákonů!“ Když šlo o protesty BLM, tak je pouštěli dovnitř, aby tam po chodbách honili kongresmany a nikdo za nic trestán nebyl, protože to odpovídalo řízení těch klanově-korporativních skupin, které patří ke státní elitě USA. A když je tam povolal Trump, který chtěl, aby ti lidé stáli před Kapitolem a dali najevo svou vůli, tak je nalákali dovnitř a pokusili se je vybičovat.

Ano, ten dav na to nebyl připraven, ale to se jen přepočítali ti, kteří ho na té trase od Bílého domu ke Kapitolu nedokázali řádně vybudit. Kdyby ten dav správně rozpumpovali, roznítili, aby začal řádit a klást odpor… Až by se to řádění potom rozjelo, tak by se ti lidé, kteří v dobrém úmyslu přišli podpořit Trumpa, setkali se zcela jinou reakcí. Ono je to tak, že dav svolat můžete, ale musíte mít někoho, kdo ho bude řídit. A jak se to dělá? Pomocí infiltrace různých agentů BLM a Antify. To je objektivní danost. V každém takovém davu jsou vždy nějací provokatéři. Také je vždy možné využít „neznámé“ odstřelovače.

Takže když svoláváte dav, tak sami vytváříte podmínky pro vyvolání nestability. Sami vytváříte podmínky, aby došlo k nějakým událostem, které půjdou mimo vás. O to se postarají jiní, kteří ten dav potřebují jako výchozí materiál. Bez davu by jim byli jejich provokatéři k ničemu, nemohli by použít odstřelovače, nic z toho. A oni potřebují krev, aby vyvolali sociální otřesy. A proto je možné říci, že Trump měl ještě štěstí, že to proběhlo tak lajdácky a ty jeho lidi nedokázali pořádně vybudit.

Když u nás svolávali lidi na Poklonnuju goru, tak kráčeli na okraji propasti. Tenkrát všechny mocenské elity pospíchaly na Bolotné náměstí, aby tam udělaly pukrle před Američany, pro ty by prolít krev na Poklonnoj nebyl vůbec žádný problém, udělali by to bez mrknutí oka. Kráčeli tenkrát na okraji propasti.

Když někdo svolává velké množství lidí, tak vytváří podmínky pro to, aby došlo ke zločinu, jehož odezva může rozložit stát, jednoduše ho rozložit. Proto neustále opakujeme, že to není metoda pro uplatňování svého řízení, ty mítinky… U nás se také pokoušeli nějací „konceptuálové“ svolávat mítinky a skákat na nich: „Kdo neskáče, není konceptuál!“ A proč to dělali? Aby z Koncepce udělali sektu a účastnili se protistátního…

Víte, kdybychom tenkrát tyto rádoby „konceptuály“ nezastavili, tak by se dnes také účastnili „Pochodu Navalného“. Už tenkrát se přidávali ke Grudininovi a dalším. Ukázali tak, že stojí proti Rusku, že Koncepci sociální bezpečnosti chtějí diskreditovat, aby Rusko připravili o tento prostředek informační války.

Zatímco v obyčejné válce vítězí ten, kdo má lepší pušku a lépe ji umí používat, tak v informační, studené válce vítězí ten, kdo má lepší a mocnější informace a lépe je umí používat. Tito takzvaní konceptuálové chtějí Rusko o tuto vítěznou zbraň připravit, snaží se ji ze všech sil zdiskreditovat.

Na jedné straně slyšíme, že nás neustále nazývají sektou a na druhé straně jsou tu takoví „konceptuálové“, kteří k tomu poskytují potřebnou faktologii: „Podívejte, vždyť se tak chováte!“ Přitom se jedná o loutky stejného páníčka, který tahá za jejich nitky… Jedni se chovají potřebným způsobem, aby na to ti druzí mohli poukazovat a shazovat Koncepci. To je přece očividné.

Problém je v tom, že lidé musí rozumět procesům řízení složitých sociálních supersystémů, musí je chápat. Musí chápat, že vyjdou-li do ulic, aby si tam zakřičeli, ničeho nedosáhnou. V Paříži sedělo v parlamentu 450 poslanců a venku stál milión lidí, který požadoval, aby zůstal v dokladech otec a matka. Přesto těch 450 poslanců rozhodlo, že odteď to bude rodič číslo jedna a rodič číslo dva. A co? Oni mají státní represivní systém a propracovaný systém řízení… Lidé prostě vyšli do ulic a řekli: „My to tak nechceme!“ „A koho to zajímá? Stát se řídí jiným způsobem!“

Kdy se stalo, že by mítink měl nějaké výsledky? Už vím, na Ukrajině. Lidé si zaskákali na Majdanu a svrhli vlastní vládu. Co tam tehdy říkali? „Dnes svrhneme jednoho a zítra druhého, když s ním nebudeme spokojeni!“ Ale ten další Majdan už se jim nějak nedaří, nemá žádné výsledky. K moci se dostala menšina a přes státní aparát to všechno potlačuje a okrádá většinové obyvatelstvo. Všude to funguje stejně. Abyste chápali, jak jsou řízeny státy, jak jsou realizovány války a v čem spočívá záchrana Ruska, čtěte práce zveřejněné v sérii O světě křivých zrcadel. Knihy už nejsou, elektronická verze je k dispozici bezplatně.

A v souvislosti s tím okomentujte mítinky, které se 23. ledna konaly v Rusku.

Ta situace je velice jednoduchá. Ve světě nastoupila krize. Americké řízení soustředěné na své vlastní problémy už nevěnuje takovou pozornost řízení v ostatních státech. Jenže podpindosníci si bez síly, která by je řídila, nevědí rady. Nedokážou to, potřebují svého páníčka. Když podpindosník přijde o možnost lízat zadek svému pánovi, nebo alespoň snít o tom, že se mu takové cti dostane, tak bez toho nemůže žít, je to pro něj katastrofa. Pro něj je normální to, co bylo ve „svatých“ devadesátkách, kdy likvidovali ruský národ, okrádali ho.

Miliardy odvezli do USA do Bank of New York, Taňa+Valja, že? A páníček jim je zabavil. „Nu, když je páníček potřebuje…“, jsou šťastní, že mu takto mohli pomoci: „My ty Rusy znovu zmáčkneme, nakrademe si další miliardy a znovu je odvezeme páníčkovi do banky. Když je bude potřebovat, tak si je zase vezme.“ A páníček si je bere. Utíkají do Londýna a páníček jim zabavuje jejich majetek. Oni sami se tam věší, končí ve vězení, ale to je páníčkova vůle. Oni jsou otroci a nedokážou se chovat jako normální lidé. Nenávidí lidi: „Lidé přece nemohou být svobodní, volní. Jak by mohli žít bez páníčka, kterému je třeba sloužit, posluhovat…“

O čem je ten Medvěděvův článek? „Páníčku, já ti věřím. My už nevíme, která bije, řekni nám, co máme dělat? Už nevíme, co máme dělat, aby ti to posloužilo. Ruské zdroje jsou ti stejně jako dřív k dispozici. My ti všechno odevzdáme.“ Pro ně bylo důležité teď udělat něco, co by páníček ocenil. Pokud teď padne jejich páníček zosobněný Bidenem, bude to pro ně katastrofa. Oni potřebují za každou cenu zlikvidovat Rusko právě teď, aby jako nového páníčka ruskými zdroji zajistili Bidena, který je bude dál krást.

Takže co podnikli? Velmi dobře si uvědomují, že je obyvatelstvo nepodporuje. To ví velmi dobře. Takže jako skuteční fašisti… Co dělali hitlerovci v průběhu Velké vlastenecké války? Když nedokázali dobýt nějaké pohraniční opevnění, tak vzali z vesnice ženy, děti a staré lidi a hnali je před sebou, aby po nich ti pohraničníci nestříleli. Jinak to neuměli. Brali raněné rudé vojáky, kteří padli do zajetí a hnali je před sebou, protože to byli fašisti.

Navalnyj a ti, kteří ho zastřešují z Kremlu, asi chápete, že by jinak nemohl mít dvě podmínky a jezdit do zahraničí, jak se mu zlíbí. Máme tu zákony, ale ty pro Navalného neplatí, jednoduše neplatí, dělá si, co chce. Někdo sice dosáhl jeho odsouzení, ale ve vězení stejně neskončil. A jak se chová? Porušil podmínku, jaká podmínka? Navalnyj už měl dávno sedět ve vězení, kdyby pro něj zákony platily. Ale on velmi dobře ví, že stojí mimo zákony, protože je podpindosník, protože má zastřešení podpindosnických kremelských věží.

A když někdo útočí na policisty, tak musíte vědět, že útočí lidé… Stojí tam policisté, ale útočí na ně lidé vycvičení FBS, policií a tak dále. Mohli trénovat ve stejné tělocvičně, jen v různou dobu, neboť patří k různým klanovým skupinám. A proto také útočili na policisty s vědomím své beztrestnosti. Když to bude nutné, tak jim prokurátor rozprostře červený koberec a sám osobně je propustí. Zatímco proti těm policistům, kteří plnili své služební povinnosti a bránili stát, budou zavedena trestní řízení. Jak se to teď také děje. Bezdůvodně jsou připraveni je roztrhat na kusy.

Proč to všechno? Aby orgány činné v trestním řízení přestaly bránit stát a přestaly ochraňovat lidi.

A protože si ti fašisté uvědomují, že nemají mezi lidmi podporu, tak udělali všechno možné pro to, aby tam nahnali děti, aby před sebou mohli hnát děti. Protože když budou útočit na policisty zpoza dětí, něco po nich házet, střílet po nich, tak musí v každém případě nějaké děti v takto vyvolané mele utrpět. Jen profesionalismus normálních státních struktur nepřipustil takový vývoj situace.

A v plánu bylo přesně tohle. Oni potřebovali, aby utrpěly děti. Díky tomu by bylo možné pozvednout emocionální vlnu, rozvrátit stát a předat jeho zdroje Spojeným státům. Toho chtěli za každou cenu dosáhnout. Museli urychleně poskytnout Bidenovi zdroje, aby se udržel páníček. Jestliže teď Biden nedostane zdroje, tak se zhroutí a co si potom počnou všichni ti Medvěděvové, Jelcinové, Vološinové a další Šuvalové? Co si počnou ve světě, kde nebudou mít nad sebou páníčka? Vždyť budou muset PRACOVAT?! Budou muset dodržovat ruské zákony. Oni nedokážou být volným, svobodným člověkem a kvůli tomu... Víte... Oni Rusko nenávidí.

Měli jsme tu takzvané kulacké bandy. Jejich řadoví členové všichni vzešli z chudých poměrů a natolik věřili síle svého šéfa, tomu kulakovi, který tu bandu zformoval, že jim nedošlo, že když se postavil proti státu, tak nemá šanci na vítězství. A proto za něj stále zběsile bojovali, až do poslední chvíle, protože byli ve svém srdci otroky a ten kulak pro ně byl modlou.

Stejné to je se všemi podpindosníky v Rusku, v celém světě. Oni si neuvědomují, že jejich páníček už nemá šanci se udržet. Myslí si, že teď Rusko zklikvidují a stejně jako v devadesátkách mu položí všechny ruské zdroje k nohám a Amerika bude zase vzkvétat, po všech dupat a oni sami se stanou dozorci nad ruským dobytkem a postarají se o jeho porážku. Znovu bude umírat ročně milión Rusů, zase se přestanou rodit děti, zase bude ve vztahu k Rusům uplatňována hitlerovská politika.

To je jejich sen. To proto použili ty děti, protože chtěli, aby byly zraněny, udupány. Proto pro ně nebylo tak důležité, kolik lidí půjde protestovat, ale aby přitom utrpěly děti, aby je ten dav udupal. A za to, že se našim policistům povedlo tomuto scénáři zabránit, jim náleží čest a chvála.

Ale je třeba si uvědomovat i další věc. Přece jste viděli, jak profesionálně útočili. A kdo útočil? Lidé, které cvičí a vydržují stejné struktury. To znamená, že jsou fakticky policisté na obou stranách. Jedni jsou z FSB a ti druzí také. Jenže jedni slouží Rusku a ti druzí svému americkému páníčkovi. Proto jsou také schopni poranit člověku oko a útočit na policisty. Oni vědí, že jsou beztrestní, protože americký páníček řídí prokuraturu, takže je propustí sám prokurátor. A bude-li to nutné, tak prokurátor naopak začne trestně stíhat toho, kdo dodržuje zákony a brání stát a lidi.

Cožpak to tak u nás neprobíhá? Přesně tak. Koho u nás chrání podpindosníci? Brání lidi, kteří jsou jim třídně blízcí. Je-li dotyčný pedofil, tak ho z toho dostanou a nic se mu nestane. A pokud člověk brání děti před pedofilem, tak ochrání ti takzvaní ochránci práva, ti podpindosníci svého bližního, který je jim třídně, sociálně blízký. A každý zločinec a pedofil je jim sociálně blízký, proto strčí do vězení toho nevinného.

Cožpak to nevidíme? Přece vidíme, jak se to děje, jak pošlapávají zákony, jak pošlapávají zdravý rozum a fabrikují obvinění, které je absolutně v rozporu s tím, co nahrály bezpečnostní kamery a lidé na své mobily. Nevinného člověka, který měl být vyznamenán, strčili do vězení. A proč všichni mlčí? Protože zákony musí být pošlapány, aby z policistů udělali hitlerovské policajty. Chtějí, aby je lidé takto vnímali. Tito policajti dávají najevo, že jsou hitlerovci a pracují na likvidaci našeho státu.

Takže zatímco jedni lidi ochraňují, ti druzí tyto policisty mlátí. Ale opakuji, že jsou to lidé z jedněch a těch samých struktur. Jenže zatímco jedni slouží Rusku, ti druzí zase svému americkému páníčkovi. To je veškerá ta podstata. Oni potřebovali prolít dětskou krev, aby díky tomu provedli státní převrat, rozvrátili Rusko a ruské zdroje dali k dispozici Američanům. Jinak jejich páníček padne a co si bez něj počnou?


To byly pro dnešek všechny otázky.

V podstatě jsem zase neřekl nic nového. Všechno jste to sami viděli. Ale pochopit tyto procesy dokážete jen v případě, že pochopíte, jak jsou řízeny složité sociální supersystémy. Proto buďte konceptuálně mocní. Studujte práce vnitřního prediktoru SSSR zveřejněné do června 2018. Buďte konceptuálně mocní. Braňte zájmy své i své rodiny. Přeji vám mírové nebe a štěstí.

Do příštích setkání.


221 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše