• Konceptuál CZ

Otázka - Odpověď V. V. Pjakina ze dne 25.01.2021 Titulky CZ

Aktualizace: led 31

V každém takovém davu jsou vždy nějací provokatéři. Také je vždy možné využít

„neznámé“ odstřelovače. Takže když svoláváte dav, tak sami vytváříte podmínky pro vyvolání nestability. Sami vytváříte podmínky, aby došlo k nějakým událostem, které půjdou mimo vás.

O to se postarají jiní, kteří ten dav potřebují jako výchozí materiál. Bez davu by jim byli jejich provokatéři k ničemu, nemohli by použít odstřelovače, nic z toho. A oni potřebují krev, aby vyvolali sociální otřesy. A proto je možné říci, že Trump měl ještě štěstí, že to proběhlo tak lajdácky a ty jeho lidi nedokázali pořádně vybudit.

Otázka – Odpověď z 25.1.2021


1)Volby v USA. Vyhrála státní elita nad globalisty?

2)Proč nechal globální prediktor tak snadno nechal potopit Trumpa a nezabojoval za jeho druhé období, když má tak málo kádrů?

3)Útok na Kapitol

4)Takzvaná sebevražda zloděje notebooku Pelosiové

5)Nakolik je pro politického lídra prospěšné posílat politický elektorát do ulic na svou podporu? Řeší ta ulice vůbec něco?

6)Mítinky, které se 23. ledna konaly v RuskuDobrý den Valeriji Viktoroviči.

Dobrý den.

Zdravím naše vážené diváky, posluchače a kolegy ve studiu. Dnes je 25.01.2021. Mnoho z našich otázek se tak či onak týká posledních voleb v USA, inaugurace a vůbec všeho, co se v posledních měsících dělo v USA. A konkrétně Vladimir píše: Takže státní elita vyhrála nad globalisty, takzvanými lobbisty Trumpa a Biden už je ve funkci prezidenta USA, přestože jste se zapřísahal, že státní elita nikdy, ani omylem nemá šanci vyhrát nad globálním prediktorem.

A já to teď zopakuji, státní elita nikdy, ani omylem nevyhraje nad globálním prediktorem. Pokračujte, promiňte.

Už předem znám Pjakinovy výmluvy. Globální prediktor nemá dost lidí, hraje v delším časovém úseku, takže za 5-10 let dosáhne svého. Jak to okomentujete?

Když to ten člověk ví, tak co chce vysvětlovat? I když skutečně vzniklo velké haló, jak že se ten Pjakin bude zase vymlouvat, jak se z toho bude vykrucovat a vysvětlovat, že státní elita porazila globalisty.

A já se ptám a v čem nad globalisty vyhráli? Teď stojíme před otázkou, jaká je úroveň chápání procesů? Pokud vaše chápání procesů končí u strukturního řízení státní úrovně, tak samozřejmě Biden vyhrál na celé čáře. I když k tomu se ještě vrátíme. Opravdu vyhrál? A když tu situaci zhodnotíme celkově, tak státní elita si díky tomuto rádoby vítězství pěkně naběhla.

Ve vojenství je takový termín, takový pojem: Pyrrhovo vítězství označující vítězství, které se fakticky rovná porážce. K záhubě potom stačí ještě jedno takové „vítězství“, jako se to stalo Pyrrhovi.

Takže oč jde? O globální politiku zaměřenou na přestavbu všech států světa. Je nutné je dostat do určitého stavu. Po přeformátování SSSR, které nebylo dokončeno, neboť Rusko se vydalo zcela jinou cestou a nedodrželo při přeformátování plánované kroky globalistů... A já připomenu, že SSSR se zhroutil tak rychle, že se na to ani americké státní instituce nestačily připravit. Odneslo si to dost lidí v rozvědce: „Proč jste nám nedali vědět, že se SSSR zhroutí? Teď na to jako stát nejsme připraveni a musíme ty problémy řešit tak říkajíc za pochodu na koleně.“

Protože se o to postarali globalisté a státní elita byla v šoku, což globalisté využili k tomu, aby v kádrové politice USA poněkud změnili postavení svých figur. SSSR měl být reformován a v roce 1996 mělo Rusko po té přestavbě, přestřelce, krvavých reformách a zločineckých válkách opět hlasovat pro Komunistickou stranu RF, vrátit se ke své skvělé temné marxistické minulosti a Zjuganov měl předat řízení hlavě jednotného svazového státu Lukašenkovi. Jenže tento manévr nezvládli a Rusko se vydalo svou cestou.

To právě z tohoto důvodu bylo odloženo přeformátování USA. A za tu dobu, kdy bylo odloženo jejich přeformátování, státní elita došla k přesvědčení, že nad ní není a že teď řídí úplně všechno. Dosáhli přece toho, že se SSSR zhroutil, tak moc jsou na výši, dál v klidu vykrádají celý svět a tak dále. A že na chvíli nastoupil jakýsi Trump? To bylo jen takové malé systémové selhání. „On nám tvrdí, že se USA mají stáhnout na úroveň národního státu. A proč bychom to dělali? Když všechny tak snadno okrádáme a díky tomu si pěkně žijeme?“ myslí si stání elita. A tak proti tomu masově začala bojovat.

S takovým masovým projevem jsme se setkali jak za SSSR, tak i v postsovětském Rusku, když se regionální elity daly dohromady a hájíce své klanově-korporativní zájmy dávaly ultimáta státnímu řízení. Jen si vzpomeňte, jak Žukov převážel první tajemníky na plénum vojenskými letadly. Takový mechanismus funguje všude. Aniž by chápala ucelenost cílů uplatňované politiky, začne část elity podílející se na řízení, která má v ruce určité zdroje, na základě sledování vlastních klanově-korporativních zájmů zasahovat do oblasti, kterou nechápe. A neuvědomuje si, že tak likviduje vlastní stát.

Stejným způsobem začala do politiky zasahovat státní elita USA. Jenže ten problém nespočívá v tom, kdo bude řídit americký stát, ten problém je v tom, že USA musí být přeformátovány, rozebrány na státečky bez suverenity, a potom znovu sjednoceny. Takže to rozdělení USA je už dlouho aktuální. A když jsem mluvil o tom, že mají na výběr Trumpa nebo Bidena, tak jsem také říkal, že to jen znamená odlišný způsob přeformátování USA, zda to proběhne s větší či menší mírou krveprolití.

Bude-li to Trump, bude míra krveprolití menší, bude-li to Biden, tak bude ta míra krvavosti nadcházejících událostí vyšší. A to je objektivně podmíněno tím, o jaké vrstvy, hybné síly se opírá Biden a o jaké Trump. Zatímco Trump se opírá o pracující část obyvatelstva, a není důležité, zda jde o drobný nebo střední byznys, zda ti lidé pracují ve fabrikách nebo ve státní sféře, nebo v infrastruktuře či jinde, jsou to všechno pracující lidé.

A zcela jinou sociální základnu pro uplatňování své moci využívá státní elita. Je to lumpenizovaná část obyvatelstva z okraje společnosti, která nepracuje, žije ze sociálních dávek, která své řízení vidí v diktátu, ve vynucování si ho silovým způsobem. Je přece vypovídající, jak se chovali při takzvaném obsazení Kapitolu Trumpovi přívrženci a jak se chovají ty sociální síly, o které se při uplatňování svého řízení opírá Biden and Company? Státní elita? Jako je Antifa, BLM a další: loupení, žhářství, takzvaný looting, který není ničím jiným než drancováním.

Lidé rozvíjeli svůj byznys a teď o něj přišli, všechno jim rozkradli, zůstali jim jen dluhy a veškeré jejich životní úsilí tak vyšlo naprázdno. Jedná se o absolutně destruktivní síly, které nedokážou nic vytvořit, umí jen brát jiným. Ti lidé zabíjeli, loupili, znásilňovali a úřady, establishment USA dělal všechno pro to, aby tito výtržníci silou vnucující svou moc, nebyli nijak postihováni.

Stejně jako majdanová část obyvatelstva Ukrajiny, která provedla protiprávní státní převrat, a potom s využitím toho, že za nimi fakticky stálo vedení státu a nebyli podle zákona nijak postihováni, vnutili státu fakticky fašistický režim a uvrhli ho do trvalé občanské války na celém území. Po celé Ukrajině teď putuje ohromné množství zbraní, v různých šarvátkách už jsou používány granátomety a tak dále.

To samé je teď v USA. Vsadit na to obyvatelstvo na okraji společnosti, které není schopné tvořivosti, ale vždy bude loupit, znásilňovat a zabíjet, znamená jednu míru krvavosti. Sázka na tvořivou část obyvatelstva by znamenala jinou míru krvavosti.

Příkladem toho jsou i oběti mezi nimi. Kdo je kultovním hrdinou pro tu aktivní část obyvatelstva, o kterou se opírá státní elita? Kriminálník s dlouhým trestním rejstříkem, narkoman, který zemřel na předávkování. Ale udělali z toho vraždu, které se měli dopustit policisté, pochovali ho ve zlaté rakvi a nutili všechny se mu klanět. Na Ukrajině je to stejné, nutí lidi poklekat na kolena a tak podobné, ten mechanismus je stejný.

A kdo zemřel na straně těch, kteří čelí těmto kriminálníkům a zločincům, jež jsou hybnou silou státní elity? Žena, která 14 let sloužila svému státu. Můžeme diskutovat o tom, čeho se ten stát dopouští, ale ona sloužila svému státu, a v tomto ohledu šlo o řádnou občanku. A ten co ji zabil? Člověk, který s „hrdinským“ křikem utekl, když měl chránit senátora, kongresmana, který díky tomu div nezahynul.

Nu, myslím toho policistu, který tak „hrdinsky“ křičel a statečně se schoval, tak ten stejně „hrdinsky“ zastřelil tu ženu, vojenskou veteránku. V té chvíli ho nic neohrožovalo, tak proč by ji neodstřelil? A to tím spíše, že on sám je černoch a ona byla bílá. Když černoch zabije bílého, tak ho přece v USA za to nebudou trestat?! On je přece ČERNOCH a ona jen běloška. On je neprofesionální, zbabělec, podrazák a zabil bílou ženu, jejíž daně ho živí. Přestože ona také jako voják dlouho žila z daní, ale to teď není tak důležité.

Ta míra krvavosti nadcházejících událostí se v případě vítězství Trumpa nebo Bidena zásadně liší, ale pro vlastní budoucnost USA v tom žádný rozdíl není, zda vyhraje Biden nebo Trump. USA jsou tak jako tak odsouzeny k přeformátování. A když už jsme u toho, tak státní elita nevyhrála ani v tak důležité věci, jako je člověk, který nahradil Trumpa. Trumpa nahradil Biden, kterého tam úplně stejně dosadili globalisté, protože přesně takového kandidáta, přesně takového možného budoucího prezidenta USA tam v případě vítězství (demokratů) potřebovali. A proto podpořili právě jeho, aby to vedlo k úplné diskreditaci.

Dále. Co teď dostal do rukou Biden? V jakém stavu je stát? Už jsme o tom mluvili v minulém pořadu. Pokaždé, když vyvstane otázka, na koho je třeba hodit všechno to negativní, jednají globalisté na základě principu… Je to znázorněno v mnohých filmech. Je to vždy tak, že když se blíží zhroucení, je nutné se z toho vyvléknout a nechat někoho jiného, aby mu to zlomilo vaz. Pokud se blíží krach firmy, je nutné tam dosadit někoho, kdo za to bude odpovědný. Tedy ne ten, který ji k tomu krachu přivedl, ale ten, kdo tam bude právě sedět. Pokud se hroutí stát, je nutné tam dosadit toho, kdo si to odnese.

Takže co máme fakticky v USA? Máme tam fakticky již dva zformované státy. Když Trumpa obviňují z toho, že něco neudělal, něčeho nedosáhl, že neumí řídit, že byl špatný prezident a tak dále, tak jen ti lidé ukazují, že vůbec nerozumí ří