top of page
  • mmakovy

Přátelé, všimli jste si této zprávy o vyřazení tramvají T6A5? 6+5=11

Aktualizováno: 28. 3. 2022

Poslední společnou jízdou a závěrečným fotografováním se dnes se svými fanoušky i hlavním městem rozloučily tramvaje typu T6A5. V pražském provozu sloužily pětadvacet let.Od chvíle, kdy v listopadu roku 1995 svezly své první cestující, nedočkaly se pražské vozy T6A5 nikdy rekonstrukce. I to je důvod, proč dnes ukončily svou službu v provozu hlavního města.


Na první pohled se jedná o obyčejnou zprávu o vyřazení tramvají, ale podíváme-li se na tuto zprávu pozorněji, zjistíme, že zpráva má ještě druhou smyslovou rovinu.


Je určena těm, kdo ještě nepochopili, že Euro-Atlantické křídlo GP v Praze končí svojí nadvládu (a nejen v Praze a České republice). Ve zprávě je též uveden důvod a to, že podpinďosi Atlantického křídla nebyli schopni změnit svou politiku a proto jsou odstavováni od řízení.


Zpráva byla vydána pravděpodobně v souvislosti se schůzkou Putin – Biden, na kterou se s nadějí upíraly zraky všech podpinďos. Bohužel pro ně, Putin jménem Euro-Asijského křídla GP přidělil Bidenovi jiný scénář a my se můžeme v blízké budoucnosti těšit, jak budou podpinďos „převlékat kabáty“.


Tato zpráva opět potvrzuje, že Praha se díky dobré práci NŘS stává novým řídícím centrem v Evropě.

934 zobrazení0 komentářů
bottom of page