top of page
  • mmakovy

Práci stavařům narušovalo počasí, z 55 dnů, kdy se na mostě pracovalo, jich bylo dvaadvacet bouřlivý

Aktualizováno: 29. 12. 2022

Posuďte sami, zda-li lze bez předchozí přípravy opravit most za 55 dní, když k tomu je ještě bylo 22 dní bouřlivých. Jako kdyby se president Putin GP vysmíval, navíc v Mercedesu a na rádiu byla naladěna stanice Evropa plus. Já to čtu jako "Proevropský Putin - proevropské Rusko".


Navíc, v médiích jako by se začalo měnit veřejné mínění proti kudrnáčům Muž z Eritreje v Německu pobodal dvě školačky, jedna zraněním podlehla - Novinky. Takové to zprávy dříve na Novinkách nebyly.

A tato zpráva zase říká, že plivat lži na Rusko může být i životu nebezpečné Ve Švédsku byl zabit Kadyrovův velký kritik - Novinky

Ano, veřejné mínění se začíná měnit. Ta žumpa jakoby pomalu ustupovala a to je pro nás dobrý směr (snad).

1 043 zobrazení11 komentářů

11 Comments


KoncepceObecnéBezpečnosti
Dec 09, 2022

Níže jsem o té degeneraci psal Hajlujícího Putina počmáral vandal - Novinky

Všichni ti degeneráti, co tam to "umělecké dílo" nechali nainstalovat, museli mít nějaké rodiče, museli chodit do nějaké školy, musejí být někde zaměstnáni atd. Dokonce to vypadá, že některé dokonce lidé zvolili ve volbách, tak že zde všichni můžete vidět, kam naše společnost a to zásluhou každého z nás, kam ta naše společnost spěje.

Like
KoncepceObecnéBezpečnosti
Dec 10, 2022
Replying to

Ahoj Jakube. Já jsem přesvědčen, že právě chození k urnám legitimizuje současný systém, nicméně jeho změna se bez zvýšení úrovně znalostí (nejen) voličů neobejde. To by ale muselo přijít se shora, od NŘS. Jak jsem psal nedávno, současný trend je směrem k lidoopům a tak, podle mne, musí každý za sebe. Nelze se ohlížet na druhé, pokud jdou na "stříhání".

A RKKA? No, jestli se bude odehrávat ta opravdu hustá varianta, tak si dovedu představit, že až někde na Rýnu, na západních hranicích NŘŘ.

Like

KoncepceObecnéBezpečnosti
Dec 09, 2022

Tady zase 22 plných tankerů čeká na proplutí Bosporu a Dardanel. Ropná "krize" na obzoru.

U Bosporu a Dardanel se kvůli novým požadavkům Turecka hromadí tankery - Novinky

Uvidíme za 100 dní České rafinérie mají pro případ nouze zásoby ropy na 100 dní - Novinky

Like
KoncepceObecnéBezpečnosti
Dec 09, 2022
Replying to

Cílem je vytvořit v Evropě a potom i v USA ropnou krizi (nejen) a celou Evropu přeformátovat. Navíc, podle mne, Rusko je poslušným nástrojem globalistů, stejně jako Turecko nebo Evropská unie. Zdálo by se, že jen opravdu velký debil může vyhlašovat embargo na ruskou ropu nebo plyn, vždyť čím budou lidé v Evropě jezdit, že? Odpověď je, že lidé v Evropě prostě jezdit nebudou. Až lidé pochopí, že v současné době nejde o žádnou válku na Ukrajině, ale že jde o válku globalistů proti evropskému lidu, tak to už budou jezdit na koloběžkách a ti bohatší na bicyklech.

A možná si takový osud i zaslouží, protože to dopustili. Lidi (ljudíni) na sobě nijak nepracují, namísto aby se vzdělávali, tak degenerují,…

Like

frantisek.plancar
Dec 08, 2022

tých 22 búrlivých dní....to ako keby sa GP miešal do procesov Rusko-Nemecko /Európa/ tak Putin preberá riadenie aj nad Nemeckom.....Mercedes

Like
frantisek.plancar
Dec 09, 2022
Replying to

tak mne to vychádza tak, že GB bude majstrom, do finále sa dostane cez Maroko, Maročania sa nas..eru že nie su vo finále, spustia bordel vo Francúzsku aj Portugalsku, vo finále bude Holandsko a aj tam to Maročania roztočia....?

Like
bottom of page