• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – úvod.

Aktualizace: říj 4

Co to je, k čemu má sloužit a kdo nás to tak hezky organizuje? Tak tedy, jedná se o projekt spojení zemí spolku B9, tj. Bulharska, České republiky, Estonska, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Polska, Rumunska, Slovenské republiky na čele s Rakouskem. To je projekt Mezimoří a až se připojí Slovinsko a Chorvatsko, už budeme hovořit o Trojmoří. Usilovně se ještě pracuje na připojení Ukrajiny a Běloruska.

Hlavním cílem projektu je vytvoření určitého spolku, klidně bych zvolil pracovní název Unie Svobodné Evropy (USE), který bude svobodně izolovat Rusko od Německa a svobodně rozhodovat, jaké zboží a lidi pustí z Ruska do Německa a naopak. Unie Svobodné Evropy se tak má stát nástrojem, který bude na přední pozici v hybridní válce proti Rusku a v budoucnu pravděpodobně nástupištěm horké války, tj. k válce na 6. prioritě zobecněných prostředků agrese.

No a kdo že nám za tím celým stojí? Ano, je to ten náš starý známý. Ten, kterého nikdo nezná a na kterého věří málokdo. Ten, co se tak bojí atomové války a proto se nedávno přestěhoval ze Švýcarska na Nový Zéland. A ještě to upřesním. Projektu šéfuje euro-atlantická jedenáctka, která, jak je tradicí, prosazuje v soutěži s atlantickou jedenáctkou evoluční řešení.


následující část
1,410 zobrazení1 komentář

I jeden člověk může přivést osla k řece, ale ani 40 lidí ho nedonutí pít.