• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 13. část.

Aktualizace: říj 4

Zanedbávám samotný projekt Mezimoří a Trojmoří a to se dneska pokusím malinko napravit. Určitě jste si všimli, případně sami cítíte, že je mezi lidmi k novému „Rakousko-Uhersku“ odpor. Jistě, není o co stát, to už tu bylo 300 let, kdy Češi ryli držkou v zemi a to myslím doslova, Jirásek pohádky nepsal, Komenský nemusel odejít pro nic za nic a Slováci by také mohli vyprávět.

A ten odpor k R-U je nutné u Čechů zlomit. Jak? Dneska už nelze popravit českou elitu jako v roce 1621 (všimli jste si, že dneska se už neříká poprava, ale exekuce) a tak je potřeba jít na Čechy jinak. Češi jezdí v létě rádi k moři a Chorvatsko je oblíbenou destinací. A tak nejprve Čechy naladili, že už do Chorvatska můžou a pak jim/nám začali házet klacky pod nohy, aby jim cestu a pobyt co nejvíce znepříjemnili, mj. třeba Slovinsko začalo dávat projíždějící Čechy do karantény. To je prča, co? Slovanský stát, který má cca 2 miliony obyvatel, si dovolí zavírat české projíždějící lidičky. Někomu se to může zdát nesmyslné, ale když si uvědomíte, že Slovinsko je uměle zkonstruovaný stát a je přímo řízen Rakouskem, oblíbencem Globálního parazita, tak vám bude vše jasné. Habsburkové se dobře osvědčili, a proto také parazit počítá s Rakouskem jako s hlavou projektu Mezimoří – Trojmoří.

Tedy nejprve Čechy naladili na moře v Chorvatsku a poté jim začali znepříjemňovat cestu. Se Slovinskem je také samozřejmě počítáno v novém R-U, přičemž těmi zákazy v podstatě nutí Čechy, aby ti, když chtějí v létě k moři do Chorvatska, přijmuli nové R-U, protože pak bude pro ně cesta k moři volná. Je to takové levné vydírání českého občana. Buď přistoupíš na R-U nebo se s mořem rozluč. Informační pole pomáhají vytvářet i Estonsko a Lotyšsko, opět takové „významné“ státy a zapojila se i „Opozice“.

A všímáte si jednotného vedení? To řídí právě ty struktury, které oficiálně neexistují. A naše struktury poslouchají jako vovce namísto toho, aby se snažily využít objektivních okolností k dosažení prospěchu národa. Našim strukturám vůbec nevadí, že po nich poštěkávají takoví trpaslíci, a to ještě nejsme v R-U, to si pak s Českou republikou bude vytírat prdel kdejaký rakouský nebo maďarský hejhula. Tady na té situaci by si měl každý uvědomit, jak vysoko stojí prestiž České republiky ve světě a kam to ty naše struktury, ti borci za oponou, kam to dovedly. Nemůžeš-li nějaký proces potlačit, postav se mu do čela. Proč se dává přirovnání „poslouchají jako vovce“ pochopíte zde a zde a zde známý Adonis XIV.

Dneska bych se chtěl ještě zmínit o tom, jak dlouho bude trvat ono plánované přetvoření celého světa, nejenom Evropy. Můj odhad je, že to má Globální prediktor naplánováno na 11 let. 10 let příprava (2020 – 2029) a v 2030 proběhne nějaký konečný akt, něco, co celý proces ukončí. Můj odhad vychází z této zprávy, přičemž první zprávu jsem o švýcarské vesnici zaznamenal někdy z kraje roku a zněla, že 10 let bude trvat příprava (stavba silnice a p.) a 11. rok se uskuteční samotné vyklizení. Teď už tuto zprávu neumím dohledat. Po této zprávě jsem zaznamenal další, už jen krátkou, že obyvatelé byli vystěhováni. Když k tomu přidáme, že na Novém Zélandu posbírali od obyvatel automatické zbraně, víme dokonce, kam se GP přestěhoval. Já vím, vypadá to potřeštěně, ale když si přečtete Zaznobinovu knihu Poslední gambit, tak tam je krásně popsaný způsob předávání si informací mezi Globálním prediktorem a těmi, kteří dávají pokyny právě těm strukturám, které v tomto seriálu hledáme.

11 let se máme na co těšit. Nechci tady nikoho strašit, od toho máme media, ale je potřeba počítat s tím, že dokud GP nedosáhne všechny své naplánované cíle (o těch někdy příště), do té doby budeme mít Covid – 2019, 2020, 2021…

A že to může být ještě hustý, tomu mohou napovídat třeba zprávy z kazachstánského Aktobe, kde opravdu umírají lidé a to i mladí. Většina z nich na plicní onemocnění. Není se čemu divit, údajně v Aktobe pracují 4 (čtyři) americké biologické laboratoře. Přidáme-li k výše uvedenému tuto zprávu, lehce pochopíme, proč prezident Putin nebere současný jalový koronavirus na lehkou váhu. Globální parazit nemůže použít pro dosažení svých cílů jaderné zbraně, a proto nasadil a ještě nasadí zbraně biologické. A taktika mi přijde také jasná. Nejprve nasadil mediální virus např. Čína, Itálie, ČR, SR, Rusko a v těch zemích, ve kterých potřebuje, nasadí virus smrtelný. A jak to bude fungovat, si nyní zkouší v Aktobe.

Možná se někdo zeptá a co s tím?, co s tím můžu já dělat? Já osobně vidím jedinou obranu a to v tom, že člověk by se měl snažit být co nejvíce zdravý. Učit se a učit se a sám se starat o své zdraví je jediná cesta, jak přežít. Čtěte knihy Genadije Malachova, poslouchejte Michaila Sovětova (také zde a zde) a Marvu Ogaňjan a sami si uděláte obrázek o svém zdraví a o svém způsobu stravování. Nechci nikomu nic vnucovat, ale podle mne, z obyčejných lidí jako jsem já nebo vy, přežijí pouze ti doopravdy zdraví. Záchrana tonoucích je v rukou samotných tonoucích. Praxe je kritériem pravdy.


následující část

předchozí část

698 zobrazení

I jeden člověk může přivést osla k řece, ale ani 40 lidí ho nedonutí pít.