• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 14. část.

Aktualizace: říj 4

Tak to vypadá, že nám Projekt Mezimoří a Trojmoří drhne. Globální parazit posílá Babišovi a dalším po Miku Pompeu noty. Podle prvních zpráv má Pompeo navštívit Slovinsko, Rakousko a Polsko. Jak mnozí již znají, Rakousko i Polsko jsou již po staletí koněm GP a v poslední době mne napadá, že oblíbencem GP je i Česká republika, respektive Československo. Napovídá tomu vlajka naší země a i skutečnost, že ČR byla ušetřena hrůz 2. světové. Za jakým účelem jsme byli ušetřeni? Pravděpodobně pro zachování potenciálu boje proti Rusku, ale těch důvodů bude určitě více.


Nyní se podíváme na Pompeův příjezd do ČR z pohledu COVID-19. USA se nenachází na spisku „bezpečných“ zemí a to znamená, že do ČR přijede nejen COVIDem-19 potencionálně nakažený Pompeo, ale s ním i celý jeho potencionálně nakažený ansábl, počítám 100 až 200 lidí.


Podívám-li se na to s trochou nadsázky z pohledu bezpečnosti státu, tak jako bezpečnostní expert (dneska expertem na cokoliv může být každý, kdo má do prdele dírku) bych přísně zakázal nejen přistání letadla plného potencionálně nakažených virusem parazitů z USA, protože i samotné letadlo může na svých kolech potencionálně přinést do ČR nejen COVID-19 a další smrtelné viry, ale také bych přísně zakázal jakýmkoliv našim vládním představitelům jednat s potencionálně nakaženými parazitem z USA.


Představte si, že se naši vládní představitelé nakazí a to nejen COVID-19, a vakcíny nejsou, co potom?, co když si těžce smrtelný virus vybere svou daň? Zůstaneme bez vlády? Tady nezbývá, pokud je připravované jednání nezbytné, aby se takové jednání konalo za přísných hygienicko-bezpečnostních opatření, například podobných, jaké platí v novém pavilonu goril (např. tlusté sklo) v pražské zoo. Pokud nebudou výše uvedená hygienicko-bezpečnostní opatření provedena, musí všichni, bez pardonu všichni, kteří se setkali s nějakým potencionálně nakaženým parazitem z USA na vzdálenost bližší než 2 metry, tak ti všichni musí do 14-ti denní karantény, aby se snížilo riziko přenosu nákazy na další občany České republiky, s COVID-19 není radno si zahrávat. Při epidemickém šíření infekčního onemocnění hrozí riziko, že bez přijetí ochranných či mimořádných opatření dojde k nekontrolovatelnému šíření infekce v populaci s možností vyčerpání kapacit zdravotnického systému vzhledem k možnostem izolace a léčby a v důsledku se zásadním dopadem do zdraví populace. Mezi nejvíce nebezpečné patří paralelní šíření, kdy jeden nemocný současně nakazí více než jednoho člověka a dochází tak k masivnímu šíření infekce v populaci.“


A protože mi jako občanu České republiky záleží na zdraví všech našich spoluobčanů, ptám se odpovědných politiků, pane premiére Babiši i pane prezidente Zemane, pánové, vám nevadí, že svým nezodpovědným jednáním ohrožujete zdraví milionů svých spoluobčanů?


Vůbec bych se nedivil, kdyby takového nezodpovědného jednání využil spolek chvilkařů a uspořádal na Ruzyni při příletu potencionálně nakažených parazitů z USA demonstraci, případně kdyby vyvolal vážnou vládní krizi.


následující část

předchozí část

541 zobrazení

I jeden člověk může přivést osla k řece, ale ani 40 lidí ho nedonutí pít.