• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 15. část.

Aktualizace: říj 4

Dneska bych rád ukázal, jak se Globální parazit, jeho euroatlantické křídlo rukama neocons, pokouší osedlat Koncepci obecné bezpečnosti, přičemž postupuje klasicky podle pravidla „Pokud nemůžeš nějaký proces potlačit, postav se mu do čela.“


Nebudeme však mluvit ani o procesech v Petrohradu, ani o procesech v Praze (z téhož soudku), ale podíváme se k našim německým sousedům. Tam se „postavila“ do čela „občanské iniciativy“ proti opatřením COVID-19 tříčlenná skvadra doktorů (2 Němci pod vedením Rakušana) kteří ve svém video prohlášení lkají nad tím, jak lidé neskutečně trpí z důvodu neuskutečněných operací, neprovedených z důvodu neadekvátních koronavirových opatřeních. Toto video bylo záhy otitulkováno do slovenštiny i do ruštiny. Překlad do ruštiny provedla německá „pobočka“ Fondu konceptuálních technologií, která se pojmenovala Hlas Německa. Tato organizace, jak deklaruje, překládá knihy z němčiny do ruštiny, přičemž také svolala na 1. srpna 2020 do Berlína demonstraci proti opatřením COVID-19. Této demonstraci se ve svém videu podrobně věnoval ruský domácí černoch Panarin. Ten se ve svých kraťoučkých vystoupeních zaměřuje na lidi, kteří se neumějí soustředit déle než 8-10 minut.


Už Vám to dochází? Místo toho, aby byly práce VP SSSR, zveřejněné do června 2018, překládány z ruštiny do němčiny a byl tak kladně ovlivňován německý informační prostor, bude překládat německá „pobočka“ Fondu konceptuálních technologií (proto ty uvozovky) práce slouhů Globálního parazita do ruštiny, aby byl parazitem ovlivňován ruský informační prostor. Dosud jsem měl informace, že by soudruzi v NDR mohli pracovat mnohem aktivněji na propagaci KOB, ale jejich současné aktivity jasně ukazují, že pracují nejen proti KOB, ale i proti Rusku samotnému. 1. srpna vyvedli v Berlíně lidi na náměstí, přičemž jedním z požadavků je odstoupení madam Merkel. Nepřímo tím dávají Rusům návod, aby také vyšli do ulic a také žádali odstoupení Putina.


Po návratu z Altaje jsem nechápal, proč se v současné době v Rusku zpřísňují koronavirové opatření. V Novosibirsku mi jedna prodavačka nechtěla v supermarketu prodat již navážený salát, protože nemám na ústech roušku a u nás v Jé-burgu vás do supermarketu bez roušky ani nepustí, postavili kvůli tomu stráže u každého vchodu.


Z toho mi vychází, že chtějí co nejvíce nasrat lidi, aby je také mohli, po vzoru Němců, vyvést na ulici a přitom svrhnout Putina. Proto celá ta komedie v Berlíně, proto Hlas Německa, proto takové ozvučení „iniciativy“ nějakých tří doktůrků, proto taková aktivita vlastizrádce PANAmeRINa.


A do scénáře zapadají i představení v Praze a v Ostravě.


následující část

předchozí část

616 zobrazení

I jeden člověk může přivést osla k řece, ale ani 40 lidí ho nedonutí pít.