• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 18. část.

Aktualizace: říj 7

Dneska se vrátím k Otázkám – Odpovědím Valerije Viktoroviče Pjakina ze dne 31. 08. 2020, ty byly velice výživné, vlajky a jejich problematika a budu se věnovat zejména naší české vlajce. Ona dříve byla Československá, ale po rozpadu se ukázalo, že je pouze česká. Jak to? Jak bylo možné 70 let obelhávat Slováky, že bílo-červená vlajka s modrým klínem je jejich vlajkou?


Jak víme, možné to bylo a opět to potvrzuje nějaké nadstátní řízení, které nám prostě tuto vlajku nadělilo jak po vzniku Československa, tak po vzniku České republiky. Zajímavá se jeví býti naše vlajka za protektorátu, v podstatě to je současná ruská vlajka, jen má prohozenou modrou a červenou barvu. Dnešní ruská vlajka je vlajkou, pod kterou bojovali zejména ukrajinští a běloruští kolaboranti proti Sovětskému svazu za II. světové války. Není divu, že jsou si vlajky tak podobné, když o nich rozhodoval jeden subjekt, tedy Hitler, respektive ti, kdo ho řídili. Barvy bílá, modrá a červená patří státům, které jsou spravovány euroatlantickým křídlem Globálního prediktoru, a tedy naše protektorátní vlajka jasně potvrzuje, že jsme pod jeho správou zůstali i v době „hitlerovské okupace“. Výše uvedené také potvrzuje, že napadení Sovětského svazu organizoval Globální prediktor, v Mrtvé vodě nazýván také Globální parazit.


Ale vrátím se k naší bílo-červené vlajce s modrým klínem. Bílá a červená, to už známe, bílá to jsou Théby - horní Egypt (podle bílých rozbouřených vod Nilu, dnešní Luxor), v současné době barva euroatlantického křídla a červená to je Memphis - dolní Egypt (snad podle načervenalé barvy vod Nilu při ústí do moře, načervenalé podle červeného jílu), v současné době barva euroasijského křídla. Modrá je také jasná (píši výše), ale proč ve tvaru klínu? Dříve se říkalo, že klín je jako Slovensko, to už k nám ale nepatří a tak to vysvětlení asi nebude to pravé ořechové.


Zkusím jedno své vysvětlení, jen taková fantazie. Bílo-červená vlajka, kdysi vlajka Českého království, která je shodná s vlajkou nástroje GP, dříve Republiky Lucca, dneska Polska, potvrzuje, že České knížectví/království bylo také nástrojem Globálního parazitu. Podíváme-li se do minulosti, tak asi ne od nástupu Přemyslovců, ale od jejich vyvraždění Slavníkovců a určitě po jejich vyvraždění Vršovců se České knížectví/království stalo nástrojem Globálního parazitu, který byl používán proti jiným slovanským kmenům a národům.

Přemyslovci nebyli Slované, z kostí knížete Spytihněva I. se zjistilo, že patřil do keltsko-germánské haploskupiny R1b. K největšímu zaplevelení českého národa haploskupinou R1b, Němci, Franky, Holanďany, Vlámy a Valony došlo za Přemysla Otakara II. V dnešní době žije v Čechách a na Moravě asi pouze 50% příslušníků slovanských haploskupin.

Stejnou roli jako za Přemyslovců, plnilo České království i za Lucemburků, Karel IV. si dokonce za své někdejší zásluhy vysloužil i titul největší Čech. S nástupem husitů se to tak trochu zvrtlo, ale po Bílé hoře, zejména po zavraždění 27 českých pánů na Staroměstském náměstí se vše vrátilo do správných kolejí.


Ale co ten klín, že? Myslím, že jde o vyjádření, že Československo a poté Česká republika budou tvořit klín do Slovanské civilizace.


Podíváme-li se do ne tak dávné minulosti, Československé legie rozpoutaly občanskou válku v Sovětském svazu. Za II. světové války veškeré československé hospodářství pracovalo pro vojska západní Evropy na čele s Německem, které napadly Sovětský svaz a po majdanu v roce 1989 spustily česko-slovenské informační prostředky proti Sovětskému svazu a poté proti Rusku takovou nenávistnou informační smršť, že by se za ní nemusel stydět ani „hlas“ Ameriky a „Svobodná“ Evropa.


A dnes? Protiruský projekt Trojmoří je v plném proudu a já jen doufám, že kluci z Rudé hvězdy mají vše pod kontrolou a že vědí, co dělají.


Teď se určitě ptáte, proč do toho motám nějakou Rudou hvězdu, že? Tak tedy vysvětlení pro mladší ročníky. Sportovní klub Rudá hvězda byl klub státní bezpečnosti, ve kterém ta si vychovávala své kádry. Podobně si armáda vychovávala své kádry v Dukle. Osobně jsem hrával volejbal v dorostu proti Rudé hvězdě Plzeň a z Dřevěnic znal pár kluků z pražské Rudé hvězdy. Taky jsem znal tři kluky z pětiboje, Rudá hvězda byla vždy elita, i ženy a dorostenky.


Kdyby někdo stále tápal, vezměte to od začátku.


následující část

předchozí část

635 zobrazení

I jeden člověk může přivést osla k řece, ale ani 40 lidí ho nedonutí pít.