• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 2.část.

Aktualizace: říj 4

Minule jsme si projekt Trojmoří krátce představili a řekli jsme si, že projekt organizuje náš starý známý Globální prediktor (GP). Kdo to je, co to je, dneska řešit nebudeme. Dneska se podíváme na to, kdo či co uvádí projekt do pohybu. My víme, že GP provádí svoji řídící činnost bezstrukturním způsobem tak, že to nemůže být GP, kdo zvedne mobil a zavolá Kiskovi, aby svolal B9.

Nedovedu si dost dobře představit, že Kiska sám od sebe, jen tak pro nic za nic, vezme mobil a svolá si 8 prezidentů do Košic, aby si poklábosili o Trojmoří. Divné, že? Navíc v době, kdy Kiska za 3,5 měsíce ve funkci končí a znovu nekandiduje. Tak co mu je do Trojmoří, co je mu do projektu rozpínavosti Polska? A že tehdy vydali jakousi deklaraci, politik nikdy nedělá to, co deklaruje.

Také chování pozvaných 8 prezidentů je nezvyklé, např. náš prezident Miloš Zeman jen tak někam nejezdí a najednou, ejhle a bez keců, srazí podpatky a maže do Košic. A ostatní prezidenti jakbysmet.

Pojďme se na to také podívat z pohledu Dostatečně všeobecné teorie řízení (DVTŘ) a její Plné funkce řízení (PFŘ). Jestliže se schází prezidenti, tak podle PFŘ jsme již za 5. etapou PFŘ. Schůzka prezidentů (již několikátá) ukazuje, že struktury jsou již zorganizovány a provádí se vlastní činnost.

Kdo provedl 1. až 4. etapu PFŘ víme, to je práce Globálního prediktoru. Ale kdo provedl 5. etapu PFŘ? GP to být nemohl, ten provádí řízení bezstrukturně a výše zmínění maňáskové nejsou na takové konceptuální úrovni, aby hádali myšlenky GP, kdo to tedy byl. Ano, samozřejmě, prezident Zeman zná a chápe hodně, ale jestli by sám od sebe uměl uhodnout, že už má začít pracovat na Trojmoří, to si netroufám tvrdit. Mě z toho vychází, že Globální prediktor musí mít nějaké struktury k dispozici. Musí existovat struktura (síla), která donutí 9 prezidentů se sejít a o kousek popostrčit projekt Globálního prediktoru. Nu, budeme hledat. Pomůžete mi?


následující část


předchozí část

607 zobrazení

I jeden člověk může přivést osla k řece, ale ani 40 lidí ho nedonutí pít.