• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 23. část.

Aktualizace: říj 18

Minule jsem končil slovy: „A teď se ptám těch chlapců z Rudé hvězdy a z Dukly: „co s tím chlapci uděláte?“ a musím přiznat, že již v té době jsem věděl, jak budu pokračovat, což se mi většinou nestává.


Seznam mi totiž vnutil rozhovor našeho bývalého a pravděpodobně i budoucího prezidenta Václava Klause (rozhovor najdete zde: https://1url.cz/kzZqL ) a já jsem ten rozhovor vydržel sledovat až do jeho poloviny, což se mi také u Klause nestává. No, posuďte sami, prvních 20 minut Klaus mluví tak, že mně nezbývalo než absolutně souhlasit. Těch druhých 20 minut, to už se nedalo, to byly zase ty starý Klausovy kecy o liberalismu, libertarianismu a já nevím, jak se všechen ten parazitismus jmenuje.


Z výše uvedeného usuzuji, že:

- v ČR přebírání taktovky globalisty na úkor neocons pokračuje. V tom není nic překvapivého, bažina se už zdiskreditovala dostatečně a tak zase na 20 – 25 let nastoupí noví kádři.

- To se netýká starého a osvědčeného „politického“ harcovníka Václava Klause (koníka globalistů), který již zahájil presidentskou kampaň. Jeho vyjádření jsou jasná, konkrétní a davu se budou líbit.

- Klausova kampaň se bude odvíjet tak, že Klaus sám samotinký bude zastupovat zájmy lidu a bude bojovat doslova proti všem.

- Prymula, Babiš a celá plejáda dalších bude na scéně strašit davy nesmyslnými krizovými opatřeními a tím budou vytvářet prostor pro Klause, aby si on se „svými“ rozumnými názory získával sympatie davu a ten si ho pak s radostí vybral za presidenta. Ještě předpokládám, že jako hlavního a nejvážnějšího Klausova soupeře o prezidentské křeslo vyprodukují média někoho z největších obhájců nesmyslných opatření, někoho z největších strašičů Covid-19. Poté, až ve volbách zvítězí Klaus, se všechen dav bude plácat po ramenou, jak dobře zvolil, stejně tak, jako v minulých volbách si dav liboval, že zvolil Zemana a ne Drahoše nebo Schwarzenberga.


Na dalších rozhovorech a prohlášeních Klause v budoucnu uvidíme, jak daleko chce GPP zajít při změnách ve společnosti. Jestli dají chlapci z Dukly a Rudé hvězdy Klausovi takové noty, že by alespoň částečně ustoupil od těch parazitických liberálních názorů, mohlo by to být nadějné, ale s těmi názory, co hlásá v tom rozhovoru druhých 20 minut, se jedná jen o novou fasádu na starém, shnilém baráku.


Víte, kdy poznáte, že to ti mocní s námi myslí doopravdy dobře? To poznáte jednoduše, sledujte nové české a slovenské filmy a televizní seriály. Pokud přestanou hérci a hérečky ve filmech kouřit, pít alkohol, mluvit sprostě, hérečky se nebudou oblékat a chovat jako děvky a hérci se nebudou chovat jako dementi, bude vyzdvihováno čestné jednání, odvaha, spravedlnost atd., tak potom teprve budeme moci říci, že to snad naši mocní s námi, respektive s naší společností, myslí dobře.


Pokud se točí takové s odpuštěním sračky, jako například „Jak si nepodělat život?“, kde se vydává iracionální jednání za jednání normální a v posledním díle dokonce bezdůvodně zastřelí člověka a je to v pořádku, tak se žádná změna nechystá a všechno jsou to jenom plané řeči.


Již jsem o tom psal v 16. části, Vkládání obrazů do podvědomí lidí je prastará technika ovládání lidstva a jak vidíte, velice účinná. Velice účinná je především u lidí, kterým chybí rozlišení, co je správné a co je špatné, přičemž Globální prediktor se prostřednictvím svých struktur neustále snaží, vnést do toho lidem co největší zmatek. Správné věci se označují jako nesprávné a nesprávné jako správné, aby lidé nebyli schopni se v tom vyznat.


No nic, vrátím se k Prymulovi a naší politické scéně, respektive k tomu divadelnímu představení, které hrají. Jak moc široké je to jeviště, můžete vidět ze šíře těch lokajů, kteří v něm hrají nebo alespoň asistují. Například zde a zde a zde.


Nejpozději v lednu 2023 se budou konat presidentské volby a to znamená, že u nás bude stávající mediální masírka trvat ještě nejméně těch dva a čtvrt roku. To je také akorát doba na zahájení volební kampaně. Jak říká v rozhovoru VK (neplést si s vedoucím kolotoče, i když ideově mají k sobě blízko), tak cestuje po republice a pořádá besedy s občany.


Jestli se chceme mít lépe, jestli chceme, aby se naše společnost změnila ze společnosti parazitické na společnost spravedlivou, kde vládne diktatura svědomí, musíme na ty kluky z Dukly a Rudé hvězdy zatlačit, respektive musíme jim pomoct, aby mohli oni zdůvodnit zase svým páníčkům, že to tak udělat museli, prostě musí přijít tlak zdola, tlak od nás. Maximum lidí musí říct, my jsme vás prokoukli, co tu hrajete za divadlo, takhle to není, lžete, lžete, lžete!


Pokračování příště.

následující část

předchozí část

815 zobrazení

I jeden člověk může přivést osla k řece, ale ani 40 lidí ho nedonutí pít.