• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 24. část.

Aktualizace: říj 20

Ve 13. části seriálu jsem na konto řídících struktur napsal: „A naše struktury poslouchají jako vovce namísto toho, aby se snažily využít objektivních okolností k dosažení prospěchu národa.“ a musím přiznat, že to není tak úplně pravda.


Naše Řídící Struktury (NŘS), tak teď budeme nazývat chlapce z Rudé hvězdy a Dukly, těch objektivních okolností využívají a já vám hned ukážu jak. Covid-19, obrovské mediální panika a co se děje? Co se děje ve prospěch českého národa a společnosti? Zavírají se hospody!!!


Pivo přišlo do Čech s nástupem křesťanství, přičemž největší rozvoj pivovarnictví nastal po Bílé hoře s nástupem Habsburků. Nevím, jestli víte, ale pivo obsahuje ženské hormony a tak pitím piva se z mužů pomalu, ale jistě stávají ženy a to nejen po psychické stránce, kdy se z mužů stávají sralbotky, ale i po fyzické stránce, kdy mužům narostou prsa (mohu potvrdit, pivu jsem holdoval mnoho let). Bujné Čechy bylo potřeba zkrotit a převychovat a tak metodou kulturní spolupráce posadili Čechy na pivo.


Mírně řečeno, osobně jsem se alkoholu a kouření nikdy nevyhýbal a to až tak dalece, že už jsem jel docela z kopce. Kolikrát jsem chtěl přestat, ale až Koncepce obecné bezpečnosti mi pomohla se od chlastu a kouření osvobodit. Nejvíce mi pomohlo zjištění, že to vlastně není moje rozhodnutí, že chlastám a kouřím, ale že mi to vnutila naše „kultura“, že vlastně naši vládci chtějí, abych chlastal a také, že mne to naučili moji rodiče.


Ne ne, moji rodiče nebyli žádní alkoholici, to absolutně ne, a už vůbec mi neříkali, Milánku zachlastej si, podstata je v něčem jiném. Od mého mládí „co si pamatuji“, přicházeli v sobotu odpoledne (to se dopoledne ještě pracovalo) jejich přátelé a společně spolu poseděli, popovídali, bavili se a přitom vypili nejednu lahvinku. Později na chatě každý pátek a sobotu při posezení s přáteli také padla nejedna lahvinka a po cigaretách se pak muselo větrat hodně dlouho.


A víte, co se děje v psychice malého dítěte, malý klučina se od malička snaží a chce být jako jeho otec a malá dívčina se od malička snaží být jako její maminka. Prostě rodiče jsou pro své děti idoly. Znáte přísloví: nevychovávej dítě, vychovávej sebe? A tak i já jsem se od mala snažil být jako můj otec, který byl pro mne velký vzor. Učil jsem se řídit auto, to už asi od 10-ti let, kouřit, to také asi od té doby, a protože můj otec kouřil doutníky, tak po svém prvním doutníku jsem se pozvracel někdy ve 13-ti letech, to už ve spojení s alkoholem.


A tak vy všichni, kdo jste se s alkoholem ještě nevypořádali a pijete před svými dětmi, věřte, že je učíte stát se alkoholiky. Alkoholismus začíná ne s první sklenkou, kterou člověk vypije, ale s první sklenkou, kterou jako dítě uvidí, že vypili jeho rodiče.


Pro ty, kdo se snaží od alkoholu osvobodit, dávám odkazy na informace, které mně osobně pomohly odpojit se nejprve od alkoholového egregoru a za pár měsíců i od egregoru kuřáků zde, zde, zde, zde, zde a zde video, které na youtube mažou.


A pro všechny studenty KOB a vůbec pro všechny, kdo pátrají, jak to všechno funguje, tak doporučuji Jefimův výklad O dvou lžích, to je prostě základ.


Ale abych se vrátil k NŘS (kdo zapomněl = Naše Řídící Struktury, ty které nevidíme). S Covid-19 se musí NŘS nějak vypořádat. Výsledky jejich činnosti vidíme v mediích v podání jejich loutek dennodenně, avšak málo kdo vidí, že NŘS při této příležitosti také využívají objektivních okolností k dosažení prospěchu národa. Ano a mám na mysli právě to výše zmíněné zavírání hospod.


Co kladného může přinést takové nenápadné opatření, jako je uzavření hospod?


Snížení spotřeby alkoholu znamená kromě jiného také:

- zlepšení zdraví obyvatelstva,

- snížení úmrtnosti způsobené alkoholem,

- snížení nákladů na zdravotní péči,

- snížení kriminality,

- snížení příjmů nadnárodních korporací, vyrábějících alkohol a cigarety,

- snížení škod v ekonomice způsobené alkoholem,

- zvýšení kvality práce,

- ZVÝŠENÍ PORODNOSTI.


Ano zejména, zejména jde o zvýšení porodnosti, což je alfa a omega přežití nejen českého národa, ale i NŘS. Vypadá to, že NŘS pochopila, že jít ještě pár let tím směrem, kterým jde (nebo kterým musela jít), tak ta naplavenina (imigranti), kterou se ve statistikách dohání množství obyvatel v ČR, tak ta naplavenina je smete, protože ta naplavenina si vytvoří vlastní elitu, respektive si tu elitu přivede sebou ze států, odkud přichází (viz Kosovo). Zvýšení porodnosti je první, absolutně nezbytný předpoklad pro to, aby NŘS přežila.


Samozřejmě, že pro přežití českého národa i pro přežití NŘS jsou nutné i další předpoklady, ale osobně si myslím, že toto NŘS ví a bude postupně tyto kroky provádět. Vezměte například zrušení prasečáku v Letech, snížení spotřeby masa je nezbytným předpokladem přežití naší civilizace.


Na závěr snad jen tolik, že je vážně potřeba se učit a nejen se učit, ale také mít čistou hlavu (nejen od chlastu) natolik, aby se člověk v těch procesech vyznal.


A kdo ještě nečetl LIMES INFERIOR, vřele doporučuji, tak nějak podobně to u nás funguje.


následující část


předchozí část

938 zobrazení2 komentář

I jeden člověk může přivést osla k řece, ale ani 40 lidí ho nedonutí pít.