• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 25. část.

Aktualizace: říj 21

Dneska se pokusím navázat na minulý díl. Většina asi zná citát, alkohol je metla lidstva, ale já bych se spíše držel toho, že chlast dělá z lidí blbce. A lidem a zejména lidské psychice se budeme dnes věnovat.


Koncepce obecné bezpečnosti rozlišuje 4 přirozené režimy lidské psychiky a jeden režim nepřirozený, který lidé sestrojili sami. Zkusím vám je podat úplně laicky, bez chytrých pouček.


Nejprve ty režimy přirozené. Když se narodí miminko, tak se až do 3 - 4 let řídí svými instinkty. Když má hlad nebo žízeň, tak se nekompromisně dožaduje jídla, když se mu chce spát, tak usne kdykoliv a kdekoliv, když chce čůrat nebo kakat, tak čůrá a kaká tam, kde se mu zachce a jak se mu zachce. Je přibližně 10% lidí, u kterých v určitých situacích instinkty převládají i v dospělosti. Např. vidí nějaké jídlo a musí to jídlo sníst nebo někteří muži vidí nějakou ženu, která je pro ně atraktivní a musí jí dostat (to vládnou rozmnožovací instinkty) a samozřejmě to je i naopak, když nějaká žena pozná pro ni atraktivního muže, ztrácí všechny zábrany a jde pouze za svým cílem rodina nerodina. Tak to jsme si popsali režim psychiky, který KOB označuje za zvířecí. Pojďme dál.


Z děťátka se nám už vyklubal 5-ti letý klučina a toho už rodiče a ve školce naučili, že když má hlad, tak musí počkat, až bude oběd a že když se mu chce kakat, tak že musí jít kakat na záchod a ne se vykakat na ulici nebo do kalhot. Někteří rodiče učí své děti také kouřit a pít alkohol, psal jsem o tom minule. Děti se do cca 12 -13 let učí kulturním stereotypům (zvykům), kterými se pak řídí až do konce života. Jestli to říci krátce a výstižně, človíček už nekadí všude možně, ale už kadí v ústraní. Tomuto režimu psychiky říkáme v KOB biorobot nebo zombiautomat. Je přibližně 80% lidí, kteří se zvyky a kulturními stereotypy řídí i v dospělosti. U dítěte se jedná o jeho normální vývoj, bohužel, většina populace, jako by v tomto stádiu zamrzla a nedotáhla to dále než na ten zombiautomat.

Nevěříte? Jen se podívejte, kolik žen si maluje nehty nebo barví vlasy. Anebo muži, kolik mužů je v zajetí fotbalu, kolik mužů prosedí neskutečné množství času před obrazovkou sledováním pochybných sportovců.

(Jen taková vsuvka, školy se zavírají, děti se učí/neučí distančně a kolik rodičů napadlo, že by měli své děti učit? A ačkoliv má většina dnešních rodičů vysokoškolské vzdělání, vědí vůbec, co by své děti měli učit? Navrhoval jsem svému zeti (VŠ), aby se naučil rychločtení a to pak naučil své syny, myslím, že si výsledek dovedete představit.)


Ve vývoji dítěte okolo 12 – 13 roku přichází puberta a tomuto období v KOB přináleží režim psychiky démon. U dospívajících dětí je klasická puberta přirozeným stupněm ve vývoji člověka. Človíček si v tomto věku začne uvědomovat svojí jedinečnost a začne se řídit svým intelektem. Znáte to, já, já, já, jenom já, egoismus vítězí, nicméně, opět se jedná o normální vývoj človíčka, který by měl vrcholit, někdy okolo 20 roku života přechodem na režim psychiky Člověka. Bohužel, mnoho lidí, místo aby postoupilo ve vývoji dále, se vrátí o krok zpět a tak démonů počítám, že je v naší společnosti cca 7%. No a kdo správně počítal, dopočítal se, že na režim psychiky Člověka nám zbyly pouze 3%. Málo co?


A vlastně jsem se ještě nezmínil o pátém režimu psychiky, o tom, který není přirozený a který lidé sestrojili si samy. Tento typ psychiky vzniká, když jedinec užívá alkohol, tabák a jakékoliv jiné další návykové látky. To vede k vážným poškozením, počínaje činností vnitřních orgánů a konče schopností myslet a projevovat svoji vůli. Ano, projevovat svou vůli, člověk pak už není člověk, ale hadr, kterým si každý může vytřít…


Realita je taková, že člověk, který našel své životní poslání, nikdy pít alkohol nebude - nemá důvod. Pití alkoholu je znakem, že člověk neví co se svým životem, a potřebuje vytvářet náladu uměle. To je také znakem toho, že nedělá to, co by měl (kvůli čemu na tento svět přišel).


Výše uvedené rozlišení režimů psychiky člověka není striktní, člověk se může v některých situacích chovat podle jednoho režimu psychiky a v jiných situacích podle jiného režimu psychiky. Výše vzdělání nemá na výše uvedené režimy žádný vliv.


Doktor Koukolík používá pro poslední režim psychiky pojmenování deprivanti, viz jeho kniha Vzpoura deprivantů.


Takže vidíte, že když NŘS (kdo zapomněl = Naše Řídící Struktury, ty které nevidíme), uzavřely hospody a restaurace, měly k tomu vážné důvody. Naše společnost, česká a i slovenská, má dvě možnosti. Buď se prochlastá do nebytí, anebo vystřízliví a začne žít v souladu s Božím záměrem, jiné možnosti nejsou. A to se samozřejmě týká i ruské společnosti, abych nezůstával jen u nás doma.


Uzavření hospod samozřejmě problém alkoholismu nevyřeší, nicméně NŘS mohou ve svých krocích ke střízlivosti národa pokračovat. Pokud vím a není to žádným tajemstvím, alkohol snižuje účinnost imunitního systému a tak další proti koronavirusové opatření, které by mělo následovat po uzavření hospod, by měl být absolutní zákaz výroby a prodeje alkoholu.


Když chlapci dokázali zlikvidovat prasečák, proč by nedokázali zlikvidovat i pivovary. Líbil by se mi datum 1. 1. 2021, musíme bojovat proti Covidu-19 nejen náhubky. A byl by to krásný příklad využití objektivních okolností k dosažení svých cílů.


Alespoň předpokládám, že cílem NŘS, či alespoň určitého proudu v té struktuře, je její přežití a jak už jsme si ukázali, NŘS bez národa nepřežije. Navíc krásný úder na 4. prioritě nadnárodní mafii.


Co říkáte? Že se bez chlastu neobejdete? Tak si dáte nealkoholické pivo nebo coca-colu, ty jsou též dobře jedovaté.


Jak už jsem někde psal, předpokládám, že NŘS mají nad sebou další – globální struktury, kterým se musí zodpovídat a proto jejich manévry musí, či by měly odpovídat cílům GPP. Jestli však má GPP s českým národem nějaké úmysly, tak určitě ne jako s národem alkoholiků, tak že se domnívám, že zde mají NŘS pole působnosti otevřené. A jestli ne, tak jim trochu odvahy nezaškodí.


následující část


předchozí část

804 zobrazení

I jeden člověk může přivést osla k řece, ale ani 40 lidí ho nedonutí pít.