• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 27. část.

Aktualizace: lis 6

Aurora Kelp, přidala na fcb k mému minulému psaní příspěvek, že do toho všeho krásně zapadá koprodukční televizní seriál o Marii Tereze. Přiznám se, že jsem dosud žádný díl neviděl, ale musí to být něco úžasného (správný význam tohoto slova je strašný, hrozný, určitě znáte: „stál v němém úžasu“), neboť v něm účinkují významné celéVřiti, kteří mají za sebou úžasnou tvorbu. Jak píše Aurora, na financích se nešetřilo a podle toho, že se na výrobě seriálu podílely české, maďarské, rakouské a slovenské produkční instituce, je jednoduché poznat, za jakým účelem byl seriál natáčen. Navíc, režisérem je Rakušan a to potvrzuje, že v čele Projektu Trojmoří mělo vládnout Rakousko.


Když jsem hledal nějaké informace na netu, objevil jsem sdělení mluvčí České televize, že projekt Marie Terezie byl prozatím odložen. To do sebe opět zapadá, protože za natáčením seriálu, minimálně v ČR, stáli ti, kteří si pro pokyny chodili na americkou ambasádu (podpinďos neboli také Havlovy pohrobci) a ti jak známo, jsou v současné době střídáni.


Odložení natáčení seriálu může znamenat odložení projektu Trojmoří, ale spíše bude znamenat, že projekt bude pokračovat, ale už ne pod vedením Rakouska. Uvidíme, jaké budou další kroky všech zúčastněných, nicméně je pravda, že ta propagace, která se u nás v současné době dělá Rakousku přes Marii Terezu, je spíše negativní.


Když jsme u těch filmů, v 16. části jsem se letmo zmínil o Státním fondu kinematografie, který přiděluje dotace filmařům a tím vlastně určuje, jaké filmy se budou natáčet. V roce 2019 šla do fondu téměř miliarda ze státního rozpočtu.


Státní fond kinematografie plnil/plní tři základní úlohy.

První, tou deklarovanou a nejvíce viditelnou úlohou fondu je přidělování dotací producentům, kteří produkují (točí) filmy.


Druhou úlohou, už méně viditelnou, je určovat, jaké filmy se budou točit. Například, když dá fond zadání točit filmy, kde vyhrává podvodník, který se kurví, kouří a je denně opilý, bude společnost zastávat jiné hodnoty, než když dá fond zadání točit filmy typu Rychlých šípů. Tomu asi už rozumí každý, to je bezstrukturní řízení pomocí vkládání obrazů do podvědomí.


Ale já chci mluvit ještě o třetí úloze, pro obyčejné lidi úplně nejtajnější a to je financování politických stran. Nejprve, jak to fungovalo. Píši v minulém čase, protože se jednalo o penězovod Havlových pohrobků, i když na něj byly napojeny všechny parlamentní strany. Teprve s nástupem Babiše (globalistů) a s jeho zavedením kontrolního hlášení DPH, bylo rozkrádání státních peněz mírně zamezeno (píši mírně, protože o dalším, mnohem větším rozkrádání později).


Protože zavedením kontrolních hlášení nemohli prát peníze doma, vymysleli film Jan Žižka se zahraniční účastí a půl miliardy proprali přes of offshore společnosti. To byla poslední velká „rána“, poté začali globalisti Radu „státního“ fondu obměňovat.


Tedy jak to fungovalo. Státní fond kinematografie (SFK) dával navýšené dotace těm prověřeným producentům, o kterých věděl, že se mu 50% z dotace vrátí. Těchto 50% prosím berte jako můj odhad. Tedy SFK dal dotaci producentovi a na něm bylo, aby těch 50% propral, respektive aby těch 50% prohnal přes nejméně 3 v pořadí subdodavatele, kde na konci nějaký koník peníze vyzvedl z bankomatu a doručil přes producenta zpět do SFK.

Pro ty, kdo nepochopili můj, možná pro neznalého, zmatený výklad, si představte čtyř patrovou budovu, ve které SFK sídlí až nahoře, ve 4-tém patře. Pod ním ve 3-tím patře sídlí několik producentů a ti, každý z nich, mají ve 2. patře alespoň po dvou „subdodavatelích“, kteří zajišťují fiktivní služby. Tito subdodavatelé, můžeme jim říkat subdodavatelé 1. třídy (nebo také velká pračka) mají každý z nich o patro níže, tedy v 1. patře své subdodavatele 2. třídy (prostřední pračka) a ti zase mají každý z nich v přízemí své subdodavatele 3. třídy (ruční pračka).


Zrekapituluji, peníze vytékají ze Státního fondu kinematografie ve 4-tém patře a stékají jako dotace po schodech do 3. patra k producentovi. Producent za 50% natočí film a za druhých 50% nakoupí fiktivní služky od o patro níže sedících subdodavatelů 1. třídy. Peníze tedy stečou do 2. patra k velkým pračkám. Velká pračka, nebo-li subdodavatel 1. třídy za tyto peníze opět nakoupí fiktivní služby od subdodavatele 2. třídy tak peníze dotečou k prostředním pračkám. A prostřední pračka opět nakoupí fiktivní služby a tak peníze dotečou až do přízemí k ruční pračce. A ruční jsem jí nazval proto, protože zde vstupuje do hry koník (prý bílý), který vybere z bankomatu hotové peníze a „výtahem“ je posílá nahoru, přes producenta zpátky tam, odkud vytekly.


Také si můžete představit strom s rozvětvenými kořeny, kterým od shora ze státní pokladny protékají státní peníze. Na konci každého kořínku je kasička, a když kasička zacinká, přiběhne malá myška, sebere penízky, ty předá veverce a ta odnese penízky zpátky na strom, ale už ne do státní pokladny, ale do pokladny soukromé. A pohádky je konec, děti, můžete jít spát.

A tady to všechno, už více než 2 roky, vyšetřují jako podvody na DPH finanční úřady a policie. Policie ví, odkud peníze vytekly, zná producenty, ví, přes které účty peníze tekly, a také zná ty, kteří ty peníze na konci vybírali z bankomatů (na každém bankomatu jsou kamery, které vás během obsluhy bankomatu natáčejí) a přesto všichni protagonisté kolosální krádeže stále běhají na svobodě.


Proč policie stále nic nevyšetřila? No protože ani nic vyšetřit nemá a ani nic vyšetřit nemůže, protože nemá pro vyšetřování vytvořené podmínky. Ta popřevratová sebranka udělala takové zákony, aby se na ní nikdo nedostal, aby jí nešlo potrestat a jak by řekl politik, dnes není politická vůle tyto zákony změnit. Aby náhodou nějaký horlivý policista na něco nepřišel, každou zúčastněnou firmu vyšetřuje jiné oddělení policie a jiný člověk. Zajímavé, že? Taková zlodějina a nikde se o ní nepíše. Kde jsou ti hlídací psi demokracie?


Osobně považuji tento příklad za potvrzení toho, že naše (a nejen naše) politická, kulturní i sportovní scéna je pouhé divadlo pro prostý lid. Potvrzuje to, že neocons a jejich slouhové podpinďosy nejsou řízeni pouhou státní elitou USA, ale že nad tou státní elitou stojí Euro-atlantické křídlo GPP. Dnešní a vlastně nejen dnešní politická scéna je velmi podobná policistům ve filmu a asi i ve skutečnosti. Jeden je „zlý“, druhý je „hodný“ a před úkonem se dohadují, kdo bude hrát zlého a kdo hodného.


My jsme tady měli od převratu ty zlé, ty, kteří upřednostňují revoluční metody a nyní nastupují ti hodní. Od převratu nás řídili slouhové Euro-atlantického křídla GPP a Zeman s Babišem (a jejich party) jsou zase slouhové Euro-asijského křídla GPP, toho hodnějšího, které upřednostňuje evoluční metody. Možná se to někomu může zdát přitažené za vlasy, ale pokud by u nás byla skutečná demokracie, tak když se policie dozví, že byly nakradeny miliardy, měla by přece vyšetřovat a soudy by měly soudit, každému po zásluze.


Jedním z těch producentů, co se podíleli na rozkrádání státních peněz je Daniel Landa. Proto je tato jeho firma v likvidaci. Takových firem v likvidaci nebo v insolvenci najdete mnohem více, stačí jet po těch jménech.


V 19. části jsem psal, že jsem v očekávání, kdy i u nás vyjedou nějací „Blaničtí rytíři“ se svým „Lidovým“ sněmem, když na Slovensku už mají Ľudový snem Slovenska. A přiznám se, že jsem vůbec netušil, že ti rytíři už vyjeli, sice falešní, ale vyjeli https://blanickymanifest.cz/ . Koukám, kdo za tím stojí a on to Landa, no, tomu se říká vysoké krytí. A kdo že tomu divadlu dělá reklamu? Bakalův respekt zde a zde, idnes zde a nesmí chybět ani PL zde.


Na místo, aby byl v teplácích alespoň na 12 let společně s kámoši z SFKa těmi, kdo je řídí, tak dostal za úkol dělat z lidí ještě větší hlupáky. Měl jsem klienta, který se pohyboval ve „vyšších“ kruzích a ten mi někdy ve 2017 říkal, že Landa „uklízí“ měsíčně milion do Švýcarska a že na to shání spolehlivého kurýra.


Máme toho plné zuby, píše Landa v pamfletu „4 artikuly za svobodu“ a já už se těším, až toho budou mít plné zuby NŘS (kdo zapomněl = Naše Řídící Struktury, ty které nevidíme). Konkrétně chlapci z Rudé hvězdy a začnou dělat pořádek, nic halasného, pěkně potichu, nenápadně a bezstrukturně.


A proč o tom celém vlastně píši? Protože Landa je důkazem, že celé národní obrození a lidové sněmy jsou řízeny shora.

A není bez zajímavosti, že někteří, kteří „propagovali a propagují“ KOB a DVTŘ a dokonce pořádali jakési fórum, se nyní shlédli v národním obrození. Zajímavé že? Asi nová směrnice.


22. října 2020 Vladimír Vladimírovič Putin ohlásil nástup Koncepce obecné bezpečnosti do života. Kromě jiného řekl: „Silná, svobodná a nezávislá občanská společnost je ze své podstaty národně orientovaná a svrchovaná. Klíčí z hloubky života lidí, může mít různé formy a směry. Jedná se ale o projev kultury, tradice konkrétní země, nikoli o produkt abstraktní „trans národního rozumu“, za kterým se skrývají zájmy jiných lidí.“

Kdo toto nepochopí, končí. Jediná cesta, pokud se chce NŘS udržet tak trochu u kormidla, je jít tou cestou, kterou ukazuje Koncepce obecné bezpečnosti a to je lidskost, pravdivost, správnost, spravedlnost, spolehlivost, upřímnost, poctivost, svědomitost, čestnost a to vše na zásadě dostatečnosti a nezbytnosti.


PS: Na příště vám slibuji ještě větší rozkrádačku, která je všem na očích a přitom ji vidí málokdo (a zdravotnictví to není).


následující část


předchozí část

1,367 zobrazení

I jeden člověk může přivést osla k řece, ale ani 40 lidí ho nedonutí pít.