• mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 34. část.

Minule jsme končily konstatováním, že Z tabulky Počet zemřelých celkem a podle věkových skupin a čísla týdne v letech 2011–2020 vydávané Českým statistickým úřadem vyplývá, že jen za prvních 43 týdnů se zvýšila roční úmrtnost o 5 až 8 tisíc oproti předchozím rokům.


Pan Oldřich Peterka k tomu poslal příspěvek, s jehož první polovinou nelze než souhlasit.

Zaujaly nebo zasáhly mě více poslední dva odstavce o čísle R. Každému jsem říkal, mrkni na ČSÚ, nic se tu neděje, ale posledních pár týdnu se objevil výskoček v počtu zemřelých lidí to zn., jde to na vrub paniky, jak se asi cítí člověk v poslední etapě svého života zavřený v pečovateláku bez možnosti kontaktu s příbuznými a kolem se pohybují ošetřující lidé ve skafandrech, kteří vám šťourají v nose😔, nevidíte úsměv ani jinou emoci. Jsme v koncepční válce o to, zda budeme otroci nebo lidé řídící se svědomím a toto jsou její mrtví 😔😔. V jednom článku jste napsal, že NŘS by měl zrušit chlast ten PES je jasný útok na chlast (kdo je nejpostiženější no přeci hospodští) a to je snad i odpověď proč v tom NŘS jede a možná to i z tohoto důvodu i přiživuje a proč ti zemřelí často v osamocení navíc. Je to moje úvaha možná špatná, podumejte lidi a taky mrkněte na poslední ot. a odpovědi Valerij Viktorovič tam právě hovoří o chlastu a jezení masa.


Zvýšené úmrtnosti si všimli i na Novinkách. Nadpis „Na začátku listopadu zemřelo v Česku navíc stovky lidí, na covid to nebylo“, hovoří sám za sebe. Na začátku listopadu zemřely v Česku navíc stovky lidí. Na covid to nebyloNa začátku listopadu zemřely v Česku navíc stovky lidí. Na covid to nebylo Na začátku listopadu zemřely v Česku navíc stovky lidí. Na covid to nebylo.


Co k tomu říci? Pěstování strachu ve společnosti je základním předpokladem úspěšného vládnutí. Může být, že NŘS mají dobré úmysly, jak píše Oldřich Peterka, avšak za dobrými cíli se musí jít také správnou cestou, ne přes mrtvoly.


Dneska se mimořádně vyjádřím k povolební situaci v USA. Celé to divadlo na mě dělá dojem dohodnutého scénáře. Oba tábory, jak tábor globalistů, s vývěsným štítem Trump, tak tábor státní elity s vývěskou Biden, hrají své role. Oba tábory, minimálně jejich skuteční tajní hlavní rádci vědí, že jejich úkolem je rozdělit USA. Krátce řečeno, jedni připravují záminky pro rozpad, druzí jich využívají a naopak, vše směřuje k rozpadu.


Dokonce bych řekl, že se jedná o dlouhodobě naplánovaný scénář, ve kterém je i počítáno s možností (pravděpodobně nejen počítáno, ale naplánováno), že jeden nebo druhý hlavní protagonista zemřou. Ještě nikdy v historii USA nenastupoval na „trůn“ tak starý president, 78 let je úctyhodný věk a úmrtí presidenta může být dobrá záminka pro rozpad USA.


Proto také i druhý protagonista tohoto smutného scénáře je již v letech a řídícím strukturám bylo úplně jedno, jestli vyhraje ten nebo ten. Jak je vidět, nebylo to jedno Donaldovi, a proto raději přenechal volební vítězství svému soku. A kdyby se sokovi nechtělo odcházet dobrovolně, bude mu příkladem Roosevelt. Takto vidím scénář připravený pro USA, jehož rozpad potom bude řídit Kamala Harrisová se svým manželem. Dovoluji si odhadnout, že míra krvavosti pak bude ještě vyšší, než odhaduje Valerij Viktorovič ve svých posledních Otázkách a odpovědích. Bůh s tebou Ameriko!


Můj kamarád, žijící v USA už dlouhá léta, naprosto nesdílí můj názor, psal mi: Je dobře, že Biden vyhrál. Jednak bude mnohem lepší než Trump a také bude jasně vidět, že GP plány jsou jenom vymyšlená fantasie a nic co píšeš, se dít nebude. Je to stejná fantasie jako výroky Trumpa o volebních podvodech. Kéž bys měl Zdeňku pravdu!

A na závěr letem světem


Podle mne, ve světě nic nového. Navalnyj dělá všechno možné, aby jej stihl osud Němcova a SeznamZprávy mu v tom zdatně pomáhají. Němcov 10. února 2015 vyjádřil v interview své obavy z toho, že ho prezident Putin nechá zabít a krátce na to, dne 27. února 2015 byl v centru Moskvy (přesněji na mostě přes řeku), krátce před půlnocí čtyřikrát střelen neznámým střelcem, načež na následky zranění zemřel. Přítelkyni, která ho doprovázela, se nic nestalo.