• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 4.část.

Aktualizace: říj 4

V dnešním dílu se chvíli zdržíme u Koronaviru. Koronavirus je jedním z důkazů, že struktura stále existuje a že prosazuje vůli Globálního prediktoru. Jestli si všímáte dění v druhých státech, a teď nemám na mysli pouze Evropu, tak koronavirus je celosvětová záležitost. A jestliže je akce koronavirus celosvětová, tak také její řízení musí být celosvětové, to logika věci jinam nepustí. Jak jsem psal již dříve, GP sice řídí bezstrukturně, ale osobně nevidím nikde žádné politiky, kteří by měli takový přehled o globální politice, že by uměli uhádnout úmysly GP. Henry už na všechno nestačí a o radě starších není už dlouho nic slyšet. Tak jak říkám, v řízení politiků musí existovat síla, která je vede. Není možné, aby v systému, kde se konají volby každé 4 roky, nebyla struktura, která by zajišťovala kontinuitu řízení. Ale pojďme dál.

Jak říká Valerij Viktorovič, nejlepším důkazem, že virus je mediální (zatím) je to, že kdyby byl opravdový, smrtelný, nemohl by být řízený a GP nejde do projektů, které nemá na 100% pod kontrolou. A já dodávám, že kdyby byl opravdový, mohl by zasáhnout i ty struktury, které právě hledáme, a to by mohl být pro GP dost problém.

Další důkaz o mediálnosti viru mám od ruského doktora Michaila Sovětova, on říká, že dnešní mladí lidé mají mnohem slabší imunitu než starší generace a že tedy chování virusu je velmi nezvyklé, když napadá lidi s lepší imunitou. Ta vyšší imunita u starších lidí je logická, dnešní mladí prostě imunitu v McDonaldu nezískají, ale tomuto tématu se budeme věnovat někdy v budoucnu.

Pro lepší chápání situace s koronavirem si představte, že právě probíhá 3. světová válka, během níž Globální prediktor přeformátovává svět. Koronavirus je nástroj, pomocí něhož se také prosazuje projekt Mezimoří. Samozřejmě, že GP se nikdy nehoní za jedním zajícem, těch cílů, které musí virus splnit je tedy mnohem víc. Ve světě budou vytvořeny bloky, které si pojedou za své, osobně odhaduji takových 6 až 8 bloků. Životní úroveň v každém z bloků bude jiná a cestování mezi bloky bude jen pro velmi, velmi bohaté. Letenky podraží tak, že normální člověk může na nějaké Thajsko nebo Kanáry klidně zapomenout. Navíc, ani k nám se žádní turisti nedostanou, kromě těch pár, z našeho bloku.

Nedávno jsem zaznamenal, že po Praze jezdilo a protestovalo asi 50 turistických autobusů, tak k nim se klidně mohli přidat i restauratéři, hoteliéři, taxikáři, stánkaři ze středu Prahy, turističtí průvodci, směnárníci, cestovní agentury a jejich reklamky, jejich účetní, jejich daňový poradci a zejména jejich zaměstnanci, protože tito všichni přišli o své živobytí nebo alespoň o část svého živobytí. Zde se přesně naplňuje rčení, že ten kdo se nezajímá o politiku, si může být jistý, že politika se o něj postará sama. Bohužel jinak než jak by si přál on sám.


následující část

předchozí část

467 zobrazení1 komentář

I jeden člověk může přivést osla k řece, ale ani 40 lidí ho nedonutí pít.