• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 47. část

Aktualizace: dub 25

24. 04. 2021 MM


Přátelé, všimli jste si, že premiér Saska vyrazil do Moskvy jednat o vakcínách? Vakcíny jsou samozřejmě jen záminka, důležité pro nás a pro náš proces je, že tam saský premiér vyrazil zcela samostatně. Poté, co se Bavorsko s Ruskem dohodlo o výrobě vakcíny Sputnik 5, jedná se tak o další puzzle do naší skládačky. Kdo by nerozuměl nebo kdo by měl nějaké pochyby, nechť si položí otázku, proč vakcíny pro Němce neřeší paní Merkelová, spolková kancléřka celého Německa.


Určitě jste si všimli, že jsem vyměnil úvodní obrázek. Ten starý obrázek s pobaltskými mopslíky, s Rumunskem, s Bulharskem a s celým Polskem již odvál čas, procesy běží a běží ke spokojenosti, řekl bych všech hlavních účastníků.


Co říkáte diplomatické „potyčce“ mezi ČR a Ruskem? Také se rozčilujete nad drzostí jedněch či druhých? Úmyslně jsem dal slovo potyčka do uvozovek, protože potyčka to je jenom na oko. Podle mne se začíná rozehrávat velké divadlo, na jehož konci bude uspořádání v Evropě podobné tomuto obrázku.

První dějství představení je zbavení se podpinďosů na obou stranách. Osobně si dovedu velmi dobře představit české „diplomaty“ a další pracovníky, kteří ve službách státních elit USA pracují v Rusku proti zájmům Ruska a ruského lidu, kteří organizují protivládní mítinky a provádějí další podvratnou činnost za účelem uskutečnění státního převratu v Rusku.


Stejně tak si dovedu dost dobře představit ruské „diplomaty“, kteří v ČR a v dalších zemích pracují proti zájmům Ruska těmi nejrůznějšími způsoby. A úplně stejně si také dovedu výše jmenované velmi dobře představit, jak provádějí stejnou podvratnou činnost proti zájmům České republiky, českého lidu a potažmo proti zájmům veškerého slovanského obyvatelstva. Jejich činnosti můžeme sledovat takřka denně.


A kdo jiný by měl začít jako první spolu s Rusy zbavovat se zrádců a podpinďosů než ten, kdo bude stát na čele Nové říše římské? Našli tedy dostatečně hloupou záminku (Vrbětice), aby pochopili i méně chápaví a spolu s Rusy rozjeli velké divadlo. Že akce bude pokračovat, o tom svědčí zprávy ze Slovenska i z Ruska a podle toho, které státy se budou začišťování podpinďos účastnit, můžeme usuzovat na sílu vlivu pinďos a podpinďos v tom kterém státě.


Čemu však vůbec nerozumím, je způsob, kterým výše uvedené začišťování českých a ruských zrádců komentují „alternativní“ média. To se nenajde nikdo, kdo by měl na věc trochu smysluplný názor? Takové, s odpuštěním slinty, které produkuje např. Starikov, hovoří o tom, že Starikov je buď nebetyčný hlupák, anebo placený troll, který má před plebsem zakrýt skutečný stav věci. A smutné je, že podobné slinty se můžeme dočíst i na webech, které prý propagují Koncepci obecné bezpečnosti.


No nic, pojďme dál. Další zpráva z Ruska, že „Česko se stalo součástí osy zla“ a NATO: „Spojenci jsou plně solidární s Českou republikou“ už spíše hovoří o tom, že budeme vstupovat do druhého dějství. Jsem toho názoru, že bude rozdmýchán jakýsi (snad jen virtuální) konflikt mezi státy EU a Ruskem, aby bylo možné evropské státy přeskupit do požadované pozice. Svědčí tomu i povolání amerického velvyslance z Moskvy zpět do USA a to poté, co velvyslanec neuposlechl dobře míněnou radu Moskvy, aby se jel přeci jenom „poradit“ domů. V této souvislosti si všimněte, že v globálních věcech je úplně jedno, jestli v orální pracovně sedí Joe nebo Donald.


Pozorný kolega mne upozornil na zprávu z Balkánského poloostrova, kde mopslík Slovinsko navrhuje překreslovat hranice na Balkáně. Tuto zprávu bych též zařadil do druhého dějství, stejně jako tuto zprávu z Bulharska.

Zákon času neúprosně běží. Zatím co píši tyto řádky, přidali se pobaltští tygříci a vyhostili 4 ruské diplomaty. Také Rusko se přidalo a pomohlo České republice snížit rozpočtové náklady na provoz ambasády v Moskvě. Bude zajímavé sledovat, jak se snížením počtu pracovníků diplomatických úřadů v Moskvě sníží účast na tamějších demonstracích.


Co se týká domácí scény, výměna ministra zdravotnictví proběhla podle plánu. Lidé ve vedoucích funkcích se mění vždy, když se mění zadání pro tu kterou funkci nebo pokud je na dotyčného vyvíjen abnormální tlak.


V prvním případě to znamená, že např. nějaký ministr, v souladu se svým zadáním prohlásí, že něco nejde. Po určité době, jak se procesy vyvíjí, je však to, co podle dotyčného nejde, potřeba provést a tak se na jeho místo jmenuje jiný ministr, který to již může bez problémů provést, protože on nic takového neprohlásil.


Ve druhém případě, tedy pokud je na dotyčného vyvíjen abnormální tlak, je potřeba měnit ministry periodicky. Jde o to, že když někam dosadíte nového člověka, jeho v podstatě nikdo nezná a každá lobby i každá klanově korporativní skupina si na něj teprve začíná hledat spojení. Jednoduše řečeno, začínají hledat a shromažďovat kompromitující materiál, kterým by dotyčného mohli přitlačit ke zdi a nutit ho prosazovat jejich zájmy.


V případě ministra zdravotnictví je jasné, že jedná právě o tento druhý případ a proto také už máme 4. ministra zdravotnictví během posledních 7 měsíců.


Aktualizace 25.4.2021

Co se týká překotné výměny ministra zahraničí, studenti KOB si určitě sami domysleli, že v tomto případě se jedná o výměnu z důvodů stanovení nových úkolů. V pondělí 12. dubna byl odvolán Petříček a i když se o jeho odvolání již nějaký čas spekulovalo, musel být vzhledem k blížící se „potyčce“ s Ruskem odvolán okamžitě. NŘS neměly připravenou náhradu a proto ministerstvo zahraničí musel na 10 dní převzít Hamáček. Kulhánka ČSSD navrhla až v úterý 13. dubna a protože ho bylo potřeba alespoň trochu proškolit, byl do funkce jmenován až 21. dubna.

Na místo Petříčka byl pravděpodobně připravován jiný kandidát, ale ten byl připravován pro jiné úkoly a pro „potyčku“ s Ruskem nebyl vhodný. Jeho doba teprve přijde. NŘS musely operativně změnit své plány, z Moskvy prostě přišly jiné úkoly. Konec aktualizace.


Co můžeme dále na naší politické scéně sledovat? Řekl bych, že pomalý odchod Andreje Babiše. První vláda Andreje Babiše byla jmenována 13. prosince 2017 a od té doby je na Babiše vyvíjen enormní tlak. Sám jsem se divil, že to Andrej Babiš vydržel tak dlouho, musí být psychicky velmi odolný. Vsadil bych se, že po podzimních volbách už Andrej Babiš nebude předsedou vlády a že se tak trochu stáhne z politického dění, aby se mohl připravovat na prezidentování po Miloši Zemanovi.


Andrej Babiš odvedl dobrou práci a předpokládám, že ještě nějakou pro republiku odvede. Bylo by fajn, kdyby ho NŘS učili i Koncepci obecné bezpečnosti, protože pokračování ve směru biblické koncepce člověk člověku vlkem vede společnost do záhuby.


pokračování


minulý díl


792 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše