• mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 47. část

Aktualizováno: 25. 5. 2021

24. 04. 2021 MM


Přátelé, všimli jste si, že premiér Saska vyrazil do Moskvy jednat o vakcínách? Vakcíny jsou samozřejmě jen záminka, důležité pro nás a pro náš proces je, že tam saský premiér vyrazil zcela samostatně. Poté, co se Bavorsko s Ruskem dohodlo o výrobě vakcíny Sputnik 5, jedná se tak o další puzzle do naší skládačky. Kdo by nerozuměl nebo kdo by měl nějaké pochyby, nechť si položí otázku, proč vakcíny pro Němce neřeší paní Merkelová, spolková kancléřka celého Německa.


Určitě jste si všimli, že jsem vyměnil úvodní obrázek. Ten starý obrázek s pobaltskými mopslíky, s Rumunskem, s Bulharskem a s celým Polskem již odvál čas, procesy běží a běží ke spokojenosti, řekl bych všech hlavních účastníků.


Co říkáte diplomatické „potyčce“ mezi ČR a Ruskem? Také se rozčilujete nad drzostí jedněch či druhých? Úmyslně jsem dal slovo potyčka do uvozovek, protože potyčka to je jenom na oko. Podle mne se začíná rozehrávat velké divadlo, na jehož konci bude uspořádání v Evropě podobné tomuto obrázku.

První dějství představení je zbavení se podpinďosů na obou stranách. Osobně si dovedu velmi dobře představit české „diplomaty“ a další pracovníky, kteří ve službách státních elit USA pracují v Rusku proti zájmům Ruska a ruského lidu, kteří organizují protivládní mítinky a provádějí další podvratnou činnost za účelem uskutečnění státního převratu v Rusku.


Stejně tak si dovedu dost dobře představit ruské „diplomaty“, kteří v ČR a v dalších zemích pracují proti zájmům Ruska těmi nejrůznějšími způsoby. A úplně stejně si také dovedu výše jmenované velmi dobře představit, jak provádějí stejnou podvratnou činnost proti zájmům České republiky, českého lidu a potažmo proti zájmům veškerého slovanského obyvatelstva. Jejich činnosti můžeme sledovat takřka denně.


A kdo jiný by měl začít jako první spolu s Rusy zbavovat se zrádců a podpinďosů než ten, kdo bude stát na čele Nové říše římské? Našli tedy dostatečně hloupou záminku (Vrbětice), aby pochopili i méně chápaví a spolu s Rusy rozjeli velké divadlo. Že akce bude pokračovat, o tom svědčí zprávy ze Slovenska i z Ruska a podle toho, které státy se budou začišťování podpinďos účastnit, můžeme usuzovat na sílu vlivu pinďos a podpinďos v tom kterém státě.


Čemu však vůbec nerozumím, je způsob, kterým výše uvedené začišťování českých a ruských zrádců komentují „alternativní“ média. To se nenajde nikdo, kdo by měl na věc trochu smysluplný názor? Takové, s odpuštěním slinty, které produkuje např. Starikov, hovoří o tom, že Starikov je buď nebetyčný hlupák, anebo placený troll, který má před plebsem zakrýt skutečný stav věci. A smutné je, že podobné slinty se můžeme dočíst i na webech, které prý propagují Koncepci obecné bezpečnosti.


No nic, pojďme dál. Další zpráva z Ruska, že „Česko se stalo součástí osy zla“ a NATO: „Spojenci jsou plně solidární s Českou republikou“ už spíše hovoří o tom, že budeme vstupovat do druhého dějství. Jsem toho názoru, že bude rozdmýchán jakýsi (snad jen virtuální) konflikt mezi státy EU a Ruskem, aby bylo možné evropské státy přeskupit do požadované pozice. Svědčí tomu i povolání amerického velvyslance z Moskvy zpět do USA a to poté, co velvyslanec neuposlechl dobře míněnou radu Moskvy, aby se jel přeci jenom „poradit“ domů. V této souvislosti si všimněte, že v globálních věcech je úplně jedno, jestli v orální pracovně sedí Joe nebo Donald.


Pozorný kolega mne upozornil na zprávu z Balkánského poloostrova, kde mopslík Slovinsko navrhuje překreslovat hranice na Balkáně. Tuto zprávu bych též zařadil do druhého dějství, stejně jako tuto zprávu z Bulharska.