• mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 50. část

03. 08. 2021 MM


Česká delegace se 12.7.2021 účastnila natáčení Otázek – Odpovědí V.V.Pjakina a tak se dneska tak trochu podíváme do kuchyně FKT Altaj. Začnu tím, že už FKT Altaj, jak jsme ho znali ještě nedávno, že už neexistuje.


FKT Altaj bylo ovládnuto člověkem, který kolektivem v Barnaul dostal důvěru zastupovat jeho zájmy navenek. Avšak buď se dotyčný přetvařoval od samého začátku, anebo si ho podpinďos koupili, podařilo se mu podstatně ochromit činnost celého týmu FKT Altaj. Kromě jiného, odstřihl lidi v Barnaul od určitých financí (i od peněz za Pjakinovi knihy) a změnou hesel jim znemožnil přístup do elektronické pošty.


Účastníci Pražského konceptuálního fóra tohoto člověka znají, je to Oleg Kuklin, ano ten, kterému údajně předal vydělané/ukradené peníze Ing. Jan Buzek (více zde).


Toto předání peněz se v Barnaul nakonec potvrdilo, Ing. Jan Buzek nelhal. Kuklin se po návratu prsil, že z ČR dovezl přes 2000 Euro, z čehož menší část byla za práva na knihy V.V.Pjakina. Bohužel, později se ukázalo, že v Barnaul z těchto peněz neviděli ani kopějku a tak nezbývá než konstatovat, že účastníci Pražského konceptuálního fóra zafinancovali Kuklinovi adaptaci jeho moskevského bytu, kterou v té době prováděl. Peníze na letenku to být nemohli, jak říkal Ing. Jan Buzek, protože letenku hradilo FKT Altaj.


Původně měl jet na Pražskou konferenci Roman Sergejevič Neprjatěl, to je člověk, který při natáčení O-O zadává otázky Valerii Viktoroviči, ale protože nedostal vízum, jel do Prahy Oleg Kuklin, kamarád a soudruh ve zbrani Ing. Jana Buzka.


A proč píšu soudruh ve zbrani?, protože Ing. Jan Buzek se chlubil, že disponuje 3-letým vízem do Ruska a to je něco, co je pro normálního smrtelníka absolutně nedosažitelné. Sám jsem jako maximum dostával business víza s platností na 1 rok s tím, že jiná delší víza neexistují. Vidíte, jak to do sebe krásně zapadá? Chlapci mají stejného páníčka.<