• mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 53. část

19. 11. 2021 MM


V minulém dílu jsem si tak trochu zafantazíroval a pro jeho velký úspěch mi ho přátelé pomohli převést do ruštiny a vystavit na VK, a tak jsem tak trochu rozčeřil i ruský „konceptuální“ rybník a zpopularizoval tam naše hlavní hrdiny.


V dnešním dílu se podíváme společně na to, jak to s námi ten Globální prediktor koulí a jak my mu na ty jeho hrábě úspěšně nastupujeme.


Tak tedy, o co GP jde. Tady se určitě všichni shodneme, že GP jde zejména o snížení spotřeby a o snížení počtu západního obyvatelstva současně se snížením jeho IQ. Proto také navozil do Evropy ty kluky z Afriky a Blízkého východu. To není rozpor, vysvětlení najdete níže.


Nejprve se podíváme na to, co vidíme, co je PŘED KULISAMI.


Ano, samozřejmě, Covid-19 a vše co je s ním spojené. Denně to do nás media perou, aby taky ne, když vloni na jaře dala vláda tajnou dotaci 6 miliard na propagaci Covid-19 a určitě to nebyla dotace jediná. Že je Covid nástroj na přeformátování světa, o tom se už píše i na diskusi ovládané (H) placenými agenty.


Covid jako nástroj však neslouží GP ke zvýšení úmrtnosti a tím ke snížení počtu obyvatelstva, jak se nám snaží namluvit placení slouhové GP na KOB forum a KSB forum, ale slouží jako nástroj na odlákání pozornosti. Covid můžeme připodobnit muletě, kterou slouhové GP a užiteční idioti mávají před lidmi úplně stejně, jako když při koridě mává toreador muletou před býkem.


Když býk při koridě nevěnuje toreadorovi dostatečnou pozornost, zamává toreador muletou a býk okamžitě zpozorní a reaguje tak, jak si přeje toreador. Pokud obyvatelstvo nevěnuje Covidu dostatečnou pozornost, ochabuje v poslušnosti, vláda či média zamávají se statistikou a obyvatelstvo okamžitě zpozorní a reaguje tak, jak si přeje toreador (NŘS).


To je tedy role Covid-19.


Někdo by mohl namítat, a co očkování, a co zvyšování úmrtí po očkování, vždyť to se přece děje. Ano, děje se to, ale jen ve zfalšovaných statistikách, kdy Covidu přičítají i ty mrtvé, kteří umřeli na úplně jiné nemoci. Někde jsem četl citát, který se připisuje Winstonu Churchillu – věřím jen té statistice, kterou si sám zfalšuji.


Vždy když uslyšíte o Covidu uvědomte si, že je to jen červený hadr, kterým vám mávají před očima, aby odlákali vaší pozornost od podstatně důležitějších věcí.


Další věcí, která je vidět, která je PŘED KULISAMI, je AdBlue. Určitě většina z vás zaznamenala v nedávné době problém s nedostatkem AdBlue. Jeho cena vzrostla během pár dní na nesmyslných 60 Kč za litr, přičemž pravděpodobně ještě poroste. Nedostatek AdBlue je připisován skokovému zdražení plynu, které je pak zdůvodňováno loňskou tuhou zimou, opravou plynového potrubí z Norska a přivřeným kohoutům z Ruska. MÁSLO PODRAŽÁLO