• mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 54. část

29. 11. 2021 MM


Jestliže potřebuji postavit něco nového, musím nejprve to staré zbourat. Zbourat starý barák a postavit nový je vcelku jednoduché, na bourání si objednáte buldozer, nakladač a pár sklápěček, co tu suť odvozí na skládku a můžete vesele stavět. Ale, co když potřebujete postavit novou Evropu?


V minulém století to také nebylo složité, Globální parazit vyvolal 1. světovou a v Evropě nezůstal kámen na kameni, ale co dneska, když už lidstvo vlastní jaderné zbraně (= chyba řízení GP). Tato skutečnost svazuje parazitu ruce, protože by také mohl přijít k úhoně a to nehodlá riskovat.


Proto se na pořad dne dostává válka virtuální. Taková malá a předem dohodnutá válčička, a protože ani taková malá a předem dohodnutá válčička nemůže být spuštěna bez důvodu, to by nám dav nezbaštil, tak je potřeba ten důvod vyrobit. Davu je vždy potřeba předhodit nějakou kůstku, když GP spouštěl 1. světovou, nechal předhodit davu Ferdinanda.


Ve 47. části jsem psal o diplomatické „potyčce“ mezi ČR a Ruskem. Ta nyní, s odstupem času, vypadá jako taková zkouška, jak lidé budou brát konflikt mezi ČR a Ruskem, respektive mezi EU a Ruskem. Také jsem tenkrát psal, že se začíná rozehrávat velké divadlo, na jehož konci bude uspořádání v Evropě podobné titulnímu obrázku.


Pojďme se nyní podívat, jestli a jak dění na hranicích EU a Běloruska zapadá do této mozaiky. Při analýze tohoto problému jsem si nejprve položil otázku, kdo a jak dopravil ty kluky (z 95% jsou to iráčtí Kurdové) z jejich domoviny do Běloruska. K mému překvapení o materiály nebyla nouze. Za jednu z nejdůležitějších informací považuji informaci lotyšského Sputniku o tom, že:

Od té doby, co Iráčané dostali v sr