• mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 55. část

08. 12. 2021 MM


V 53. dílu jsem psal, že GP jde zejména o snížení spotřeby a o snížení počtu západního obyvatelstva současně se snížením jeho IQ a že Covid slouží GP jako nástroj na odlákání pozornosti.


V 54. dílu jsem psal zase o přeformátování Evropy, kdy nám GP připravuje malou, předem dohodnutou válčičku, která povede k rozpadu států a přeformátování celé Evropy.


To všechno mi dává smysl, ale co mi do toho všeho stále nepasuje, je ten nesmyslný tlak na očkování. Přitom jedna strana médií, můžeme jí říkat hlavní proud, ta na očkování tlačí a druhá strana médií, tzv. vedlejší proud, nicméně skoro stejně hlasitý, tak ten zase očkování odsuzuje. Dvě lži a dav se plácá mezi nimi.


Tak tedy, proč ten obrovský tlak na očkování? Mnozí mluví o nastupujícím fašismu a ono to tak na první pohled vypadá, ale mně osobně to nepasuje. Za prvé mi to nepasuje proto, že známe z KOB 4. pravidlo Základních pravidel (zásad) samořízení západní civilizace, které říká, že „Systém téměř vždy dělá opak toho, co deklaruje“ a za druhé proto, že by se jednalo o příliš silný manévr, který by mohl zapříčinit ztrátu řízení. GP vůbec nemá zapotřebí, aby nesmyslně tlačil na něco, co může, stejně jako dosud, rozložit v čase a udělat to mnohem sofistikovaněji, třeba tak, jako když udělal z lidí otroky a ti se toho vůbec nevšimli.


Tak tedy fašismus ne a co tedy? Proč takový tlak na to nesmyslné plošné očkování? Ať jsem přemýšlel, jak jsem přemýšlel, stále jsem nemohl najít logický důvod. Až tuhle, no je to bláznivina, ale podělím se s vámi.


Dělal jsem si takový malý průzkum, jaká opatření se kde ve světě přijímají. Jsou státy, které přijímají přísná opatření a vyvíjejí na své obyvatelstvo velký tlak na očkování, sem bych zařadil třeba Českou republiku, Slovensko, Rakousko, Rusko a Austrálii a jsou státy, které opatření nepřijímají nebo jen velice vlažně. Co vím, tak to se týká západní Evropy včetně Velké Británie a Spojených států. V USA je to tak, jak mi vysvětlil kamarád, který žije ve státu Washington, že federální vláda vydává jen jakési doporučení, avšak skutečná opatření si určují jednotlivé státy zcela samostatně.


Tak třeba stát Washington provádí mnohem tvrdší opatření (a asi i masírku, protože kamarád se už chystá na 3. očkování), než třeba stát Texas, který v podstatě žádná opatření neprovádí. A právě tato informace mě přivedla na myšlenku, že v příštích 3 – 4 letech proběhne světem nová vlna Covidu, jejíž úmrtnost bude nepřímo úměrná dosud přijímaným opatřením. Čím slabší opatření