• mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 60. část

25. 02. 2022 MM


Než se podíváme na tu světovou politiku, povím vám ještě o speciální úloze žen v politice. Režisér nasazuje ženy do vrcholných politických funkcí všude tam, kde kdyby v té funkci byl muž, mohlo by plnění stejných úkolů vyvolat protesty a třeba i ztrátu řízení, kdežto ty samé úkoly zadané ženě a jejich plnění, může zejména u mužské populace vyvolat max. mávnutí ruky. Oj, čo to tam tá Zůzka zasa trepe. Muži svým ženám chyby odpouští, co projde v politice u ženy, to u muže neprojde v žádném případě. Tedy přátelé, pokud proti vám někde nasazují do boje ženu, věřte, že jde do tuhého.


A nyní tedy už pojďme na tu slíbenou světovou politiky, i když odborně bychom spíše měli říkat globální. A proč globální?, inu proto, že jí mají pod palcem slouhové Globálního prediktoru. Když zůstanu u přirovnání k hokejovým soutěžím, tak si do extraligy zařaďme státy jako Čína, Rusko a Velká Británie, do I. ligy státy jako USA, Německo, Indie a do II. ligy třeba Francii, Itálii, ČR atd. V podstatě jde o úplnou shodu s minule popsaným systémem v ČR, jen bude určitý problém s představivostí.


Ono je totiž mnohem těžší, představit si, že ruská a americká vláda nám věší bulíky na nos, než že nám ty bulíky věší třeba jen česká vláda. Kupříkladu v současné době se ve světě rozehrává scénka Gliwice 2022 a nevím jak vy, ale já to vidím, jako když bratři Holíkové váleli za nároďák, já na bráchu, brácha na mě, snad jen s tím rozdílem, že na ledě Holíky doplňoval Klapáč a na globální scéně Rusko a USA řídí Velká Británie (GP).


Valerij Viktorovič Pjakin snad v každém svém vydání Otázek a Odpovědí upozorňuje na ruské zrádce, na ruské podpinďosníky. Možná to tak i je, ale já osobně to vidím trochu jinak. Můj pohled je, že všichni ti zrádci jsou výsledkem dobré práce Globálního prediktoru během více než 400 let, tedy od té doby, kdy se GP podařilo posadit na ruský trůn Romanovce. Rusko je těžce pod řízením GP.


V dnešních dnech máme možnost sledovat „ruský“ útok na Ukrajině. Slovo ruský jsem dal schválně do uvozovek, protože se nedomnívám, že se jedná o akci v ruský prospěch. Protiruská nálada Ukrajinců je pěstována dá se říci od nástupu křesťanství a tato akce ruskou fobii pouze prohloubí. Vzpomeňte na srpen 1968, jaká vlna nenávisti se zvedla v té době proti Rusům. Obávám se, že tato „pomoc“ má stejný účel.


Vzpomínáte si, přátelé, když někdy v 2003 USA napadly Irák pod záminkou, že Sadám Husajn tam skladuje chemické zbraně, které jsou hrozbou pro USA? A pak v celém Iráku našli asi 4 chemické granáty. Byl jsem v té době v Austrálii a Australákům se do té války vůbec nechtělo, tak jich nechali téměř 200 popravit na Bali, aby zvrátili veřejné mínění.


A nyní tuto situaci porovnejte se současností na Ukrajině. Ukrajina dne 18.02.2022 ústy svého presidenta vyhlásila úmysl začít vyrábět jaderné zbraně. Myslíte, že je president Ukrajiny chorý anebo to je marioneta na provázku, který prostě od svého řídícího dostal za úkol vyhlásit ten nesmysl o jaderných zbraních?


O to více pozornosti je potřeba věnovat slovům ruského presidenta, který úmysl Ukrajiny, vyrábět jaderné zbraně, ohlášený 18.02.2022, vydává ve svém projevu k národu dne 21.02.2022 jako projev vážného nebezpečí ze strany Ukrajiny a ve svém projevu k národu ze dne 24.2.2022 za jeden z důvodů vstupu ruských vojsk na Ukrajinu. Vidíte tu provázanost? To přátelé nejsou náhody, to jen mocní tohoto světa ztratili svou soudnost a myslí si, že mohou lidem nabulíkovat jakýkoliv nesmysl. A o tom to přátelé všechno je.


První obětí v každé válce je pravda! Podíváme-li se do historie DLR a LLR, tak se jedná o 8 let starý projekt Globálního prediktoru, který rukami USA zřídil a poté řídil tyto dvě okresní republiky. Původně mělo násilí v těchto republikách donutit Rusko ke vstupu a k vojenské pomoci a tím se měl rozhořet válečný konflikt v Rusku. Rusko se dlouho bránilo, ale jak vidíme dneska, neubránilo se.


Přátelé, Rusko není svobodné a svobodná není ani Česká republika. Důvod je stále jeden a ten samý, ti co nám vládnou, mají nad námi stále náskok ve znalostech, a proto nám nezbývá, tedy pokud nejsme spokojeni s osudem jatečního dobytka, učit se a učit se. Jde o to, aby většina prokoukla nabízené divadélko, ono totiž nejde jen o nevinné scénky, ale o spoustu mrtvých z těchto, pro globalisty her. Oni si hrají a lidi to stojí životy.


Je potřeba říci našim mocným, ne těm loutkám ve vládě a v parlamentu, ale těm, co mají opravdovou moc ve svých rukách, přátelé, tak to NE. Tudy cesta nevede, s tím vaším divadélkem se nechte vyfotit a odejděte to tratoliště dějin. My chceme žít jako lidé! <