• mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 61. část

02. 03. 2022 MM


V minulých dílech jsme si řekli, na jakém principu funguje česká i světová politická scéna a jaká je úloha žen v politice (porovnejte zde). Dneska se podíváme, jestli a jak do toho zapadají právě probíhající procesy. Dění v Evropě nabírá na obrátkách a ve vzduchu už není cítit pouze prach střelný, ale i prach jaderný. Mocní tohoto světa, my je v Koncepci obecné bezpečnosti nazýváme Globálním prediktorem, se rozhodli, že přeformátují Evropu. Co to znamená, můžete vidět na mapce k tomuto článku, v Evropě nezůstane kámen na kameni.


Jak určitě každý chápe, lidé by si nějaké přeformátovávání nenechali dobrovolně líbit a z toho důvodu je v Evropě vytvářen problém válka, z jejíchž výsledků pak vypadne jako nejlepší pro lidi to řešení, které před válkou bylo absolutně nemyslitelné. Kolik tisíc nebo milionů životů bude Evropany tento rozmar GP stát, ukáže budoucnost, mocným tohoto světa na lidech však vůbec nezáleží.


V posledních O-O se Valerij Viktorovič Pjakin důsledně věnuje příčině uznání DLR a LLR a poté speciální vojenské operaci Ruska na Ukrajině. Nůž na krku presidenta Putina, buď budeš poslouchat, nebo tě sesadíme, logicky vysvětluje akci Ruska s tím, že já bych ty síly, které presidenta Putina donutily k akci, nenazýval podpinďos nebo sluhy státní elity USA, ale klasicky sluhy Globálního prediktoru.


Od té doby, co GP na ruský trůn nainstaloval Romanovce, nespal na vavřínech, nýbrž si důsledně pěstoval své nástroje. Proto jsou slouhové GP prolezlí veškerou ruskou administrativou, proto snaha ruských patriotů a bolševiků o suverenitu Ruska připomíná boj Dona Quijote. Speciální operace na Ukrajině začala 22.02.2022, tedy podpis zadavatele je více než jasný. Za Ruskem a za operací na Ukrajině nestojí nikdo jiný, než Globální prediktor.


Jako první bych se zmínil o zprávě, kterou jsem zaznamenal 1.3.2022 v ruském tisku. President Ruska Vladimír Vladimírovič Putin zakázal svým výnosem rezidentům i nerezidentům Ruska vyvážet jakékoliv finanční prostředky. Nebál bych se nazvat toto opatření „opičí prackou“ pro všechny, kteří se podílí na dojení Ruska.


Také druhá zpráva je zajímavá, říká, že tři země NATO předají Ukrajině 70 letadel. Jedná se o Bulharsko, Polsko a Slovensko a letadla mají být dislokována na polských letištích. Bez ohledu na to, že tato zpráva přišla z Ukrajiny, je zajímavé, které to státy mají být zbaveny své vojenské letecké techniky.


Tedy v první řadě Slovensko, o kterém jsem psal, že jeho řízení přešlo pod Maďarsko a Bulharsko, o kterém zatím moc nevím, ale které také spadne pod ruský vliv.


Polsko je jasné, to se bude dělit a předpokládám, že letadla budou dislokována na území, které po dělení připadne Rusku. Podíváte-li se na mapku vojenských základen USA a NATO (díky Jardo) umístěných v Polsku, nemůže vám uniknout, že vojenské základny USA jsou umístěny pouze na bývalém německém území v západní polovině Polska. Porovnáte-li mapku vojenských základen USA s mapkou Nové říše římské, respektive s rozdělením Polska, tak já osobně tam žádný velký rozdíl nevidím.


V souvislosti se Slovenskem je důležitá zpráva z Budapešti, kdy maďarský premiér Viktor Orbán prohlásil, že nedovolí dodávky zbraní na Ukrajinu přes území vlastního státu. V této souvislosti to pak vypadá, že Slovensko bude zbaveno zbraní, aby náhodou nezlobilo a že tato zpráva není zase až takový fake, svědčí i jednání ministrů obrany Evropské unie.


Zde v konání Maďarska můžete také vyčíst, že Maďarsko rozhodně půjd