• mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 62. část

Aktualizováno: 6. 3.

04. 03. 2022 MM


Dneska to bude samozřejmě o válce. Valí se na nás ze všech stran a ještě dlouho se valit bude a to nejen z medií.


Jak války začínají? Podívejte se třeba na tuto zprávu, „Jsme ve válce, říká Fiala. Česko posílá Ukrajině zbraně za 400 milionů, první várka už dorazila“ nebo třeba na tuto, „V Česku kvůli Ukrajině začne nouzový stav. Vláda pošle miliardu navíc na obranu“. Co myslíte, přátelé, mluví předseda vlády České republiky jen tak, do větru? On nerozdmýchává válku, on napřímo konstatuje, že Česká republika je ve válce a tedy již dále není co řešit.


A teď přeskočím na konec války, co se děje vždy po skončení jakékoliv války? Správně, hledá se viník, a kdo bude hledat toho viníka? No přece vítěz! A kdo bude vítězem evropské války, no přeci ti, kdo tu válku organizují a režírují, ti budou vítězi. A schválně, jestli uhodnete, kdo bude určen za viníka? No jasně, za viníka bude určen poražený.


A pro ty, kdo jsou tu poprvé nebo pro ty, co si ještě nestihli nastudovat tlusté knihy, doplním, že obecný chod věcí na naší planetě řídí jakási světovláda, v Koncepci obecné bezpečnosti je nazýváme Globalisty. Globalisti jsou nástrojem Globálního prediktoru.


Tak jsme si výše ukázali, kdo bude určovat viníka války a protože její organizátor a režisér v jedné osobě je jasný, je jasný i viník. Globalisti nikdy nenechají vinu na sobě, tak to nefunguje. Naopak, Globální prediktor postupuje vždy podle PFŘ a ten, kdo už jí trochu zná, tak ví, že PFŘ vždy končí 7. etapou. V Čechách máme takové přísloví, že po posvícení bývá sračka, to lze také na 7. etapu PFŘ použít. Navíc, dav bude rozzuřen a bude potřeba někoho davu předhodit.


A tak, stejně jako po skončení II. světové války byli naši předci svědky Norimberských procesů, budeme stejně tak my (pokud přežijeme), po skončení právě začínající evropské války svědky tribunálů, které budou „hledat“ a soudit viníky. Myslím, že v Haagu se s tím již začalo. Že se v současné době jako o vinících více mluví o Rusku a o Rusech, tím se nenechte mýlit, jsme teprve na začátku, vše ještě nabere patřičné grády.


A protože Globalisti v této válce hrají za Rusko, je jasné, že Rusko za viníka označeno nebude, tedy bude muset být nalezen někdo jiný a mně osobně se jeví, že v prvních lavicích obžalovaných bude sedět vedle party Zelenského (to je také takový obětní beránek) právě česká vláda. V současné Evropě a ani v Americe nenajdete vládu, která by českou vládu předčila v rozdmýchávání a podpoře války v Evropě. Jasně, polská vláda také podporuje ukrajinské fašisty, ale Polsko je určeno k rozdělení a navíc, u polské vlády nevidím sebevražedné sklony.


Nedávno jsem v ruských mediích zaznamenal, že někdo nadhodil otázku zrušení moratoria na trest smrti a protože Rusko a ruská elita je za 400 let prorostlá právě globalisty, nechá se říci, že zrušení moratoria vychází právě od globalistů.


Tak vidíte, že ne zbytečně nasadily NŘS do hry hráče III. ligy a extraligu stáhly na střídačku. Totiž ti, které nám nyní ukazují na politickém jevišti, ti všichni skončí na lavicích obžalovaných a posléze i na lavicích odsouzených.


No nic, pojďme dál, pojďme zapřemýšlet, kolik lidí, už v tuto chvíli, zabily zbraně dodané českou vládou na Ukrajinu a teď nemám na mysli jen vládu současnou, ale i všechny vlády předešlé, protože zbraně se Ukrajinu dodávají podle m