• mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 63. část

08. 03. 2022 MM


V 55. dílu jsem psal, jak globalisti (GP) po celém světě postahovali z hlavní politické scény své nadějné kádry a poslali do hry III. ligu. GP stáhnul Trumpa, Kurze, Merkel, Babiše, Fica a další, aby je pošetřil do další hry. V 55. dílu jsem také psal, že to stažení kádrů je z toho důvodu, že přijde nová, už doopravdy smrtelná, vlna Covidu.


Dneska už si tím Covidem nejsem tolik jistý, protože v současné době to vypadá, že ten problém, na základě kterého hodlá GP přeformátovat Evropu a v podstatě celý svět, že ten problém se bude jmenovat válka. Na Ukrajině a nejen tam se na problému válka usilovně pracuje.


Ale o válce to dneska výjimečně nebude, dneska chci psát o tom, že stejně, jako u nás NŘS stáhly ze scény Babiše, Kalouska, mladého Klause atd., kteří se poté, až se přežene ten průser, na základě kterého budou moci přeformátovat Evropu, objeví na hlavní politické scéně jako Pán v bílém, tak úplně ze stejného důvodu NŘS stáhly z mediálního prostoru své „alternativní“ weby.


Na venek je celá akce presentována „alternativními“ weby jako censura, ale ve skutečnosti se jedná o pošetření mediálních nástrojů na dobu, až se výše zmíněný průser přežene. Tyhle mediální nástroje jsou pro NŘS natolik cenné, že se NŘS rozhodly je uklidit, aby ty se náhodou v nastávajícím bordelu nezdiskreditovaly. Okamžik, až se tyto nástroje NŘS opět objeví na mediální scéně, je podle mne nastaven na den poté, kdy ředitel cirkusu přestřihne provaz. Aeronet.cz, Protiproud.cz, Ceskobezcenzury.cz, Voxpopuliblog.cz, Prvnizpravy.cz, Czechfreepress.cz, Exanpro.cz a Skrytapravda.cz se stanou novými vůdci společnosti, druhá média je začnou oslavovat a velebit a lid je bude milovat. Celá akce bude vydávána za vítězství demokracie.


A aby tak říkajíc NŘS zaplácly díru po „zakázaných“ webech, tak opět jako na politické scéně, kde stáhly extraligu a na politické hřiště poslaly III. ligu, tak i v mediální scéně už dopředu vytáhly na světlo různé aliance národních sil a různé weby typu kob-forum.eu, přičemž tuhle III. ligu v mediální scéně propagují na různých svobodných rádiích a svobodných vysílačích, zřízených a určených ke stejnému účelu.


A opět, stejně tak, jako jsou III. ligoví politici určeni pouze na jedno použití, stejně tak tyto weby a rádia a samozřejmě lidé, kteří jim posluhují, jsou také určeni na jedno použití. A stejně jako bude všechna vina za „špatná“ politická rozhodnutí (tj. diplomaticky za rozpoutání války nebo jiné průsery) hozena na současnou politickou garnituru, bude stejná nebo podobná vina hozena i na současnou mediální scénu. Nemám přitom vůbec obavu, že by si NŘS likvidovaly vlastní nástroje ze skupiny MAFRA nebo nějaké jiné osvědčené značky. Vždyť právě z tohoto důvodu, tedy nejenom z tohoto důvodu, ale také z tohoto důvodu, vyslaly NŘS na jeviště tuhle mediální III. ligu. V momentu, kdy ředitel cirkusu přestřihne provaz, bude právě tahle III. liga na tom ze všech nejhůře.


V minulém dílu jsem psal, že na českých webech vydávají svá dílka a tak ovlivňují dění v České republice cizinci, kteří už ze své podstaty vždy pracují pro svou zemi a tedy v nezanedbatelném počtu případů tak zákonitě pracují proti České republice. A mě tuhle v této souvislosti napadlo, jestli si NŘS nepěstují tyhle skryté nepřátele právě z toho důvodu, aby na ně po přestřižení provazu mohly ukázat.


Vzhledem k tomu, že se některé vlády evropských států staví zcela nekompromisně na stranu Ukrajiny, viz např. dodávky zbraní na Ukrajinu, to vypadá, že konflikt na Ukrajině hned tak neutichne a že hrozí velké riziko toho, že se konflikt může rozšířit na Slovensko nebo na Polsko nebo dokonce i do České republiky a jestliže se ten konflikt rozšíří až do České republiky a v České republice bude válka, bude potřeba po té válce určit viníky nejen rozpoutání války, ale i viníky všech těch mrtvých, kteří položili životy za obranu vlasti. Potom budou vzneseny otázky, kdo vlastně tu válku rozpoutal a kdo nese odpovědnost za její oběti.


Pak bude právě zajímavé, jak se Globální prediktor k tě