• mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 66. část

22. 03. 2022 MM


Dneska si povíme něco o válce, o válce horké, o válce na 6. prioritě Zevšeobecněných prostředků řízení. Pokud ty prostředky použijete proti jinému státu nebo národu, potom jedná se o prostředky agrese a právě o těchto prostředcích agrese bude dneska řeč.


Avšak nebude to o válce, jejímž účelem je zachvácení cizích energetických, přírodních a lidských zdrojů, nýbrž to bude o válce jako o manévru. Bude to o válce, jejímž účelem je způsobit co největší škodu na obyvatelstvu v určených státech. Ještě jednou, pro méně chápavé, cílem války bude způsobit obyvatelstvu co největší ztráty a zanést mezi obyvatelstvo co největší paniku, aby ti pozůstalí, co se štěstím přežijí, s radostí přijali změny, které se před válkou pohybovaly v kategorii nemyslitelných.


Vy stále nevíte, o které válce chci psát? No přeci o té, kterou NŘS prostřednictvím vlády a parlamentu podporují na nacistické Ukrajině. Komu by se snad nelíbilo, že píšu o Ukrajině jako o nacistické, pojďme se podívat, koho vlastně ty NŘS prostřednictvím vlády, parlamentu a médií podporují.


Začnu třeba vypálením domu odborů v Oděse dne 2. května 2014. Věnujte pár minut těmto krátkým videím, ať víte, co NŘS podporují (a nejen podporují, ale i připravují pro nás, ale k tomu se teprve dostaneme). To nejsou lidé, to je nacistická zvěř! Videa z kyjevského majdanu nebo bombardování Doněcka tou nacistickou svoločí si najděte sami, je jich na internetu dostatek. Že se jedná o nacistickou svoloč, dokazuje i poprava jednoho z vyjednavačů první ukrajinské delegace Denise Kirijeva, který se „prohřešil“ tím, že na jednání přišel patřičně oblečen a že měl snahu i něco řešit. Vždyť podívejte, co udělali s normálními lidmi, vždyť ty lidi normálně zotročili 1, 2, 3, 4, 5. Rusům dá hodně práce, vrátit jim lidskou důstojnost.


Přátelé, dotaz mimo soutěž, jaký je rozdíl, mezi klečením u silnice a tím vyjadřování pokory projíždějícím papalášům a mezi nošením náhubku?


Připadá vám normální, že Česká republika podporuje nacistický režim na Ukrajině a ještě to vydává za svojí dobročinnost? Připadá vám normální, že celé tohle divadlo podporují a pomáhají vytvářet média? (Tady trochu odbočím, napadá mě, že po dvouleté masáži Covidem to jako normální bude připadat hodně lidem a to byl také jeden z cílů Covid, aby lidé ztratili pojem o tom, co je správné a co je špatné, aby ztratili míru rozlišení dobra a zla.)


Mně to ovšem normální nepřipadá, protože si nemyslím, že ti novináři nebo i ti ve vládě a v parlamentu by byl