• mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 69. část

Aktualizováno: 10. 4.

28. 03. 2022 MM


Při hledání pravdy, jak to všechno funguje, je potřeba znát základní principy práce Globálního prediktoru. Jedním z těch principů, který už známe, je, že pravdu před námi vždy ukryje a na místo pravdy před nás postaví dvě lži.


Socialismus – kapitalismus, plánování – svobodný trh, pít alkohol přiměřeně je v pořádku – pít hodně je špatné, kouřit málo je v pořádku – kouřit hodně by se nemělo, atd. Viktor Jefimov o dvou lžích kdysi natočil krátké video, kde to velmi dobře vysvětluje.


V politickém prostředí Globální prediktor také staví na dvou lžích, respektive na dvou druzích lží. Lži č. 1 propagují hlavní média a podstatná část politiků, vláda, president. Těmto lžím můžeme říkat lži vládní a potom tu máme lži opoziční, to jsou lži č. 2. Jak již z označení vyplývá, opoziční lži propaguje opozice se svojí hlásnou troubou alternativními médii, jak ony sami sebe nazývají. Pod opozicí si můžete představit v podstatě všechny strany kromě stran extraligy.


Snad vám, přátelé, moje vysvětlení alespoň trochu pomohlo. GP pravdu schová a lidem strčí pod nos dva druhy lží. A lidi se plácají mezi těmito dvěma lži. Klidně se i do krve hádají za jednu nebo druhou lež, podle toho, na jaké egregory jsou napojeni. Na základě těchto lží umí GP dovést lidi klidně až do stavu, kdy se budou lidi vraždit navzájem, kdy bude soused zabíjet souseda. A když ne zabíjet, tak alespoň udávat, v těžkých dobách to vyjde na stejno.


V Protokolech sionských učenců, které jsou sice 120 let starý podvrh, ale to co popisují je pravdivé, je o médiích toto:


Protokol 16


8. Literatura a žurnalistika jsou dvě nejdůležitější výchovné síly, a proto se naše vláda stane vlastníkem většiny časopisů. To neutralizuje škodlivý vliv soukromě vlastněného tisku a dá nám do vlastnictví obrovský prostředek na ovlivňování veřejného mínění... Jestliže povolíme deset časopisů, my jich založíme třicet, a tak dále ve stejném poměru. O tom však veřejnost nesmí mít ani tušení. Z toho důvodu všechny časopisy, které budeme vydávat, budou zastávat navenek protichůdné názory, čímž si získají důvěru nic netušících oponentů, kteří takto spadnou do naší pasti a budou zneškodněni.


9. V první řadě budou stát orgány oficiálního charakteru. Ty budou vždy chránit naše zájmy, a tudíž jejich vliv bude poměrně nevýznamný.


10. V druhé řadě budou polooficiální orgány, jejichž postoj bude vlažný a neutrální.


11. Do třetí řady postavíme jakoby naši opozici, která třeba jen v jednom ze svých orgánů bude představovat náš protipól. Naši skuteční protivníci přijmou tuto zdánlivou opozici jako svoji vlastní a odkryjí nám své karty.


Právě podle bodu 11 se řízené opozici říká, že je to ta „správná opozice“, ta „naše“. Proto je dobré alternativní weby sledovat, protože to co hlásají, tak to určitě tak není.


No, dali jsme si trochu teorie (Bez teorie nám hrozí smrt, kdo to řekl?) a nyní se pokusím vysvětlit svůj pohled na právě probíhající procesy, ale z větší výšky, řekněme z pohledu střednědobých procesů.


V roce 1917 byl se svým týmem ze Švýcarska do carského Ruska s úkolem vyvolat v Rusku socialistickou revoluci vypraven Vladimír Iljič Lenin, vlastním jménem Uljanov.