• mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 70. část

11. 04. 2022 MM


Můj pohled na současné dění na Ukrajině se liší jak od všeobecně uznávaného pohledu, reprezentovaného hlavními médii – tj. pohled protiruský, ten si můžeme pojmenovat jako lež č. 1, tak i od pohledu menšinového, reprezentovaného „alternativními“ médii - tj. pohled proruský, ten si pro změnu můžeme pojmenovat jako lež č. 2. O principu dvou lží více zde.


Abyste lépe pochopili, o čem píši, doporučuji shlédnout ukrajinský seriál „Sluha národa“, ve kterém velký režisér (GP) vybral na hlavní roli současného presidenta Ukrajiny Vladimíra Zelenského (Володимир Зеленський).


Seriál točili v letech 2015, 2017 a 2019 a jedná se nejen o volební kampaň Vladimíra Zelenského, ale zejména o zprávu sluhům globalistů, o jakousi matrici budoucího vývoje na Ukrajině. Nevím, jak moc je seriál známý v České republice, ale já se o něm dozvěděl teprve nedávno.


Podařilo se mi shlédnout všech 49 dílů a musím říci, že kdyby Česká republika nebo Slovensko mělo takového presidenta, jakého ztělesnil v seriálu Vladimír Zelenský, chodili bychom se mu všichni každé ráno klanět (obrazně). Král Miroslav by se před ním musel stydět, jakým dobrým, neúplatným, spravedlivým, prozíravým a zde si můžete přidat všechny kladné vlastnosti, které znáte, se ukazuje být president Zelenský v seriálu.


Na první pohled ten seriál vypadá jako pohádka pro dospělé, ale já tam objevil i základní myšlenky z Koncepce obecné bezpečnosti, což mi udělalo velkou radost. Například myšlenka, že ze všeho nejdůležitější je, aby se maximum lidí stalo doopravdy lidmi. A to nebyla myšlenka jediná, v seriálu také zaznělo, že moc je v praxi realizovaná schopnost řídit.


Kromě toho je v seriálu také ukázáno, jak ve skutečnosti funguje řízení státu v současné společnosti. No samozřejmě, že o vlivu globálního řízení tam nic nenajdete, ale o vlivu a intrikách jeho slouhů oligarchů je v podstatě celý seriál.


Dále je tam na příkladu diplomatické roztržky mezi Ukrajinou a západními státy a Japonskem ukázána nesmyslnost umělého ukrajinského jazyka, kdy úředníci na ministerstvu zahraničí nepochopili příkaz ministra a na místo jižní Koreje pozvali na nějaký summit Koreu severní. Úředníci si prostě v ukrajinštině zaměnili význam slova jižní a severní (південний і північний). Korunu tomu všemu nasadí ministr, že když to vysvětluje presidentovi, tak sám neví, co je co.


Také jsem zachytil zmínku o Buči. V 1 dílu 2. série se mluví o městu Buči, známého v dnešní době spousty mrtvých na ulici. Tyto díly byly točeny někdy ve 2017, a kdybych byl nějaký konspirátor, tak bych mohl celkem úspěšně tvrdit, že scénář dnešních událostí ve městě Buči byl znám už v roce 2017, když film točili.


Když naváži na analýzu z Projektu Mezimoří a Trojmoří, tak vlastně stačí jen doplnit pohled na Vladimíra Zelenského a na jeho roli.


Přátelé, Vladimír Zelenský (a jeho parta) byl vybrán Globálním prediktorem jako vůdce, který vytáhne Ukrajinu z problémů a který na Ukrajině navodí pořádek. Kromě jiného, samozřejmě, mluvím pouze o jednom z cílů GP. O přeformátování Evropy dnes psát nebudu, tomu jsem se snad dostatečně věnoval v minulých dílech.


Pojďme se podívat, jestli se Vladimíru Zelenskému daří plnit jemu zadané úkoly. Předně, co potřebuje Ukrajina? No, podle mě se Ukrajina zejména potřebuje zbavit nacistické svoloče, kterou si tam GP vypěstoval a kterou hodlá použít na přeformátování Evropy. Já vím, celá „alternativa“ tvrdí, že ta svoloč byla vypěstována proti Rusku, ale ne přátelé, je to proti nám Evropanům. Na nás je poženou.


Údajně právě v těchto dnech probíhá jednání Rusů s GP, jestli GP dovolí celou tu celosvětovou sebranku začistit. Co je na tom pravdy, to ukáže budoucnost, ale je pravda, že vedení „Azovu“ se snaží všemožnými silami zmizet z Mariupolu. Pokud by Rusové alespoň částečně tu sebranku začistili, míra krvavosti evropské perestrojky by se podstatně snížila.


No nic, vraťme se k denacifikaci Ukrajiny. Já si osobně myslím, že je téměř ukončena. Údajně cca 4 miliony Ukrajinců opustilo Ukrajinu. Ja