• mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 72. část

29. 05. 2022 MM


Zrušení úročení úvěrů a hypoték je základní předpoklad ke spravedlivé společnosti. Zrušení lichvy je pro společnost zcela zásadní věc. Proč nás má vykořisťovat hrstka vyvolených jen proto, že si přisvojili právo vyťukávat peníze na klávesnicích a za to po nás žádat úrok. Vládci Země se stali našimi vládci jen proto, že mají více znalostí (a asi i drzosti), nicméně s postupem rozvoje internetu se znalosti dostávají i mezi obyčejné lidi a tak je jen na obyčejných lidech, aby si tyto znalosti osvojili a přestali se nechávat balamutit (a holit a stříhat jako ovce).


J. V. Stalin psal o lichvě přibližně takto: „Ve spravedlivé společnosti není místo ani pro korporace lichvářských klanů s jejich nadstátními monopoly na institut půjček a řízení pomocí investic do rozvoje národního hospodářství; není místo ani pro monopol jak židovské, tak národní převážně humanitní „inteligence“, umějící jen plácat (ale neumějící řídit okolnosti) o interpretaci okolního smyslu bytí a morálního práva na parazitismus menšiny na práci většiny; a především o opodstatnění práva na lichvářský parazitismus bankovních klanů, jako základ lžidemokracie a „práv“ člověka po celém světě.“


A víte, jak vznikly nadstátní monopoly a korporace lichvářských klanů, které nás od listopadu 1989 vykořisťují? To si paraziti zřídili v USA centrální banku a začali tisknout dolary, za které postupem doby v podstatě skoupili celý svět. Aby jim to šlo snadněji, vyvolali světové války, aby v nich nechali umřít desítky milionů lidí. Aby zbylý Svět akceptoval jejich parazitismus, vytvořili si americkou armádu a tu rozmístili jako svého policajta po celém světě.


Železná opona musela padnout právě proto, aby paraziti mohli za cenu nazeleno obarvených papírků „skoupit“ náš státní majetek. Kvůli tomu založili v každém socialistickém státě Prognostické ústavy, ve kterých si vyučili své slouhy, naše zrádce, které potom dosadili do důležitých státních funkcí a za jejich pomoci poté rozkradli celou republiku (nejen tu naši).


Co to po právní stránce znamená? Nevím jak pro vás, ale pro mne to znamená, že veškerý majetek na území České republiky byl zahraničními majiteli získán podvodně a tudíž není jejich, ale náš. Okradli nás, kdy výměnou za svoje bezcenné zelené papírky nám pod hrozbou vojenské agrese vnutili „odprodej“ našich průmyslových