top of page
  • mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 76. část

Aktualizováno: 26. 9. 2022


Dneska se pokusím okomentovat současné dění. Podle mne, všechno jede podle plánu globalistů (GP), východoevropská apokalypsa se blíží.


Dne 19. 09. 2022 nám ukázali, ve kterých státech (také) bude horko. Jedná se o státy, které uzavřely hranice pro ruské turisty, tedy o Polsko, Litvu, Lotyšsko a Estonsko.


Dne 21. 09. 2022 ruský president Vladimír Vladimirovič Putin vyhlásil omezenou mobilizaci pro cca 300 tisíc záložáků.


Dne 22. 09. 2022 se na ruských hraničních přechodech začaly tvořit dlouhé fronty záložáků, kteří před svou povinností utíkají do zahraničí. Zde např. situace z rusko-mongolského hraničního přechodu Kjachta – Altanbulag z rána dne 22. 09. 2022 a zde z večera téhož dne. Když jsem tam přecházel před měsícem, bylo tam pár aut a všechno většinou Mongolové, co jezdí do Ruska nakupovat.


Dne 29. 09. 2022 končí klídek, který vyhlásily NŘS. Různé hokejové kluby, které v současné době odpočívají na střídačce, svolávají demonstrace proti všemu možnému. Jednou proti vládě, potom na podporu prsů a pak zase proti vládě, atd., stále dokola.


A nyní se pojďme podívat, jak spolu ty výše uvedené informace souvisí, přičemž se vyhneme jak lžím č. 1, tedy lžím hlásaným hlavními masmédii, tak i lžím č. 2, tedy lžím hlásaným alternativními médii.


Přátelé, kontrolní otázka, proč Polsko a pobaltští tygříci uzavřely hranice pro ruské turisty. Co je hlavním účelem uzavření hranic, co myslíte? Není třeba to zdůvodnění, že tam Rusy nechtějí, pouze zástupný důvod? Anebo by mohlo být hlavním a skrytým důvodem třeba to, že na území Polska, Litvy, Lotyšska a Estonska (nejen) bude horko, tak aby tam Rusové nepřišli k úhoně?


No, s tímto zdůvodněním asi většina čtenářů nebude souhlasit, ale pojďme dál, dáme druhou kontrolní otázku, proč v Rusku vyhlásili částečnou/ s tajným dodatkem/ prý úplnou mobilizaci. Určitě kvůli Ukrajině, jak hlásají všechna média? Přemýšlejte.


Po vyhlášení mobilizace začal ne všeobecný, ale přeci jen významný úprk mladých mužů ze země. Podle médií proto, že někteří Rusové nechtějí za svoji vlast bojovat, není se co divit, západní propaganda u mnohých vítězí. A kam Rusové utíkají? Podle mne zejména do všech okolních států, které nezavřely hranice.


Já když jsem o věci přemýšlel, říkal jsem si, tak je mobilizace a chlapi utíkají. Vždyť to je přece protizákonné, přičemž všichni to vědí, všichni to vidí, ale nikdo proti tomu nic nedělá. Proč třeba nevydají pokyn hraničářům, aby vojáky v záloze ven nepouštěli? A tak jsem si položil otázku, a není náhodou pravým důvodem té mobilizace, aby mladí Rusové přesídlili do okolních států?


Ano přátelé, dovoluji si tvrdit, že hlavním důvodem ruské mobilizace je přesídlení mladých mužů do okolních států. Teď si určitě klepete na čelo a říkáte si, co je to za blbost, proč by se měli mladí Rusové někam přesídlovat. Ano proč?


Přátelé, je to jasné, jak facka. Proč Švédsko a Finsko zrušily svou neutralitu? Psal jsem o tom zde, protože se budou připojovat k Rusku. A stejné to bude s dalšími okolními státy. Proto jsou tam potřeba noví Rusové.


Byl jsem nedávno v Mongolsku a tam normálně už 4 roky chybí 90 km asfaltu na vzdálenosti cca 230 km mezi dvěma největšími městy Darchanem a Ulánbátarem. To mne přivedlo na myšlenku, jestli se nebude dělit také Mongolsko, protože silnice z východu na západ se staví podstatně rychleji, než výše zmíněná oprava silnice mezi Darchanem a Ulánbátarem, kterážto vede od severu k jihu. Přitom tam asfaltka byla, ale všechno je to rozvrtané a největší důraz je kladen na to, aby nikdo nemohl projet jak po té staré, tak ani po nových úsecích opravené silnice. V některých místech, kde už se jezdí po nové silnici, je zcela nesmyslně stavěna souběžná jako dálnice, asi proto, aby se patřičně plýtvalo kapacitou už takhle laxních stavbařů. V Mongolsku potřebují ruské odborníky jako sůl.


Ale pojďme zpátky k důvodům mobilizace. Polsko, Litva, Lotyšsko a Estonsko uzavřely své hranice také proto, aby byl zvýšen imigrační tlak na další sousední státy Ruska, kam je potřeba mladé Rusy přesídlit.


Na celé akci je důležité si všimnout opět jednotného velení operace pěrestrojka / pěrestrelka Evropy. Uzavření hranic Polskem, Litvou, Lotyšskem a Estonskem jen pár dní předcházelo vyhlášení mobilizace Ruskem.


A vzpomínáte na vyhlášení Ukrajiny ze dne 18. 02. 2022, že hodlá vyrábět jaderné zbraně? A co se stalo potom? Prezident Putin vydává ve svém projevu k národu ze dne 21. 02. 2022 úmysl Ukrajiny jako projev vážného nebezpečí ze strany Ukrajiny a ve svém projevu k národu ze dne 24. 2. 2022 za jeden z důvodů vstupu ruských vojsk na Ukrajinu. Tedy úplně stejný postup, nejprve nahrávka od „protivníka“ a potom smeč.


Ruská mobilizace je tématem těchto dní jak v hlavních masmédiích, tak i v řízené „alternativě“. Já, jako šachista, bych ruskou mobilizaci připodobnil tahu koněm. Jeden krok dopředu a dva kroky do strany (krokem dopředu mám na mysli tvrzení, že Rusko „prohrává“ na Ukrajině.) A všechna média komentují krok dopředu a ty dva kroky do strany, to důležité, to nikdo nevidí. Proč?


Přátelé, představte si divadlo. To všichni známe, máme hlediště, to jsme my diváci, náš běžný život, a také máme jeviště, což je veškerá politická scéna včetně masmédií, která nám říká a ukazuje, jak máme žít a na co se máme připravit.


A jak je to v normálním divadle? Co běží na jevišti, co se tam odehrává? Ano, odehrává se tam hra a tu hru někdo napsal, do té hry někdo obsadil herce a těm hercům určil jejich role, přičemž každému dal jeho scénář. Nad jevištěm se nachází provaziště, ale to už běžný divák nevidí a za jevištěm se ještě nacházejí technické prostory, bude tam někde rekvizitář, maskér a hlavně kdo? No jasně, ředitel divadla, který rozhoduje o tom, co se bude hrát. To vše už však běžný divák nevidí.


A nyní si odpovězme na otázku, proč všechna média, a dá se i říci, že všichni normální lidé, komentují pouze ten krok dopředu („válka“ na Ukrajině). Ano, přátelé, protože to je krok, který je vidět, dva kroky stranou vidět nejsou, a proto je také nikdo nekomentuje a ani při svém rozhodování nebere v úvahu.


Tak jako na jevišti v divadle nám ukazují něčí hru, tak stejně tak v životě nám na politickém jevišti také ukazují něčí hru. A ptá se někdo, kdo tu hru napsal, ptá se někdo, kdo rozhodl, že se bude hrát právě tato hra a ne nějaká jiná. Ptá se snad někdo, kdo obsazoval herce. Kdepak, nikdo se na takovéto otázky neptá a přitom život, náš společný život se odehrává podle úplně stejných pravidel, jako funguje divadlo. Přitom ředitel (režisér) si vybírá herce ze svých elit a právě na politické scéně můžeme sledovat herce profesionály. A ti z elity, kteří nemají na to, být profesionálními politiky, tak ti potom hrají v normálních divadlech nebo se nakrucují před kamerou.


Když bych měl mluvit trochu odborně, tak podle Plné funkce řízení (PFŘ) se normální člověk podílí na řízení společnosti až od druhé poloviny 5. etapy PFŘ, od tvorby struktur. No to jsem napsal velice optimisticky, protože normální člověk se nepodílí ani na té tvorbě struktur.


Anebo myslíte, že ano? Že na tvorbě struktur se někdo z vás podílí, třeba u voleb? Ale kdepak, ty struktury jsou pro vás už dávno připraveny ředitelem divadla (opět připomínám 59. díl Politická scéna jako hokejové ligy). Tak to vidíte, ani na tvorbě těch struktur se normální lidé nepodílejí.


Teď je namístě otázka, na čem se tedy obyčejní lidé podílejí. Kdybych odpověděl na ničem, nebylo by to správně, podle mne se lidé významně podílejí zejména na vytváření iluze. Ano, iluze, že existují nějaké politické strany, které spolu soutěží u voleb o to, kdo v následujícím období společnost povede. Komu se ještě nerozsvítilo, dejte si film Matrix a opět doporučuji, kdo ještě nečetl nebo už zapomněl od Zaydela Limes Inferior.


Vytváření iluzí je hlavním úkolem globalistů, resp. Globálního prediktoru (GP) cirka od konce 1. světové války, kdy GP přešel na řízení společnosti pomocí demokracie. Iluze, že si občané vládnou sami, iluze, že Američané byli na Měsíci, iluze, že sport nemá s politikou nic společného, iluze, že káva není jed, Covidová iluze, atd., atd. Všude jen samá iluze. Dneska vítězí ukrajinská iluze.


Proč tolik o iluzích? Inu proto, že právě ukrajinská válka a ruská mobilizace jsou jedna veliká iluze. Ne, neberte mne za slovo, ano, mrtví tam určitě jsou a nebude jich málo, ale když to porovnáte s 2. světovou válkou, ve které si GP také řešil nějaký mindrák, tak přeci jenom nyní je mrtvých podstatně méně (zatím).


Mluvil jsem o ruské mobilizaci a o jejím pravém účelu. Mobilizace jako chod koněm. Krok o jedno pole dopředu, to je to, co nám ukazují v divadle na jevišti, to je to, co všichni vidíme a co také všichni komentují. A dva kroky do strany, to je v případě těch uzavřených hranic a následné mobilizace právě přesídlení mladých Rusů do států sousedících s Ruskem, které budou připojeny v dohledné době k Rusku. Ty dva kroky stranou jsou vždy mnohem důležitější, než ten jeden krok dopředu. Krok dopředu vlastně slouží k tomu, aby zakryl dva kroky do strany. V dohledné době znamená, že celá ta pěrestrojka/ pěrestrelka Evropy je naplánována globalisty na 11 let a nyní končíme třetí rok, takže do roku 2030 by mělo být vše hotové.


Že se situace přiostřuje, vidíte např. zde: Lavrov obvinil svět z propagandy a odešel z jednání Rady bezpečnosti OSN - Novinky i zde: Rakousko se ocitlo před kolapsem. Do země proudí víc běženců než během migrační krize - Novinky . Obávám se, že bude hořet takřka celá Evropa.


A co na závěr? Dneska nic, však si to každý může najít v minulých dílech, které zejména začínajícím studentům KOB vřele doporučuji číst od úplného začátku.


Slovníček: Poly = mnoho a tikos = zájmů, politika = tedy znamená mnoho zájmů.

Slovní spojení: „Já se o politiku nezajímám“ znamená, že dotyčný se nezajímá o své zájmy. Dotyčný si může být jist, že o „jeho“ zájmy se bude starat někdo jiný, avšak ke smůle dotyčného, už ne v jeho zájmu, ale v zájmu svém.


pokračování

minulý díl

1 857 zobrazení7 komentářů
bottom of page