• mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 76. část

Aktualizováno: 26. 9.


Dneska se pokusím okomentovat současné dění. Podle mne, všechno jede podle plánu globalistů (GP), východoevropská apokalypsa se blíží.


Dne 19. 09. 2022 nám ukázali, ve kterých státech (také) bude horko. Jedná se o státy, které uzavřely hranice pro ruské turisty, tedy o Polsko, Litvu, Lotyšsko a Estonsko.


Dne 21. 09. 2022 ruský president Vladimír Vladimirovič Putin vyhlásil omezenou mobilizaci pro cca 300 tisíc záložáků.


Dne 22. 09. 2022 se na ruských hraničních přechodech začaly tvořit dlouhé fronty záložáků, kteří před svou povinností utíkají do zahraničí. Zde např. situace z rusko-mongolského hraničního přechodu Kjachta – Altanbulag z rána dne 22. 09. 2022 a zde z večera téhož dne. Když jsem tam přecházel před měsícem, bylo tam pár aut a všechno většinou Mongolové, co jezdí do Ruska nakupovat.


Dne 29. 09. 2022 končí klídek, který vyhlásily NŘS. Různé hokejové kluby, které v současné době odpočívají na střídačce, svolávají demonstrace proti všemu možnému. Jednou proti vládě, potom na podporu prsů a pak zase proti vládě, atd., stále dokola.


A nyní se pojďme podívat, jak spolu ty výše uvedené informace souvisí, přičemž se vyhneme jak lžím č. 1, tedy lžím hlásaným hlavními masmédii, tak i lžím č. 2, tedy lžím hlásaným alternativními médii.


Přátelé, kontrolní otázka, proč Polsko a pobaltští tygříci uzavřely hranice pro ruské turisty. Co je hlavním účelem uzavření hranic, co myslíte? Není třeba to zdůvodnění, že tam Rusy nechtějí, pouze zástupný důvod? Anebo by mohlo být hlavním a skrytým důvodem třeba to, že na území Polska, Litvy, Lotyšska a Estonska (nejen) bude horko, tak aby tam Rusové nepřišli k úhoně?


No, s tímto zdůvodněním asi většina čtenářů nebude souhlasit, ale pojďme dál, dáme druhou kontrolní otázku, proč v Rusku vyhlásili částečnou/ s tajným dodatkem/ prý úplnou mobilizaci. Určitě kvůli Ukrajině, jak hlásají všechna média? Přemýšlejte.