top of page
  • mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 79. část

17. 01. 2023 MM


Máme za sebou 1. kolo prezidentských voleb a dneska se podíváme, co nám toto 1. kolo ukázalo. Ukázalo nám, a to především, že 68% voličů je se současným systémem spokojeno. Soudím podle toho, že těchto 68% se k volbám dostavilo zcela dobrovolně bez jakéhokoliv nátlaku. Ze zbylých 32% lze jen těžko soudit, kolik z nich je zastánců hesla: „Já se o politiku nezajímám“, a kolik z nich je těch, co k volbám nešli zejména proto, aby nelegitimizovali současný systém.


Ti, kdo už četli Zaydelův Limes Inferior, ti vědí, o čem píši. Už to zní jako fráze, „žijeme v Matrixu“, ale vždycky u voleb se ukáže, že lidé jsou šťastni, že tak mohou žít. Bača zavelí a stádo naběhne, jednou k volebním urnám, podruhé do války. Výsledek bývá vždy jen jeden.


Nedávno jsem se na jedné diskusi setkal s tím, že se tam diskutující rozčiloval nad tím, že někdo jiný psal o lidech jako o davu a o stádu. Jak tedy potom nazvat těch 68%? Hlupáky? Já myslím, že „stádo“ je označení mnohem jemnější a také mnohem přiléhavější. Videa z chování stáda, zejména ovcí, kterému je chování stáda lidí tak podobné, jsem vybral tato: zde a zde.


Ten dotyčný se rozčiloval zcela zbytečně, neboť 68% voličů šlo k volebním urnám zcela dobrovolně a rádo, protože oni „rozhodují“ o tom, jestli bude prezidentem Petr nebo Pavel. Člověk může 100x vysvětlovat, co je to bezstrukturní řízení, co je to tlak prostředí, ale oni se učit nebudou a nebudou. Zajeté koleje, zvyk, sociální programy vyryté v pamětech biorobotů.


Co s tímto materiálem asi tak můžou Naše řídící struktury dělat? Nic, přátelé, říkám to na rovinu – NIC! Nic než to, co s ním (s tím materiálem) právě dělají. Copak je možné opřít se při řízení o stádo, které dělá to, co mu kdosi nakuká? Není, všichni víme, že NENÍ! Jen si představte, kolik hlupáků si myslelo či dosud si myslí, že by nějaká pipina mohla zastávat prezidentský úřad.


Musím čestně přiznat, že děkuji Bohu, že vůbec máme Naše řídící struktury (NŘS), protože kdyby tady doopravdy měla být nějaká demokracie, tak jsme jako národ i jako stát už dávno zanikli. Stádo debilů (to není nadávka) nemůže vést společnost.


A tak, když už k těm volbám „musíte“ (prostě jste tak naprogramovaní, že musíte), tak alespoň přemýšlejte, než tam nějaké to jméno hodíte.


Babiš hot a Pavel čehý,

Babiš mír a Pavel válku,

Co si zvolíš ty, hlupáku?


Teď zejména ti znalejší se ptají, proč Andrej Babiš a ne Petr Pavel, když jsou to vejce z jednoho košíku, když oba dva (ostatně stejně jako to zbylé křoví) jsou kádry NŘS. Finta, přátelé, je v tom, že Andreje Babiše si NŘS vychovávají od jeho mládí (od Maroka), na Andreje Babiše navěsily bývalý státní majetek a udělaly z něj jakoby oligarchu, ale jen proto, respektive také proto, aby jej ta západní svoloč za souhlasu Havla a Klause (1) nerozkradla.


Všimněte si, že na Andreje Babiše NŘS navěsily a tím i zachránily zejména potravinářský průmysl, aby měl národ co jíst. Kvůli Andreji Babišovi a „jeho“ majetku NŘS vymyslely institut svěřenských fondů. Už se těším, až bude rozhodnuto, že veškerý majetek „uklizený“ chytrolíny do svěřenských fondů, propadne státu. Ani nebude potřeba dělat nějaké znárodnění.


Dnešní situace je pro nás daleko horší, než jak ve svých Otázkách – Odpovědích varuje Valerij Viktorovič Pjakin. My se totiž nenacházíme „jen“ na nějaké hraně globální ekologické, ekonomické a vojensko-politické katastofy, ale my se nacházíme přímo na prahu hladomoru a k tomu ještě střiženému jakým si druhem občanské, nebo spíše rabovací války, vynucené nedostatkem všeho. Myslíte, že přeháním, rád bych, ale na hranicích už čeká Kraken, jen ještě nedostal vízum, prý až po volbách.


Proto bych byl raději, aby byl zvolen Andrej Babiš, do kterého NŘS mnoho investovaly (nemyslím peníze). Mám za to, že by o něj určitě nerady přišly, protože jako kádr je nadějný a pokud se bude učit alespoň tak, jako se na Vysočině učil Miloš Zeman, mohlo by to být ku prospěchu jak Čechům, tak i Slovákům.


Pokud by se v České republice situace zvrtla a ten hladomor by doopravdy přišel (ono to na NŘS zase až tak nezávisí), tak by to prezidenta Andreje Babiše nejspíše smetlo a NŘS by také mohly o své řízení přijít, viz silné a slabé manévry. Proto si myslím, že pokud bude zvolen Andrej Babiš, budou se NŘS snažit zmírnit veškeré následky přicházejícího svrabu už jen z jakého si pudu sebezáchovy.


Naproti tomu, pokud bude zvolen Petr Pavel a přijde-li hladomor do Čech na Moravu a do Slezska, na řízení NŘS to nebude mít žádný vliv, jeho ztráta bude plně v souladu se 7. etapou Plné funkce řízení (PFŘ), bude použit a potom spláchnut.


Pokud bude prezidentem zvolen generál Petr Pavel, jak jsme na vojně říkávali zelený mozek, bude to znamenat, že Andrej Babiš si posedí ještě 4 – 5 let někde v závětří (na střídačce) a že nastávající 3 – 4 roky budou, zejména pro obyčejné lidi mnohem tvrdší, než by byly, kdyby byl zvolen Andrej Babiš.


Na závěr se ještě vrátím k tomu, co jsem zmínil v úvodu: „Jít volit, nebo nejít? Měl jsem rozhovor s mladým mužem (VŠ, 33 let):

Já: Jdete volit?

On: Ano.

Já: Komu to hodíte?

On: Asi tomu mladému.

Já: A víte, že svou přítomností u voleb legalizujete současný systém?

On: Když tam nepůjdu, tak stejně nic nezměním.


Chtěl bych na tomto příkladu ukázat, jak bych tak řekl, zmatenost lidí. První u čeho se zastavím, je jeho konstatování: „Hodím to tomu mladému“. Kdyby mladí lidé znali alespoň trochu Dostatečně všeobecnou teorii řízení (DVTŘ) a její „perlu“ PFŘ, tak by věděli, že k řízení je potřeba nejen teorie řízení, ale také zkušenosti manažera, no a kdyby ti mladí lidé alespoň trošku používali mozek, tak by sami museli přijít na to, že mladý člověk žádné zkušenosti mít nemůže, prostě to není možné. K tomu nikdo nemusí být žádným Einsteinem, aby toto domyslel.


Druhé, o čem chci mluvit, je konstatování: „Když tam nepůjdu, tak stejně nic nezměním“. Nebudu nyní řešit, jestli účast u volební urny něco změní nebo nezmění, jen se chci pozastavit nad logikou jeho myšlení, tedy spíše nad jeho nelogičností.


Když tam nepůjdu, tak stejně nic nezměním“, a co se stane, když k těm volbám půjdu? Změním něco, nebo také nic nezměním? Podle mne také nic nezměním. Tedy ať jdu k volbám nebo nejdu k volbám, výsledek je stejný, tedy podle logiky: „Když tam nepůjdu, tak stejně nic nezměním.“ A tak vzniká otázka, proč jsem tam tedy šel. Ať tam jdu nebo tam nejdu, stejně nic nezměním. Napište v komentářích, jak moc se pletu.


A co na závěr? Přátelé, stále jedno a to samé, učit se, učit se a učit se. Mnozí už ví, že Koncepce obecné bezpečnosti (KOB) není jen o znalostech, ale také, a to především, o práci na sobě. No a těm, co stále s učením váhají, a já s tím nedám pokoj, doporučuji, aby si přečetli Zaydelův Limes Inferior, to je slabikář budoucnosti připravené pro naše děti a vnoučata.


2 314 zobrazení24 komentářů

24 Comments


KoncepceObecnéBezpečnosti
Feb 10, 2023

Lidé se ptají, co bude dál, na co se máme připravit - tady mají odpověď: Policie v Praze zastřelila lupiče se sekyrou - Novinky

Přátelé, připravují nás na násilí, toto je už druhá vražda, kterou v krátké době provedl policista. Také si všimněte, jak hodně tam je v diskusi souhlasných příspěvků.

Nemyslím, že by ve společnosti bylo tolik deprivantů, jak málo vyvinuté lidi nazývá docent Koukolík, ale jedná se o práci agentur, ovlivňujících mínění lidí.

Like

frantisek.plancar
Jan 21, 2023

Tomáš Marný klame od samého začiatku a snaží sa ovečkám ukazovať správny smer. Jeho argumenty sú smiešne a bohužiaľ s ťažkými dopadmi na nielen Český národ

Like
KoncepceObecnéBezpečnosti
Jan 21, 2023
Replying to

Za nickem Tomáš Marný se podle mne skrývá celá agentura.

Like

KoncepceObecnéBezpečnosti
Jan 21, 2023

Nejen pro Marcelku, to mi přišlo na mail. Jak jsem psal níže, rozdělují národ a jestli tam dají Pavla a opravdu "přijde" válka, ještě to svedou na lidi, že si lidi válku (Pavla) sami zvolili.

Není to špatně vymyšlené. Nejdřív Pavel naplní kotel a pak přijde Babiš jako pán v bílém a stádo bude bučet radostí. Asi to se stádem jinak nejde.


Tak toto přišlo z adresy: Tomáš Marný <info@pravdavolebprezidenta.wiki> a Tomáš Marný <info@pravdavolebprezidenta.store>

Ahoj,

Babiše už nechce ani Okamura s Baštou. Nechce ho nikdo v Evropě. Je to prostě lůzr, ani na hlasování o nedůvěře vládě nedorazil. Lže, krade, podvádí, teď v sobě dokonce objevil víru a chtěl do kostela k Jezulátku. To je špatný vtip, ne? 27. a…

Like
brgal
Jan 23, 2023
Replying to

To teda byl výkon.

Like

marcelka1612
Jan 19, 2023

Dnes mě dost zamrazilo, šla jsem kolem plakátu Pavla a všimla si, že má číslo 4. A číslo 4 znamená řád, pořádek, moc, tedy hodnoty, na kterých on staví. Číslo 4 je vidět třeba na znaku policie, NATO. A on si to číslo vylosoval! Je to náhoda? Nějak se mi to nezdá, vždyť náhody neexistují. Co si o tom Milane, myslíš? Má to na něco ukázat? Překvapuje mě, kolik lidí se s tím jeho řádem a klidem ztotožňuje. Opravdu potřebují, aby jim tyto hodnoty dal někdo zvnějšku? Přece dává smysl si vytvořit svůj vlastní řád, který mi vyhovuje, a směrovat k vnitřnímu klidu. Proč mi to má dát někdo zvenku? Řád pana Pavla může znamenat něco úplně jiného než by lidé…

Like
marcelka1612
Jan 21, 2023
Replying to

Ano, s tím rozdělením národa naprosto souhlasím, možná s cílem vyvolat tu občanskou válku. Přesto mám pocit že Pavlovci na to naskakuji víc. Podobně jako za covid, rouškari - nerouškari, očkovaní - neočkovani. Ti druzí museli být umírnění, dělali přece něco špatného, stejně jako teď je přece špatné podporovat Babiše, že?

Like

KoncepceObecnéBezpečnosti
Jan 19, 2023

ANO vyjelo s novým billboardem: Generál nevěří v mír - Novinky To už je druhý billboard, kde je tématikou válka. Mám obavu přátelé, že bude zvolen generál a lidem pak řeknou, můžete si za válku sami, vždyť vy jste si generála zvolili. Babiš vás na to upozorňoval. Soudím podle současného průběhu volební kampaně, jestli se tomu dá tak říkat.

Like
bottom of page