top of page
  • mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 80. část

Aktualizováno: 29. 3. 2023

14. 03. 2023 MM

Prezidentské volby máme zdárně za sebou, prezidenti spolu poobědvali a oficiálně si vyměnili role. Píši oficiálně, protože podle toho, že Miloš Zeman zůstává v Lánech, soudím, že jeho hlas bude vždy slyšet mnohem více, než hlas Petra Pavla na Hradě. Na řadě je otázka, co bude dál?


Bude to tak husté, jak jsem psal (1, 2), nebo to nějakým stylem prolezeme, jak se říká, s odřenými zády?


Podle mého, soudě i podle protahování událostí na Ukrajině to vypadá, že to, přátelé, prolezeme a jak moc budeme mít odřená záda, to ukáže čas. Právě to protahování „války“ na Ukrajině u mne vzbuzuje optimismus.


Proč? Podle mého, na Ukrajině v současné době probíhá silné začišťování od ukrajinských „hrdinů“. Vše podle hesla – „Posloužil jako živý, ještě lépe poslouží jako mrtvý“. Prostě 7. etapa Plné funkce řízení je neúprosná, údajně tyto „bojovníky“ svážejí z celé Evropy a poté je nasazují do přední linie, kde je spolehlivě ničí ruské rakety.


Asi se ptáte proč? No prostě proto, že tyto nelidi nikdo nechce. A nejedná se jen o Ukrajince, ale třeba i o mezinárodní teroristy Islámského státu. Nechce je Západ a nechce je samozřejmě ani Východ, a proto jsou potichu na Ukrajině začišťovány. Vypadá to, že Miloš Zeman věděl moc dobře, co dělá, když povolil 103 Čechům bojovat na Ukrajině. Také dodávky zbraní z tohoto pohledu vypadají jinak, protože čím více dodaných zbraní na Ukrajinu, tím více „bojovníků“ k těmto zbraním.


Existuje také teorie, že protahování dění na Ukrajině je způsobeno tím, že mezi nadnárodními elitami probíhají složitá jednání o tom, co bude dál, nicméně já osobně se domnívám, že hlavní směry jsou vytyčeny Globálním prediktorem (GP) a že se spíše jedná jen o kosmetické úpravy.


Když už jsem opět zmínil GP, toho tajemného ředitele zeměkoule, kterého nikdo nikdy neviděl, ale většina z nás ví, že prostě existovat musí. Někdo prostě musí provádět 1. až 4. etapu Plné funkce řízení (a částečně i 5. etapu). Tedy nevíme kdo to je, ale třeba tento obrázek naznačuje, jak pracuje.Nabídnu Vám svou teorii. Asi nepovím nic světoborného, když řeknu, že ti dva sedící na trůně, ten nalevo s hadí hlavou a ten napravo s krokodýlí hlavou, mají zobrazovat dvě křídla GP, tedy horní Egypt (podle toku Nilu) s hlavním městem Théby (bílá vlajka, revoluční metody, znázorněn jako krokodýl) a dolní Egypt s hlavním městem Memphisem (červená vlajka, evoluční metody, znázorněn jako had). Pod nimi, ti v bílém hábitu, by mohli být faraoni výše uvedených států, přes které GP uplatňoval svou moc. Pod faraony vidíme velitele armád, kteří vedou své vojáky do války, přičemž celý tento systém je od spodu podpírán a nesen malými obyčejnými lidmi. Kdyby tento obrázek někomu připomínal definici fašismu, vůbec se nemýlí.


Dávám na zvláštní zřetel, že stejně jako jsou spojeny ruce představitelů GP, jsou spojeny i ruce faraonů, toto si přátelé zapamatujte. Faraoni před svými poddanými naoko proti sobě bojovali, ale ve skutečnosti vše uskutečňovali po vzájemné domluvě. Že i v té domluvené válce byli mrtví, to je nasnadě.


V dnešní době, kdy už faraony nemáme, si na jejich místě můžete představit na jedné straně elity Číny a Ruska, to jsou nástroje Euro-Asijského křídla GP a na straně druhé elity Velké Británie a Spojených států Amerických, to jsou nástroje Atlantického křídla GP.


Jak křídla Globálního prediktoru pracují, jak řídí Svět (v minulosti pouze Egypt), to můžeme vidět na hře fotbal. O roli fotbalu v globálním řízení si přečtěte zde.Na místě Globálního prediktoru si představte FIFA, která stejně jako GP, z pozadí veškerý fotbal řídí a určuje pravidla hry, na místě faraonů by mohli být majitelé klubů, na místě velitelů armád bych viděl trenéry a na místě bojujících vojáků jsou zcela jasně hráči, přičemž celý systém od spodu drží a podporují diváci.


Domnívám se, že GP pracuje úplně stejně, jako to můžeme vidět na v podstatě jakékoliv kolektivní míčové hře. Prostřednictvím majitelů klubů (faraonů) vysílá každé křídlo GP do hry, v našem případě spíše do války, pod vedením trenérů (velitelů vojsk) své mužstvo. Cíl obou křídel GP je stejný, nicméně jejich metody se liší. Euro-Asijská parta má být zastáncem evolučních metod a Atlantická parta revolučních metod. Obě tyto party spolu soutěží o to, která metoda bude úspěšnější. Obě tyto party maximálně podporují své koníky (nástroje), avšak myslím, že si určily mantinely, ve kterých se budou pohybovat. Z historie můžeme vidět, že množství mrtvých v hrátkách obou křídel GP v žádném případě takovým mantinelem není.


Dobře jsou metody křídel GP vidět třeba na Leninovi a Trockém. Uljanov byl vyslán do Ruska dělat revoluci ze Švýcarska, které v té době bylo sídlem Euro-Asijského křídla GP a které je zastáncem evolučních metod, přičemž jak víme, byl zastáncem mírných řešení, jedním z jeho prvních kroků bylo podepsání Brestlitevského míru. Oproti tomu Lejba (Bronštejn - Trocký) byl vyslán dělat revoluci v Rusku z USA, přičemž jeho metody byly jasně revoluční. Jeho úkolem byla permanentní Světová marxistická revoluce. Co si pod tím pojmem představit nevím, asi permanentní bordel (řízený chaos?).


Jak můžeme vidět z historie, Atlantické křídlo ve 20. letech minulého století v Rusku prohrálo, Lejba byl vyhoštěn a protože nesplnil svůj úkol, dočkal se v Mexiku podle hesla „Posloužil jako živý, ještě lépe poslouží jako mrtvý“, své 7. etapy PFŘ. O tom, kdo v té době v Rusku vyhrál, jasně vypovídá rudá vlajka Sovětského svazu. V 90. letech minulého století sice na chvíli převzalo moc Atlantické křídlo GP, ale jen dočasně, nebude dlouho trvat a Rusko se vrátí ke „své“ rudé vlajce.


O tom, že v Rusku a de facto v celé Evropě převzalo vedení procesů Euro-Asijské křídlo GP, svědčí i současné události v Praze, například tyto:Globální prediktor rozhodl, že je potřeba omezit spotřebu (včetně cestování), a proto je potřeba sebrat lidem auta. To je možné provést několika způsoby. Určitě by to řešila válka (tj. revoluční metoda, ale silný manévr), ta určitě, ale protože jak jsem uvedl výše, Evropu nyní řídí zastánci evolučního vývoje (evoluční metody = slabé manévry), jdou na to od lesa. Blokování silnic je jednou z metod, kdy se řidiči, alespoň někteří, poté rozhodnou jet do práce na kole nebo MHD. Stejnou funkci plní i snižování průjezdnosti ulicemi a zřizování extra pruhů pro cyklisty. Dalším krokem bude zvyšování nákladů na provoz automobilů s tím, že auta budou pouze pro bohaté. Aby to chudinu tolik nebolelo, jsou pro ni připraveny různé druhy kol a koloběžek, eventuálně auta na krátkodobý pronájem.


Takto se řídí složité sociální supersystémy, znalí už vědí, že se jedná o bezstrukturní řízení (viz Dostatečně všeobecná teorie řízení – DVTŘ). Nic se nenařizuje, jen se vytvářejí podmínky pro to, aby vývoj událostí šel požadovaným směrem. Nicméně je potřeba říci, že kdyby měl tento proces probíhat skutečně bezbolestně (to odebrání aut), já osobně bych zavedl hromadnou dopravu zcela zdarma. Vždyť co tomu brání? Nic, prostě jen v České národní bance (ČNB, což je také nástroj GP) naťukají na klávesnici o jednu nulu více a hned bude na bezplatnou dopravu. A s tou nulou si poradí inflace, takže tu dopravu lidé ve skutečnosti stejně zaplatí sami, no a ještě ke všemu se jich podstatná část zřekne „zcela dobrovolně“ svých automobilů.

Přátelé, to jsou věci, které by měl znát každý. Každý by měl znát Koncepci obecné bezpečnosti, DVTŘ včetně jejího základu PFŘ, to beru jako minimální znalosti pro to, abychom nebyli ludíny??? (lidem, davem, který na zavolání vyběhne „protestovat“ na Václavák), ale abych byl na cestě k Člověku. Člověk totiž bere svůj život do svých rukou, Člověk se učí, rozvíjí se a pracuje na sobě, a to na rozdíl od lidí, kteří degenerují a pro které je ve skutečnosti určena jenom jedna cesta. Nebo si myslíte, že přeháním? Kde jsou ty doby, kdy lidé umírali v 90-ti letech, nebo dokonce ve 100 letech, a to doma, ve své posteli a většinou ve spánku. V dnešní době by se nemocnice mohly přejmenovat na úmrtnice.


A na závěr letem světem z domova:


Inflace za rok 2022 činila 15,1 % a přidáme-li k ní lednovou, kdy napočítali 6 %, tak s klidným svědomím můžeme říci, že veškeré obyvatelstvo by během roku 2022 okradeno o 21 % svých úspor, neboť o 21 % se snížila kupní síla naspořených peněz. Pokud měl někdo na začátku ledna 2022 někde uloženo 100 Kč, má nyní, co se týká kupní síly, pouhých 79 Kč.

Na vysvětlenou, peníze jsou vyjádřením hodnoty majetku. Představte si, že máte, respektive, že na světě existuje pouze 10 vajíček. Nic jiného na světě není, jen těch 10 vajíček a vy, abyste vyjádřili hodnotu těch vajíček, tak si namalujete 10 Kč. Tak a kolik tedy stojí 1 vajíčko? No jasně, přesně 1 Kč. A teď si představte, že si k té desetikoruně přimalujete nebo vyťukáte na klávesnici, jako ti v České národní bance a druhých bankách, 990 Kč. Stále na světě není nic jiného, než těch 10 vajíček a vy nyní máte 1000 Kč. Kolik tedy je nyní hodnota jednoho vajíčka? Ano, přátelé, přesně 100 Kč. To je podstata inflace. Inflace v České republice je důsledkem tisku peněz Českou národní bankou a druhými bankami.

Tedy, pokud v roce 2022 byla inflace cca 21 %, navýšila ČNB & company peněžní zásobu o 21 %, jinými slovy, natiskla si či vyťukala na klávesnici objem peněz ve výši 21 % celkové peněžní zásoby, která byla k 1. 1. 2022. To je obrovská částka, jedna pětina původní zásoby a nasnadě je otázka, co s ní provedli.

Vzhledem k tomu, že vysoká inflace je i v druhých státech včetně Ruska, jedná se o celosvětovou akci.


Začíná horké jaro. Máme po volbách, tak proč ne. NŘS roztáčí protivládní demonstrace a dav se jich rád účastní. Nechápe, že veškeré následky padnou na jeho hlavu.


Kádr NŘS se vyznamenává. Dostal za úkol být vůdčí osobností protiukrajinských akcí a podílet se na rozdělení národa.


Takovými a podobnými zprávami roztáčí nenávist proti Ukrajincům.


Kluky stáhli, budou potřeba doma.


A ze zahraničí:


Úkolem Austrálie je chránit Nový Zéland. Tam se údajně přestěhoval Globální prediktor – ředitel zeměkoule.


2 809 zobrazení27 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

27 Comments


joesterreicher
Mar 20, 2023

Dobré ráno, vlastně už dopoledne, děkuji za odpověď.

Opět zkusím zareagovat – chtěl jsem původně napsat soukromý e-mail, ale hlásilo mi to chybu. Předně se tedy omlouvám, za neúměrnou šíři toho, co píšu... ale jinak Vám to doručit neumím.


„Píšete, že Starý zákon je návod pro židy, jak pást stádo, Nový zákon je pro stádo, jak se má chovat.“ Sám bych to takto neformuloval.

Ba dokonce bych řekl, že ten, kdo to takto formuloval první, ten tak učinil ze zlého úmyslu, aby lidé se zájmem o KSB o Písmo ztratili zájem.


Mimochodem, tento „zploštělý přístup“ k Písmu je podle mého nejslabším postulátem autorů píšících v dikci KSB. Dokud se zabývají během světa, politikou, ekonomikou, zdravím, a třeba i tou vexikologií,…


Like
KoncepceObecnéBezpečnosti
Apr 10, 2023
Replying to

Zdravím a jen malou poznámku k Vašemu: "Můj výklad je ten pokud nevyjde plán A rozpad Ruska ..." Nesmíte Pjakinovi všechno věřit.

Rusko je nejvyšší karta Euro-Atlantického křídla Globálního prediktoru, není vůbec žádný důvod, aby se rozpadalo.

Like

KoncepceObecnéBezpečnosti
Mar 18, 2023

Toto už je minimálně třetí člověk, kterého policie bezdůvodně zastřelila. Chvaty ani taser nezabraly. Policisté zastřelili muže, který demoloval letiště v Mladé Boleslavi - Novinky

Připravují stádo na to, že policie bude mít právo každou vovci kdykoliv zastřelit (důvod se najde později).

Policista zastřelil agresivního chataře, do vězení nakonec nepůjde - Novinky

Like

joesterreicher
Mar 17, 2023

dobré ráno, děkuji za odpověď.

zkusím na ni zareagovat: nicméně, ozvučil jste vícero témat, nerozepíšu se o všech, spíše naznačím (i já jsem přece jen "cestující" a "pozorovatel", … a hledám).


Váš první odstavec: okamžitě se mi po přečetní vybaví text Písma - jak texty Starého, tak Nového zákona, které se tu vzájemně doplňují. "prohraná válka", "příchod na Zemi", "převzetí vlády/řízení na Zemi". Krátce o tomto tématu třeba i wikipedie: https://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%A1lka_v_nebi


k tomu ovšem ihned zaglosuji: jsou "křesťané" a "křesťané": jedni vidí v tomto příběhu jen pohádku a Starý zákon pro ně nemá vlastně dnes již žádnou hodnotu. - čili ti nemají vůbec představu o tom, jak danou událost "historicky" zařadit. A pak jsou další "křesťané", pro které…


Like
KoncepceObecnéBezpečnosti
Mar 18, 2023
Replying to

Zdravím, abych se přiznal, bibli jsem ještě nečetl (musím to napravit) a tak Vám na toto ani nemohu nijak reagovat. Jediné co vím, tak Starý zákon je návod pro židy, jak mají pást stádo a Nový zákon je pro stádo, jak se má chovat.

Co se týká Vašeho odkazu, ano, je to zajímavé. Na druhou stranu, vidím tam těžký nesoulad v čase, protože dále v 17 se píše: Tehdy se drak na ženu rozhněval a odešel svést boj s ostatními z jejího semene, kteří zachovávají Boží přikázání a drží se Ježíšova svědectví.

Podle mne ten boj s drakem, o kterém se pojednává, se měl uskutečnit mnoho tisíc let před tím, než se narodil Ježíš: Dokonce vidím, že tady se odvolávají…

Like

vlastimil.narodnik
Mar 16, 2023

Ach ty skeptiku, všiml sis vůbec, to není názor nějakého redaktora z cz24, ale že ten článek byl převzatý z polských médií?

Like
KoncepceObecnéBezpečnosti
Mar 18, 2023
Replying to

NŘS vždy předhodí stádu nějakou novou stranu a stádo po ní skočí. Zde jen namátkou pár stran, které splnily svůj účel a odešly do minulosti ( 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ). Toto potvrzuje tvrzení, že paměť davu je od teď +- 14 dní.

"A Rajchl, a Josef Skála do sebe šijou, cítím v tom prsty NŘS..." - spíš si dělají navzájem PR, zviditelňují se, aby se dostali do podvědomí stáda. Pak se třeba jako udobří, nevím, jaký dostali scénář.

Like

vlastimil.narodnik
Mar 15, 2023

Vrátím se ke kořenům - původnímu názvu a obsahu seriálu:

výsledky války na Ukrajině polskýma očima:

https://cz24.news/trojmorie-ekonomicky-projekt-ci-barbarossa-2-0/


Like
KoncepceObecnéBezpečnosti
Mar 16, 2023
Replying to

Nevím, nevím, pokud nějaké informace zveřejní na CZ24.NEWS – Jsme tu pro ty, kteří chtějí skutečně poznat pravdu.

znamená to, že ty informace my (plebs) máme vědět a soudit podle nich. Tím nechci říci, že v tom článku nemůže být zrnko pravdy.

Like
bottom of page