top of page
  • KoncepceObecnéBezpečnosti

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 81. část

Aktualizováno: 30. 7. 2023

25. 06. 2023 MM


Stejně jako po 100 letech přešlo řízení Slovenska zpátky pod Maďary (psal jsem o tom zde), tak také po 100 letech, kromě jiného, končí ideologie fašismu. Nebudu se zde zabývat definicí nebo podstatou fašismu, ale jeho funkcí:


Fašismus existoval vždy, ale poté, co Lenin s Německem uzavřel Brestlitevský mír a tím zhatil plány Globálního prediktoru na zničení Německa (to se mělo rozpadnout jako Rakousko – Uhersko), byl fašismus Globálním prediktorem a jeho lidmi vytažen na světlo a pojmenován, aby bylo proti čemu se vymezovat a proti čemu bojovat. Byl vytvořen problém, při jehož řešení si mohl Globální prediktor řešit ty úkoly, které si předsevzal, v tomto případě to bylo zničení Německa jako globálního hráče. Aby fašismus vyrostl do potřebných rozměrů, byla mu poskytována všemožná popularita, což bylo úkolem periférie GP (všimněte si podpisu jednoho křídla Globálního prediktoru, asi Atlantického 11.10.1937).“


Éra fašismu trvala 100 let a 100 let je také jeden plánovací cyklus Globálního prediktoru (GP). A nyní jeho éra končí a nastává éra čeho? Ví to někdo?


Těm, kdo to neví, těm to povím, ono to není nic tajného, přátelé, nastává doba Koncepce obecné bezpečnosti, avšak ne jako prostředku řízení 1. priority, abyste nejásali předčasně, ale jako zbraně na 3. prioritě zobecněných prostředků řízení/zbraní. (V případě řízení ve svém vlastním prostředí jsou tyto priority prostředkem řízení a při jejich použití vůči nepříteli se jedná o zbraně! Otázka jen je - jsme pro GP a jeho řídící struktury nepřítel?)


Vzpomínáte na Alexandra Makedonského, když svému učiteli Aristotelovi vytýkal, že uveřejňuje dosud tajné znalosti, že čím pak bude elita převyšovat obyčejné lidi, když i ti budou mít znalosti jako elita? A Aristoteles mu na to odpověděl, že k těm znalostem je potřeba klíč, který on v žádném případě nedává, a tak jsou ty znalosti lidem k ničemu, pamatujete?


A stejně tak je potřeba klíč ke Koncepci obecné bezpečnosti (KOB). Pokud ke KOB není klíč, jedná se o ideologii, tedy o zbraň na 3. prioritě. Pokud klíč najdete, tak už se budete pohybovat na 1. prioritě a to je to, o co se budeme na těchto stránkách dál snažit.


A proč tak soudím? Stále mi nešla do hlavy pohádka o vzniku KOB. Nezávislá expertiza, kterou nikdo po roce 1991 nechtěl, a proto byla v období cenzurních zmatků vydána?


KOB nás učí, že náhody neexistují a tedy nemohu jinak, než prohlásit, že KOB je dílem GP, přičemž Euro – Asijské křídlo GP je jejím mentorem. Další důvody zde vyjmenovávat nebudu (zatím), úlohou článku není KOB pošpinit, jen ukázat možná rizika, abychom se nenechali vodit za nos různými jejími „propagátory“.


A tedy, jak jsem psal v úvodu, KOB (její myšlenky) se má stát hlavní ideologií nadcházejícího 100 letého plánovacího cyklu GP. A jak se k tomu postavit? Je to dobře nebo špatně?


No určitě dobře, od KOB je ke spravedlivé společnosti neskonale blíže, než od fašismu a když k tomu ještě pár lidí pochopí i ten klíč, může se společnost začít pomalu měnit. Otázka jen je, jestli KOB bude GP stále držet na 3. prioritě nebo vytvoří podmínky, že by se KOB mohla dostat i na 1. prioritu. A zase jsme u toho klíče.


Není všechno zlato, co se třpytí, ono se v ranní rose zatřpytí třeba i lejno. Například, V.V.Pjakin ve svých pořadech několikrát opakoval, že Praha je okultním centrem světového židovstva, a proto že je o Prahu takový zájem ze strany GP.


Co myslíte, přátelé, studenti KOB, může se Globální prediktor „přetahovat“ o nějaké centrum s nástrojem, který sám vytvořil a který 3000 let řídí? To je asi hloupost, že, vůbec to do sebe logicky nezapadá a přesto tomu mnoho lidí věří. Kladívko nás sice může praštit do prstu, ale to je asi tak všechno.


Tím nechci říci, že Praha není výjimečná nebo že Heydricha zavraždili pro nic za nic, to určitě ne. Ano, Praha, neboli PRAGA, v ruštině ПРАГА je výjimečným městem, respektive, místo, kde leží PRAHA, ПРАГА, je svým způsobem výjimečné.


Abychom pochopili význam slova PRAGA, musíme jít v historii našeho jazyka hodně daleko a protože nejsem v tomto směru odborníkem, ani vám nepovím, z jaké jazyka to vše pochází. Nicméně, určitě je to jazyk našich předků, kdy se ještě nazývali RASA. Tak pojďme na to:

Písmeno П (P) označuje vstup, vrata nebo i bránu.

Písmena РА (RA) označují životodárné světlo, energie slunce, zdroj života vesmíru.

Písmena ГА (GA) označují cestu, pohyb.

Volně přeloženo PRAGA = V Praze jsou vrata (je brána), otevírající cestu ke zdroji životodárného světla.


Dále jen pro zajímavost, píši v latince - RA bylo původní jméno řeky Volhy. Ti, co žili u RA, tak když šli do boje a protože žili u RA, volali URÁ a protože to byli dobří bojovníci, tak když jejich nepřátelé uslyšeli mocný řev URÁ, zmocňoval se jich strach a dávali se na útěk. Dnes voláme hURÁ. Slov se slabikou RA je mnoho, jen namátkou, RAdost, no, RAda, j, pada, atd., většinou jsou to všechno kladná slova.


V minulosti mělo každé písmeno svůj význam, něco málo z toho zůstalo v azbuce. Když nám Slovanům nadělil Globální prediktor latinku, ukradl nám minulost.


Ano, Praha je výjimečná a také proto se Praze po dlouhá léta vyhýbá válka. Proto také zavraždili Heydricha, který právě ten vstup, ta vrata nebo to, co to vlastně je, hledal. A GP se bál, aby to nenašel, tak poslali borce z Anglie, kteří to celé zpackali, až musel Heydricha dodělat německý doktor. A Lidice a Ležáky prý jdou také na konto GP, protože tam údajně žili horníci, kteří pro Heydricha pracovali. Co je na tom pravdy nevím, ale smysl to dává.


Aby světu ukázali, že řízení přešlo na Prahu a Českou republiku, nechali vloni vypálit České Švýcarsko. Ne že by Švýcarsko jako takové končilo, to ne, pouze už nebude řízení Evropy vycházet ze Švýcarska, ale nahradí jej jako centrum koncentrace řízení Praha. Pro Naše řídící struktury to je obrovská odpovědnost a otázkou jen je, jak moc jsou naše.


Tento článek píši dne 24. 06. 2023. Dnes je sobota, stejně jako byla sobota v den napadení Krymského mostu a jakýsi Jevgenij Prigožin, bývalý kriminálník a miliardář, jak píše Saša Mitrofanov, a velitel soukromé armády jménem Vágner (uf), je se svou armádou na cestě k Moskvě. Taxikář říkal, že jich je 25.000.


V noci z pátku na sobotu Prigožin obsadil Rostov na Donu a nyní už je prý v Lipecku, což je bratru vzdálenost 688 km, která při průměrné rychlosti 60 km/h zabere cca 11 hodin. Shodou okolností jsem jel po D-4 Don v květnu. Je to nejfrekventovanější dálnice v Rusku, kde v pravém pruhu se vine nepřetržitý proud kamionů. Stačí zúžení do jednoho pruhu a hned máte zácpu. Malá nehoda a dálnice stojí. Kdyby policie neuzavřela veškeré vjezdy na dálnici a tím dálnici nevyklidila, nemohli se Vágnerovci v životě dostat tak daleko, zastavili by je samotní řidiči. Kdyby chtěli kolonu zastavit, prosté uzavření dálnice, zastavení provozu, vytvoří během 10 minut kilometrovou zácpu a během hodiny zácpa naroste na desítky kilometrů. Přes takovou zácpu se žádná vojenská kolona nedostane, a když z dálnice sjede, nebude to mít na úzkých silnicích o moc jednoduší.


Naproti tomu, Prigožinova (Vagnerova) armáda spěchá po prázdné federální dálnici maximální rychlostí, přičemž tanky a bojová vozidla pěchoty jsou přepravovány kamiony na přívěsech, jejich posádky sedí ve věžích.


Á, právě přišla zpráva, že se do toho vložil baťka a Prigožin obrací. Asi ho baťka upozornil, že si spletl směr, že má jet na západ a ne na východ. Tak a je po spektáklu, představení skončilo. A jaký byl jeho účel, soudím, že jde o vytváření dojmu, že v Rusku vládne chaos. Jde o to, ukázat západu Rusko jako slabocha, aby se západ nechal snáze přesvědčit k vyvinutí větší aktivity na Ukrajině.


Není bez zajímavosti, že před 84 lety se dne 24. 6. 1945 konala v Moskvě Vítězná vojenská přehlídka a že dnes, v době, kdy Vágnerovci spěchali na Moskvu, ruské banky podstatně zvýšily směnné kurzy. GP se nikdy nehoní za jedním zajícem.


Poslední velkou soukromou armádu jsme mohli vidět ve válce v Sýrii, nazývali jí Islámský stát, zkráceně ISIL nebo ISIS. Co se s ní stalo, kde se rozplynula nevím, tady píší, že v říjnu 2019 byl zabit vůdce ISIL, ale kam se bojovníci ISILu poděli, to v článku není. Zde se můžeme dočíst o vzniku Wagnerovi armády. Matematici by řekli, že se jedná o hezký příklad na nepřímou úměru.


Když jsem u té Sýrie, přátelé, jaká válka předcházela 2. světové? Ano, správně, španělská občanská a víte proč? Protože GP si vždy všechno dopředu ověřuje prakticky. 1. světové předcházely Burské války, což byla také zkouška. A nyní už máme zkoušku v podobě války v Sýrii za sebou a události na Ukrajině tedy můžeme směle nazvat začátkem 3. světové války, nebo-li také začátkem 1. světové války 21. století.


Nic veselého, rád bych se mýlil.


1 788 zobrazení9 komentářů
bottom of page